Ihattaren debuteert als invaller bij Jong Ajax
BREDA (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft vrijdagavond zijn debuut gemaakt voor Jong Ajax. De voormalige speler van PSV deed dat in het duel met NAC Breda in de Keuken Kampioen Divisie. Hij kwam in de 62e minuut als invaller in het veld. Het duel eindigde in 0-0. Ihattaren was twee keer dicht bij een doelpunt.
"Hij heeft lang niet gevoetbald en ik ben blij voor hem dat hij zijn debuut heeft kunnen maken in dit mooie shirt", zei trainer John Heitinga bij ESPN. "Hij staat weer op het veld. Het is een kwestie van afspraken maken met jezelf en je daaraan houden. Dat heet discipline. Het is fijn dat hij deze stap nu heeft kunnen zetten."
Ihattaren kwam de afgelopen transferperiode op huurbasis over van Juventus naar Ajax. De middenvelder sloot vervolgens aan bij Jong Ajax om aan zijn fitheid te werken. Hij speelde ongeveer een jaar geen officiële wedstrijd meer.
Eerder doorliep Ihattaren de jeugdopleiding van PSV, waarvoor hij ruim vijftig competitieduels in het eerste elftal uitkwam. Onder meer door problemen met trainer Roger Schmidt vertrok hij afgelopen zomer in Eindhoven. Juventus nam hem over en stalde hem vervolgens bij Sampdoria. Voor die club speelde hij echter geen enkel duel.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - PEC Zwolle is aardig opgeleefd onder interim-trainer Dennis van der Ree. De club leek na een treffer van de ingevallen Elias Sørensen op weg naar een uitzege op FC Utrecht. Sem van Duijn maakte echter in blessuretijd nog gelijk (1-1).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is zaterdag na een 2-0-thuisoverwinning op Everton in punten op gelijke hoogte gekomen met koploper Manchester City, dat eerder op de dag zijn eerste competitienederlaag van het seizoen leed. Zowel regerend landskampioen Arsenal als de club uit Manchester heeft nu 21 punten uit acht duels. City, dat bij Aston Villa met 2-1 onderuitging, blijft koploper in de Premier League op basis van doelsaldo.
1 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Manchester City heeft op bezoek bij Aston Villa de eerste nederlaag van het seizoen geleden. Op Villa Park werd het 2-1. City blijft met 21 punten voorlopig koploper in de Premier League. Nummer 2 Arsenal, dat later op zaterdag Everton ontvangt, kan op gelijke hoogte komen. Aston Villa is door de overwinning voorlopig van de twaalfde naar de zesde plaats geklommen.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino stelt dat hij kan rekenen op steun van een "overgrote meerderheid" in de voetbalwereld. De Zwitser zei dat tegen de BBC in aanloop naar 18 november, de deadline waarop kandidaten zich kunnen melden voor de voorzittersverkiezing in maart 2027.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München verkeert in een stabiele toestand, maar zal nog wel enkele dagen in het ziekenhuis blijven. Dat heeft sportdirecteur Max Eberl laten weten aan persbureau DPA. De 40-jarige Kompany werd vrijdag onwel bij het bekijken van een training en zakte ineen.
8 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft vrijdagavond in de Eredivisie met 3-2 gewonnen van Telstar. Het was de eerste overwinning in twee maanden tijd voor de club uit Deventer. Go Ahead heeft nu 14 punten uit tien wedstrijden en staat daarmee voorlopig achtste. Telstar blijft steken op 6 punten en staat zestiende.
22 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is vrijdag bij een training onwel geworden en naar het ziekenhuis gebracht. De coach wordt in het ziekenhuis onderzocht en gemonitord, zo meldt de Duitse landskampioen.
1 dag geleden