Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ihattaren op de reservebank bij PSV, Romero in de basis

Ihattaren op de reservebank bij PSV, Romero in de basis

MARIBOR (ANP) - Mohamed Ihattaren wordt donderdag door trainer Roger Schmidt buiten het basiselftal van PSV gelaten voor de wedstrijd in de derde voorronde van de Europa League tegen NS Mura uit Slovenië. De Braziliaan Mauro Júnior krijgt rechts op het middenveld de voorkeur.

Ihattaren was een kleine twee weken geleden tegen FC Groningen ook al wisselspeler. Schmidt was niet tevreden over de manier waarop hij trainde. Tegen FC Emmen had Ihattaren afgelopen zaterdag wel een basisplaats. Mauro Júnior verving hem toen na een uur spelen.

In vergelijking met het duel met FC Emmen is het team van PSV op nog twee plaatsen aangepast. Bruma start links op het middenveld. Dat gaat ten koste van Cody Gakpo. In de voorhoede neemt Maximiliano Romero de plek in van Noni Madueke. De 21-jarige Argentijn wordt daarmee beloond voor zijn invalbeurt tegen Emmen, toen hij diep in blessuretijd met zijn hoofd het winnende doelpunt maakte (2-1). Romero, die sinds 2017 bij PSV onder contract staat en al een paar keer werd verhuurd, had nog niet eerder een basisplaats bij de Eindhovenaren.

Aanvaller Eran Zahavi en doelman Vincent Müller, die deze week de overstap naar PSV maakten, zitten nog niet bij de selectie. Érick Gutiérrez en Armando Obispo ontbreken door blessures.

Bij winst in Murska Sobota, waar om 19.00 uur wordt afgetrapt, plaatst PSV zich voor de play-offs van de Europa League. Daarin is dan Rosenborg uit Noorwegen of Alanyaspor uit Turkije de tegenstander.

Opstelling PSV: Mvogo; Dumfries, Teze, Boscagli en Max; Mauro Júnior, Thomas, Rosario en Bruma; Romero en Malen.

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

10 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

11 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

11 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

11 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

12 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

13 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

13 uur geleden