Ihattaren keert terug in basisteam PSV, Madueke vervangt Lammers
EINDHOVEN (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft zaterdag een basisplaats in de thuiswedstrijd van PSV tegen FC Emmen. De middenvelder startte zondag tegen FC Groningen (1-3) nog op de reservebank. Trainer Roger Schmidt was niet tevreden over de manier waarop Ihattaren in aanloop naar dat duel had getraind. Tegen Groningen viel hij al wel even in.
Mauro Junior wordt door Schmidt geslachtofferd en blijft buiten het basisteam. Noni Madueke start samen met Donyell Malen in de voorhoede. De jonge aanvaller neemt de plaats in van Sam Lammers, die op weg is naar Atalanta Bergamo. Het basiselftal van PSV is verder ongewijzigd. Jordan Teze en Olivier Boscagli krijgen weer het vertrouwen als centrale verdedigers.
FC Emmen begint met dezelfde elf spelers als zondag tegen VVV-Venlo, toen er met 5-3 werd verloren.
Opstelling PSV: Mvogo; Dumfries, Teze, Boscagli en Max; Ihattaren, Thomas, Rosario en Gakpo; Madueke en Malen.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.
16 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.
16 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Pep Guardiola is toe aan zijn duizendste wedstrijd als coach. De Spaanse trainer van Manchester City bereikt dat magische aantal zondag tegen Liverpool. "Liverpool is onze grootste rivaal, dus ik kan me geen betere wedstrijd wensen om deze mijlpaal te vieren", zei hij tegen verslaggevers.
21 uur geledenLISSABON (ANP) - Carlos Forbs is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Portugal. De oud-speler van Ajax mag zich melden voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Armenië.
1 dag geledenZEIST (ANP) - De Nederlandse voetbalsters oefenen dit jaar nog tegen Portugal en Zuid-Korea. Dat zijn de laatste duels voor Oranje voor het kwalificatietoernooi voor het WK van 2027 in Brazilië, dat in maart van start gaat.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV heeft zondag de beschikking over een bijna fitte selectie voor de topwedstrijd bij AZ. De Eindhovenaren missen alleen de langdurig geblesseerde aanvallers Ruben van Bommel en Alassane Pléa. Dat zei de coach vrijdag.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Aymen Sliti (Feyenoord), Sami Ouaissa (NEC), Ayoub Oufkir (Sparta Rotterdam) en Devin Haen (Willem II) debuteren in de selectie van Jong Oranje. Michael Reiziger heeft het viertal opgenomen in zijn spelersgroep voor de komende duels in de EK-kwalificatie met Jong Slovenië en Jong Israël.
1 dag geleden