Idrissi tekent voor vijf jaar bij Sevilla
SEVILLA (ANP) - Oussama Idrissi heeft zijn transfer naar Sevilla afgerond. De Marokkaanse vleugelspits zette zijn handtekening onder een contract voor vijf jaar bij de Spaanse winnaar van de Europa League. Sevilla betaalt naar verluidt 12 miljoen euro om Idrissi over te nemen van AZ.
De 24-jarige aanvaller doorliep de opleiding van Feyenoord en vertrok op jonge leeftijd naar FC Groningen. Daar beleefde hij zijn doorbraak op het hoogste niveau, om vervolgens begin 2018 de overstap naar AZ te maken. Bij de Alkmaarse club vormde Idrissi een succesvol aanvalstrio met Calvin Stengs en Myron Boadu. In bijna 100 officiële wedstrijden voor AZ maakte hij 37 doelpunten.
Idrissi speelde inmiddels zeven interlands voor Marokko. Bij Sevilla, dat actief is in de Champions League, wordt hij ploeggenoot van spits Luuk de Jong.
Meer uit Voetbal
VALLADOLID (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in Spanje verstevigd met een duidelijke uitzege op Real Valladolid: 0-3. Kylian Mbappé maakte alle doelpunten en scoorde zo zijn eerste hattrick voor Real Madrid. De 'Koninklijke' kwam op 49 punten en liep 2 punten uit op Atlético Madrid, dat in eigen huis niet verder kwam dan 1-1 tegen Villarreal.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft een tegenvallende reeks afgesloten met een zege op sc Heerenveen. De formatie van Dick Lukkien won het duel in de eigen Euroborg, bekend als de Derby van het Noorden, met 1-0.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-middenvelder Guus Til rekende voor het moeizame duel met NAC Breda (3-2-zege) al op een "moeilijk potje". "We hebben gewoon een ontzettend zwaar schema en op dit moment is de selectie niet al te breed, dus dan kun je verwachten dat het een vechtwedstrijd wordt", zei de maker van twee doelpunten.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft na een moeizame wedstrijd het thuisduel met NAC Breda gewonnen. De koploper van de Eredivisie poetste een achterstand weg en won uiteindelijk met 3-2.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in de Premier League de weg omhoog weer ingezet. De club van coach Pep Guardiola won thuis met 3-1 van Chelsea en klom naar de vierde plaats in de stand. De achterstand op koploper Liverpool bedraagt wel 12 punten. Chelsea staat zesde met 1 punt minder dan City.
5 uur geledenNAPELS (ANP) - Koploper Napoli heeft Juventus de eerste nederlaag van het seizoen bezorgd in de Italiaanse Serie A. Hoewel de nummer 5 van de ranglijst, met Teun Koopmeiners in de basis, bij rust nog leidde, bleven de 3 punten in Napels. Romelu Lukaku bezorgde zijn ploeg door een benutte strafschop de 2-1-overwinning.
6 uur geledenMANCHESTER/SEVILLA (ANP) - Manchester United verhuurt aanvaller Antony voor de rest van het seizoen aan Real Betis. De Spaanse club uit Sevilla kondigde de komst van de Braziliaan aan op de website van de club.
6 uur geleden