Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ibrahimovic traint opnieuw mee bij Hammarby

Ibrahimovic traint opnieuw mee bij Hammarby

STOCKHOLM (ANP) - Zlatan Ibrahimovic heeft op tweede paasdag opnieuw meegetraind bij Hammarby IF, de Zweedse voetbalclub waarvan hij mede-aandeelhouder is. De 38-jarige Zweed staat onder contract bij AC Milan, maar in Italië zijn groepstrainingen voorlopig niet toegestaan vanwege het coronavirus.

Ibrahimovic ging daarom vorige maand al met zijn gezin van Milaan terug naar Stockholm. De Zweed vroeg de clubleiding van Hammarby onlangs of hij mocht meetrainen, om in ieder geval een beetje in conditie te blijven. "Natuurlijk stonden we daar positief tegenover", zegt technisch directeur Jesper Jansson. Vorige week stond de oud-Ajacied voor het eerst in het groene tenue van Hammarby op het veld en maandag meldde hij zich weer om een balletje te trappen.

In tegenstelling tot in vrijwel alle Europese landen kan in Zweden wel getraind worden, met de restrictie dat niet meer dan vijftig personen bij elkaar mogen zijn. Het trainingscomplex van Hammarby is daarom gesloten voor pers en publiek.

Meer uit Voetbal

De Jong in basis FC Barcelona in mogelijke kampioenswedstrijd

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong begint in de basis bij FC Barcelona in de mogelijke kampioenswedstrijd. Als de ploeg de uitwedstrijd bij stadgenoot Espanyol wint, is de 28e Spaanse titel een feit.

52 minuten geleden
Mexicaanse linksback Chávez tekent voor vijf jaar bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Mateo Chávez speelt vanaf volgend seizoen voor AZ. De linksback uit Mexico komt over van Club Deportivo Guadalajara en heeft een vijfjarig contract ondertekend in Alkmaar.

57 minuten geleden
Messi keert na spierblessure terug bij Argentijnse ploeg

BUENOS AIRES (ANP) - Lionel Messi keert terug in de nationale voetbalploeg van Argentinië. De 37-jarige vedette miste de laatste interlands met Brazilië en Uruguay door een spierblessure.

1 uur geleden
Verdediger Huijsen staat voor toptransfer naar Real Madrid

BOURNEMOUTH (ANP) - Dean Huijsen is dicht bij een transfer naar Real Madrid. De Spaanse topclub is bereid bijna 60 miljoen euro voor de verdediger te betalen. Dat is volgens de BBC de afkoopsom die de in Amsterdam geboren international van Spanje in zijn contract bij Bournemouth heeft laten opnemen.

6 uur geleden
FC Groningen niet akkoord met twee duels schorsing voor Valente

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van twee wedstrijden schorsing (plus één voorwaardelijk) voor Luciano Valente. De middenvelder kreeg in de slotfase van het thuisduel met Ajax (2-2) een rode kaart na een sliding met twee benen op Jordan Henderson.

7 uur geleden
Nottingham Forest-aanvaller Awoniyi uit kunstmatige coma

NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest-aanvaller Taiwo Awoniyi is ontwaakt uit zijn kunstmatige coma, meldt de BBC. Die was volgens de Britse omroep nodig om zijn hartslag te reguleren na een eerste operatie. De Nigeriaanse international zou bij zijn botsing tegen een doelpaal zondag in het competitieduel met Leicester City (2-2) een geperforeerde darm hebben opgelopen.

8 uur geleden
Vooronderzoek naar Groningen-keeper Vaessen om slaan

ZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal start een vooronderzoek naar FC Groningen-doelman Etienne Vaessen voor zijn rol in het opstootje na afloop van het thuisduel met Ajax woensdag (2-2). "De aanklager heeft op tv-beelden waargenomen dat Vaessen herhaaldelijk op agressieve wijze de confrontatie zoekt met spelers en/of stafleden van Ajax en hij een speler of staflid van Ajax, die op de grond zit, slaat", meldt een woordvoerder.

9 uur geleden