Ibrahimovic weer eens in de hoofdrol bij Milan
GENUA (ANP) - AC Milan heeft in de Italiaanse Serie A gewonnen bij Sampdoria. In Genua werd het 4-1 voor de formatie van coach Stefano Pioli, die Zlatan Ibrahimovic weer eens een hoofdrol zag vertolken. Milan heeft door de winst nog een kansje zich rechtstreeks voor de Europa League te plaatsen.
Ibrahimovic maakte de 1-0 en 3-0 en bereidde de 2-0 - van Hakan Çalhanoglu - fraai voor. Hij staat bij Milan nu op 51 treffers en is daardoor de enige speler die voor beide clubs uit Milaan tenminste 50 keer heeft gescoord in de Serie A. Voor Inter maakte hij er in een eerdere fase in zijn loopbaan 57.
Bij 3-0 miste Gonzalo Maroni van Sampdoria een strafschop. De jeugdige Noor Kristoffer Askildsen scoorde met een prachtig schot van afstand nog wel voor de thuisclub. In extra tijd maakte Rafael Leão er 4-1 van.
Milan heeft nog 1 punt achterstand op AS Roma, de nummer 5. Roma speelt later op de avond tegen Torino. Daarna volgt nog 1 speelronde. Als nummer 6 mag AC Milan nog wel kwalificatie voor de Europa League spelen.
Genoa
In de strijd tegen degradatie naderde Lecce concurrent Genoa tot op een punt. Lecce won zelf bij Udinese 2-1, Genoa werd weggespeeld bij Sassuolo (5-0). Op de laatste speelronde, komend weekeinde, valt de beslissing wie van deze clubs naar de Serie B gaat. SPAL en Brescia zijn al gedegradeerd.
Bij Udinese had Hidde ter Avest een basisplaats en viel Marvin Zeegelaar in. Oud-Ajacied Lasse Schöne deed mee met Genoa.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.
1 uur geledenACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
15 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
21 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
22 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geleden