Ihattaren debuteert als invaller bij Jong Ajax
BREDA (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft vrijdagavond zijn debuut gemaakt voor Jong Ajax. De voormalige speler van PSV deed dat in het duel met NAC Breda in de Keuken Kampioen Divisie. Hij kwam in de 62e minuut als invaller in het veld. Het duel eindigde in 0-0. Ihattaren was twee keer dicht bij een doelpunt.
"Hij heeft lang niet gevoetbald en ik ben blij voor hem dat hij zijn debuut heeft kunnen maken in dit mooie shirt", zei trainer John Heitinga bij ESPN. "Hij staat weer op het veld. Het is een kwestie van afspraken maken met jezelf en je daaraan houden. Dat heet discipline. Het is fijn dat hij deze stap nu heeft kunnen zetten."
Ihattaren kwam de afgelopen transferperiode op huurbasis over van Juventus naar Ajax. De middenvelder sloot vervolgens aan bij Jong Ajax om aan zijn fitheid te werken. Hij speelde ongeveer een jaar geen officiële wedstrijd meer.
Eerder doorliep Ihattaren de jeugdopleiding van PSV, waarvoor hij ruim vijftig competitieduels in het eerste elftal uitkwam. Onder meer door problemen met trainer Roger Schmidt vertrok hij afgelopen zomer in Eindhoven. Juventus nam hem over en stalde hem vervolgens bij Sampdoria. Voor die club speelde hij echter geen enkel duel.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
2 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
5 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Antwerp FC kan voorlopig niet beschikken over Vincent Janssen. De 31-jarige Nederlandse aanvoerder heeft vrijdag een knieoperatie ondergaan en staat meerdere weken aan de kant. Dat meldt Antwerp FC via sociale media.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan de laatste weken van dit jaar niet beschikken over Naci Ünüvar. De aanvaller liep deze week tijdens de training een spierblessure op, meldt de Enschedese club.
6 uur geleden