Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ihattaren bezorgt RKC met late treffer punt tegen Heerenveen

Ihattaren bezorgt RKC met late treffer punt tegen Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - sc Heerenveen heeft zijn ongeslagen positie dit seizoen in het eigen Abe Lenstra-stadion behouden, maar dat was niet dankzij een mooie overwinning. De ploeg van trainer Robin van Persie stond na de reguliere negentig minuten met 1-0 voor, maar zag RKC Waalwijk in blessuretijd gelijk maken. Invaller Mo Ihattaren benutte een strafschop.

De Friezen behouden de veertiende plaats in de stand van de Eredivisie. RKC blijft onderaan bungelen.

Van Persie zette doelman Andries Noppert na zes duels weer op de bank bij Heerenveen. Mickey van der Hart, die het seizoen begon, keerde terug tussen de palen.

Vrije trap

Levi Smans was in de eerste helft de gevaarlijkste man bij Heerenveen. Hij kreeg een grote kans nadat de wegvallende bal bij een vrije trap voor zijn voeten viel. De middenvelder krulde de bal net naast. Even later rondde Smans een aanval over links doeltreffend af. Hij tikte de bal uit een voorzet van Jacob Trenskow achter Houwen. Het was de eerste goal van Smans voor de Friese club. Nog voor rust moest aangever Trenskow, een belangrijke speler bij Heerenveen, geblesseerd het veld af.

In de tweede helft daalde het niveau van de wedstrijd. RKC kwam sporadisch voor het doel van Heerenveen en kwam ook niet tot kansen, Heerenveen evenmin. De wedstrijd kreeg een verrassende ontknoping in de extra tijd. Oliver Braude maakte hands in zijn eigen strafschopgebied. Ihattaren mocht aanleggen vanaf 11 meter en schoot de bal precies langs Heerenveen-keeper Jeroen Houwen. Het was zijn eerste competitiedoelpunt van dit seizoen.

Meer uit Voetbal

Koploper Arsenal boekt nipte zege op Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).

3 uur geleden
Gravenberch scoort voor Liverpool in gewonnen duel met Wolves

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.

3 uur geleden
Arsenal zonder geblesseerde Timber tegen Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.

4 uur geleden
Scorende Reijnders wint met Manchester City van Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.

5 uur geleden
Nottingham Forest wil tribune vernoemen naar overleden Robertson

NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest wil een tribune van het stadion City Ground vernoemen naar John Robertson. De voormalige buitenspeler overleed afgelopen week op 72-jarige leeftijd. "Ik heb het bestuur geadviseerd om onze held zo te eren", zei clubeigenaar Evangelos Marinakis vlak voor het thuisduel met Manchester City.

7 uur geleden
Bondscoach Broos (Zuid-Afrika) boos op arbitrage in Afrika Cup

AGADIR (ANP/Belga) - Bondscoach Hugo Broos van Zuid-Afrika is boos over de onduidelijke regels van de arbitrage op de Afrika Cup. De Belg uitte zijn ongenoegen na afloop van de 1-0-nederlaag tegen Egypte in Marokko. "Voor het toernooi werd een meeting georganiseerd met de scheidsrechters. Ze legden ons de reglementen nog eens uit. Het waren wel vijftig regels, allemaal voor overtredingen en rode kaarten. Je ziet de bomen door het bos niet meer en niemand weet meer wat te doen", zei Broos.

10 uur geleden
Manchester United voorlopig vijfde na zege op Newcastle

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.

22 uur geleden