Ihattaren keert terug in basisteam PSV, Madueke vervangt Lammers
EINDHOVEN (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft zaterdag een basisplaats in de thuiswedstrijd van PSV tegen FC Emmen. De middenvelder startte zondag tegen FC Groningen (1-3) nog op de reservebank. Trainer Roger Schmidt was niet tevreden over de manier waarop Ihattaren in aanloop naar dat duel had getraind. Tegen Groningen viel hij al wel even in.
Mauro Junior wordt door Schmidt geslachtofferd en blijft buiten het basisteam. Noni Madueke start samen met Donyell Malen in de voorhoede. De jonge aanvaller neemt de plaats in van Sam Lammers, die op weg is naar Atalanta Bergamo. Het basiselftal van PSV is verder ongewijzigd. Jordan Teze en Olivier Boscagli krijgen weer het vertrouwen als centrale verdedigers.
FC Emmen begint met dezelfde elf spelers als zondag tegen VVV-Venlo, toen er met 5-3 werd verloren.
Opstelling PSV: Mvogo; Dumfries, Teze, Boscagli en Max; Ihattaren, Thomas, Rosario en Gakpo; Madueke en Malen.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
2 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
7 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
17 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
19 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
21 uur geleden