Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ibrahimovic traint opnieuw mee bij Hammarby

Ibrahimovic traint opnieuw mee bij Hammarby

STOCKHOLM (ANP) - Zlatan Ibrahimovic heeft op tweede paasdag opnieuw meegetraind bij Hammarby IF, de Zweedse voetbalclub waarvan hij mede-aandeelhouder is. De 38-jarige Zweed staat onder contract bij AC Milan, maar in Italië zijn groepstrainingen voorlopig niet toegestaan vanwege het coronavirus.

Ibrahimovic ging daarom vorige maand al met zijn gezin van Milaan terug naar Stockholm. De Zweed vroeg de clubleiding van Hammarby onlangs of hij mocht meetrainen, om in ieder geval een beetje in conditie te blijven. "Natuurlijk stonden we daar positief tegenover", zegt technisch directeur Jesper Jansson. Vorige week stond de oud-Ajacied voor het eerst in het groene tenue van Hammarby op het veld en maandag meldde hij zich weer om een balletje te trappen.

In tegenstelling tot in vrijwel alle Europese landen kan in Zweden wel getraind worden, met de restrictie dat niet meer dan vijftig personen bij elkaar mogen zijn. Het trainingscomplex van Hammarby is daarom gesloten voor pers en publiek.

Meer uit Voetbal

Labyad ook volgend jaar ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad heeft een nieuw contract getekend bij Corinthians uit Brazilië. De in Utrecht geboren middenvelder blijft tot eind december 2027 bij de ploeg van Oranje-international Memphis Depay. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal tekende vorige maand eveneens een nieuwe verbintenis bij de club uit São Paulo. Hij blijft tot medio 2028.

48 minuten geleden
EK voor Jong Oranje verder weg na zege Jong Israël

PTUJ (ANP) - Het is voor Jong Oranje nog lastiger geworden om het EK van 2027 in Albanië en Servië te bereiken. Jong Israël won met 3-2 bij Jong Slovenië en staat steviger op de tweede plaats in de kwalificatiegroep achter koploper Jong Noorwegen.

1 uur geleden
Voetbalsters Oranje zonder Miedema en Van Domselaar in play-offs

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kan bij de play-offs in de WK-kwalificatie tegen Hongarije geen beroep doen op Vivianne Miedema, Renee van Asten en keepster Daphne van Domselaar. Veurink heeft Isa Kardinaal en Sophie Proost voor het eerst opgeroepen.

3 uur geleden
Premier League: ManCity schuldig bevonden aan alle aanklachten

LONDEN (ANP/RTR) - Manchester City is officieel schuldig bevonden aan alle aanklachten wegens ernstige overtredingen van de financiële regels van de Premier League in de seizoenen 2009/10 tot en met 2017/18. Dat maakte de Premier League dinsdag bekend.

3 uur geleden
Ajax-directeur Geelen benoemd in bestuur EFC

NYON (ANP) - Menno Geelen, algemeen directeur van Ajax, is benoemd in het bestuur van European Football Clubs (EFC). De EFC is de belangrijkste belangenorganisatie van Europese voetbalclubs. De Nederlandse clubs, de KNVB en de Eredivisie steunden de kandidatuur van Geelen.

3 uur geleden
EFC lanceert plan voor nieuwe wereldwijde bond voor voetbalclubs

KOPENHAGEN (ANP/RTR/AFP) - Er moet een nieuwe, wereldwijde bond komen waarin voetbalclubs zich kunnen verenigen. Dat zei Nasser Al-Khelaïfi dinsdag bij de algemene vergadering van de European Football Clubs (EFC) in Kopenhagen. Al-Khelaïfi is voorzitter van deze organisatie en bekleedt diezelfde functie bij Paris Saint-Germain.

4 uur geleden
Oud-international Gilardino opvolger van coach Cuesta bij Parma

PARMA (ANP) - Alberto Gilardino is de nieuwe coach van Parma. De 44-jarige oud-international van Italië is de opvolger van Carlos Cuesta, die twee dagen geleden vertrok bij de nummer 15 van de Serie A.

5 uur geleden