Ibrahimovic traint opnieuw mee bij Hammarby
STOCKHOLM (ANP) - Zlatan Ibrahimovic heeft op tweede paasdag opnieuw meegetraind bij Hammarby IF, de Zweedse voetbalclub waarvan hij mede-aandeelhouder is. De 38-jarige Zweed staat onder contract bij AC Milan, maar in Italië zijn groepstrainingen voorlopig niet toegestaan vanwege het coronavirus.
Ibrahimovic ging daarom vorige maand al met zijn gezin van Milaan terug naar Stockholm. De Zweed vroeg de clubleiding van Hammarby onlangs of hij mocht meetrainen, om in ieder geval een beetje in conditie te blijven. "Natuurlijk stonden we daar positief tegenover", zegt technisch directeur Jesper Jansson. Vorige week stond de oud-Ajacied voor het eerst in het groene tenue van Hammarby op het veld en maandag meldde hij zich weer om een balletje te trappen.
In tegenstelling tot in vrijwel alle Europese landen kan in Zweden wel getraind worden, met de restrictie dat niet meer dan vijftig personen bij elkaar mogen zijn. Het trainingscomplex van Hammarby is daarom gesloten voor pers en publiek.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa lijkt Feyenoord toch niet te verlaten voor Al-Ittihad. Beide clubs hebben vooralsnog geen akkoord bereikt over de betalingsvoorwaarden, zo meldden veel media.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.
5 uur geledenVALENCIA (ANP) - FC Barcelona is in vorm vlak voor het thuisduel van woensdag met Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje maakte indruk in de gewonnen uitwedstrijd tegen Valencia (0-5).
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft Fortuna Sittard aan een uitzege op ADO Den Haag geholpen. Hij had met twee doelpunten en een assist een groot aandeel in de overwinning (2-3).
5 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld ergerde zich zondag in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (2-3) in de Eredivisie een helft lang aan het spel van zijn eigen ploeg. "We waren te passief, niet goed in de duels en lieten onze doelman steeds de lange bal spelen. Dat hebben we niet goed gedaan", vertelde de 57-jarige oud-spits.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester United heeft opnieuw punten verspeeld in de Premier League. De ploeg kwam in de uitwedstrijd tegen Everton niet verder dan een gelijkspel (2-2).
7 uur geleden