Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ihattaren debuteert als invaller bij Jong Ajax

Ihattaren debuteert als invaller bij Jong Ajax

BREDA (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft vrijdagavond zijn debuut gemaakt voor Jong Ajax. De voormalige speler van PSV deed dat in het duel met NAC Breda in de Keuken Kampioen Divisie. Hij kwam in de 62e minuut als invaller in het veld. Het duel eindigde in 0-0. Ihattaren was twee keer dicht bij een doelpunt.

"Hij heeft lang niet gevoetbald en ik ben blij voor hem dat hij zijn debuut heeft kunnen maken in dit mooie shirt", zei trainer John Heitinga bij ESPN. "Hij staat weer op het veld. Het is een kwestie van afspraken maken met jezelf en je daaraan houden. Dat heet discipline. Het is fijn dat hij deze stap nu heeft kunnen zetten."

Ihattaren kwam de afgelopen transferperiode op huurbasis over van Juventus naar Ajax. De middenvelder sloot vervolgens aan bij Jong Ajax om aan zijn fitheid te werken. Hij speelde ongeveer een jaar geen officiële wedstrijd meer.

Eerder doorliep Ihattaren de jeugdopleiding van PSV, waarvoor hij ruim vijftig competitieduels in het eerste elftal uitkwam. Onder meer door problemen met trainer Roger Schmidt vertrok hij afgelopen zomer in Eindhoven. Juventus nam hem over en stalde hem vervolgens bij Sampdoria. Voor die club speelde hij echter geen enkel duel.

Meer uit Voetbal

Oranje-international Aké met Fenerbahçe naar Champions League

LYON (ANP) - Fenerbahçe heeft zich geplaatst voor het hoofdtoernooi van de Champions League. De Turkse topclub won in de play-offs in Frankrijk met 2-1 bij Olympique Lyon. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.

8 uur geleden
Mbappé leidt Real Madrid met drie treffers langs Real Sociedad

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de eerste thuiswedstrijd van dit seizoen in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. Het elftal van trainer José Mourinho nam na rust afstand van Real Sociedad: 4-1. Real was de competitie zaterdag begonnen met een late zege op Espanyol (1-2).

8 uur geleden
FIFA: alle gekwalificeerde landen zijn bij WK vrouwen onder 20

ZÜRICH (ANP) - Alle landen die zich hebben gekwalificeerd voor het wereldkampioenschap voetbal voor vrouwen onder 20 in september zullen aan het toernooi meedoen. Dat meldt een woordvoerder van wereldvoetbalbond FIFA woensdag aan het ANP. Dat zou betekenen dat de boycot door de Europese voetbalbond UEFA van alle competities van de FIFA van tafel is.

12 uur geleden
Ook Italiaanse voetbalbond niet achter herverkiezing Infantino

ROME (ANP/BELGA) - In navolging van meerdere Europese voetbalbonden heeft ook de Italiaanse bond (FIGC) aangekondigd niet achter de herverkiezing van FIFA-voorzitter Gianni Infantino in maart te staan. De Zwitser ligt onder vuur na zijn inmiddels ingetrokken voorstel om een commerciële organisatie voor de FIFA-toernooirechten op te richten en 20 procent daarvan aan particuliere investeerders te verkopen.

14 uur geleden
Ajax-coach ziet vleugelspits Tsygankov als gewenste versterking

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Míchel Sánchez is zeer gecharmeerd van Viktor Tsygankov, de buitenspeler uit Oekraïne die Ajax deze week nog wil aantrekken.

15 uur geleden
Reuters: UEFA op het punt om FIFA-boycot in te trekken

NYON (ANP/RTR) - De Europese voetbalbond UEFA staat op het punt om de boycot van alle competities van de FIFA in te trekken. Dat meldt persbureau Reuters woensdag op basis van anonieme bronnen. De UEFA zou toezeggingen hebben gekregen van de FIFA rond het omstreden investeringsplan dat leidde tot de boycot.

16 uur geleden
Sterling aangeklaagd voor gevaarlijk rijden en bezit lachgas

LONDEN (ANP/RTR) - Voetballer Raheem Sterling is aangeklaagd voor gevaarlijk rijden, het bezit van lachgas, een onrechtmatige inhaalactie en het weigeren van een ademtest. Dat meldt een woordvoerder van de politie van Hampshire & Isle of Wight.

16 uur geleden