Idrissi tekent voor vijf jaar bij Sevilla
SEVILLA (ANP) - Oussama Idrissi heeft zijn transfer naar Sevilla afgerond. De Marokkaanse vleugelspits zette zijn handtekening onder een contract voor vijf jaar bij de Spaanse winnaar van de Europa League. Sevilla betaalt naar verluidt 12 miljoen euro om Idrissi over te nemen van AZ.
De 24-jarige aanvaller doorliep de opleiding van Feyenoord en vertrok op jonge leeftijd naar FC Groningen. Daar beleefde hij zijn doorbraak op het hoogste niveau, om vervolgens begin 2018 de overstap naar AZ te maken. Bij de Alkmaarse club vormde Idrissi een succesvol aanvalstrio met Calvin Stengs en Myron Boadu. In bijna 100 officiële wedstrijden voor AZ maakte hij 37 doelpunten.
Idrissi speelde inmiddels zeven interlands voor Marokko. Bij Sevilla, dat actief is in de Champions League, wordt hij ploeggenoot van spits Luuk de Jong.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
4 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
9 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
19 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
21 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
23 uur geleden