Ihattaren debuteert als invaller bij Jong Ajax
BREDA (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft vrijdagavond zijn debuut gemaakt voor Jong Ajax. De voormalige speler van PSV deed dat in het duel met NAC Breda in de Keuken Kampioen Divisie. Hij kwam in de 62e minuut als invaller in het veld. Het duel eindigde in 0-0. Ihattaren was twee keer dicht bij een doelpunt.
"Hij heeft lang niet gevoetbald en ik ben blij voor hem dat hij zijn debuut heeft kunnen maken in dit mooie shirt", zei trainer John Heitinga bij ESPN. "Hij staat weer op het veld. Het is een kwestie van afspraken maken met jezelf en je daaraan houden. Dat heet discipline. Het is fijn dat hij deze stap nu heeft kunnen zetten."
Ihattaren kwam de afgelopen transferperiode op huurbasis over van Juventus naar Ajax. De middenvelder sloot vervolgens aan bij Jong Ajax om aan zijn fitheid te werken. Hij speelde ongeveer een jaar geen officiële wedstrijd meer.
Eerder doorliep Ihattaren de jeugdopleiding van PSV, waarvoor hij ruim vijftig competitieduels in het eerste elftal uitkwam. Onder meer door problemen met trainer Roger Schmidt vertrok hij afgelopen zomer in Eindhoven. Juventus nam hem over en stalde hem vervolgens bij Sampdoria. Voor die club speelde hij echter geen enkel duel.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - De UEFA heeft Feyenoord meerdere straffen opgelegd vanwege het gedrag van de supporters in de uitwedstrijd tegen FC Barcelona in de Champions League op 9 september. Dat heeft de Europese voetbalbond bekendgemaakt. Zo krijgt de Rotterdamse club een boete van 25.000 euro vanwege racistisch en/of discriminerend gedrag van de supporters. Ook zijn er boetes voor het gooien van objecten (26.375 euro), spreekkoren (10.000 euro) en schade in het stadion (13.000 euro).
1 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de laatste training voor de uitwedstrijd tegen Servië in de Nations League met 24 spelers afgewerkt. De geblesseerde spits Brian Brobbey en verdediger Lutsharel Geertruida zijn er niet meer bij. Middenvelder Gjivai Zechiël, die vrijdag meedeed in het EK-kwalificatieduel van Jong Oranje tegen Jong Noorwegen (0-0), sluit maandag weer aan bij Oranje.
3 uur geledenİZMIT (ANP) - Kylian Mbappé is deze interlandperiode niet meer inzetbaar voor het Franse nationale elftal, nadat hij vrijdagavond in de wedstrijd tegen Turkije een knieblessure opliep. Dat heeft de Franse nationale voetbalbond (FFF) bevestigd. De sterspeler maakte in de 54e minuut het enige doelpunt van de avond, maar viel kort daarna geblesseerd uit.
5 uur geledenTEGUCIGALPA (ANP) - Het Surinaamse voetbalelftal heeft de eerste wedstrijd onder de nieuwe bondscoach Henk Fraser winnend afgesloten. In de Nations League werd de uitwedstrijd tegen Honduras met 3-2 gewonnen.
6 uur geledenN i e u w bericht, meer citaten en programma na 3e alinea
12 uur geledenİZMIT (ANP) - Bondscoach Zinedine Zidane heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Frankrijk gewonnen. De Fransen begonnen de Nations League in het Turkse İzmit met een 1-0-overwinning op Turkije. Aanvoerder Kylian Mbappé zorgde in de tweede helft voor het doelpunt, maar viel kort daarna geblesseerd uit.
16 uur geledenROME (ANP) - Mark van Bommel (49) heeft bij zijn debuut als bondscoach van het nationale voetbalelftal van België gewonnen van Italië in de Nations League. In het Stadio Olimpico in Rome waren de Belgen met 2-0 te sterk. Oud-Ajacied Mika Godts maakte de openingstreffer en scoorde zo voor het eerst in het shirt van België.
16 uur geleden