Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ibrahimovic stopt na imposante loopbaan als profvoetballer

Ibrahimovic stopt na imposante loopbaan als profvoetballer

MILAAN (ANP) - Zlatan Ibrahimovic neemt definitief afscheid als profvoetballer. Dat vertelde de 41-jarige aanvaller na de laatste wedstrijd van het seizoen van zijn club AC Milan tegen Hellas Verona (3-1). "Ik neem afscheid van het voetbal, maar niet van jullie." zei de spits uit Zweden tegen zijn fans in San Siro.

AC Milan maakte zaterdag al bekend dat Ibrahimovic zijn aflopende contract niet gaat verlengen. De aanvaller keerde in 2020 terug bij de club uit Milaan en droeg bij aan het behalen van de titel van vorig seizoen. Hij werd ook al eens in 2011 kampioen met de club. Dit seizoen kwam hij niet vaak meer in actie, mede omdat hij lange tijd werd gehinderd door een blessure aan een knie.

Ook speelde Ibrahimovic onder meer voor Ajax, Paris Saint-Germain, Juventus, Manchester United, Internazionale en Barcelona. Hij voetbalde 121 interlands voor Zweden en maakte 62 doelpunten voor zijn nationale ploeg.

Meer uit Voetbal

Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

46 minuten geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

52 minuten geleden
AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

2 uur geleden
Arsenal verslaat Tottenham met 4-1 in derby Noord-Londen

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.

2 uur geleden
AZ verslaat Sparta en klimt naar vijfde plaats in Eredivisie

ALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.

3 uur geleden
Barcelona wint thuis van Levante en gaat weer aan kop van La Liga

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga overgenomen van Real Madrid. De Catalaanse grootmacht won zondag in Camp Nou met 3-0 van Levante. FC Barcelona heeft 61 punten uit 25 wedstrijden. Real Madrid, dat op zaterdagavond met 2-1 bij Osasuna verloor, volgt op 1 punt achterstand.

4 uur geleden
Beukema scoort maar verliest met Napoli van Atalanta

BERGAMO (ANP) - Sam Beukema heeft Napoli met een doelpunt niet aan een resultaat in het uitduel met Atalanta kunnen helpen. De bezoekers uit Napels gingen met 2-1 onderuit in Bergamo.

5 uur geleden