Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ibrahimovic start crowdfunding tegen coronavirus

Ibrahimovic start crowdfunding tegen coronavirus

MILAAN (ANP) - Zlatan Ibrahimovic heeft een crowdfundingsactie opgezet om geld in te zamelen voor Humanitas, een ziekenhuisketen in Italië die veel coronapatiënten probeert te helpen.

De Zweedse spits van AC Milan wil minimaal 1 miljoen euro ophalen. Na een paar uur stond de teller al op ruim 100.000 euro,

Ibrahimovic richtte zich via Instagram tot zijn volgers. "Italië heeft mij zoveel gegeven en in deze dramatische tijden wil ik iets teruggeven. Daarom heb ik samen met mensen om mij heen een fonds opgezet. Zo kunnen we concrete hulp bieden in plaats van slechts een video plaatsen. Ik reken op de vrijgevigheid van mijn collega's, andere sporters en iedereen die een kleine of grote donatie wil doen om het virus eruit te schoppen. Want onthoud; als het virus niet naar Zlatan komt, dan komt Zlatan naar het virus."

Italië is zwaar getroffen door het coronavirus. Al meer dan 2500 Italianen zijn overleden tijdens de pandemie.

Meer uit Voetbal

Raphinha helpt Barcelona met hattrick langs Sevilla

SEVILLA (ANP) - Aanvoerder Raphinha heeft koploper FC Barcelona aan een 3-1-zege bij Sevilla geholpen. De Braziliaanse international tekende voor de complete productie van de Catalanen.

2 uur geleden
Fortuna Sittard klimt naar zesde plaats na zege bij Willem II

TILBURG (ANP) - Fortuna Sittard is naar de zesde plaats op de ranglijst geklommen na een nipte zege bij Willem II. De formatie van trainer Danny Buijs won met 1-0 in Tilburg.

2 uur geleden
Ajax komt thuis niet verder dan gelijkspel tegen Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft voor de derde keer dit seizoen puntenverlies geleden. De formatie van trainer Míchel Sánchez kwam voor eigen publiek ondanks een groot aantal kansen niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Excelsior.

3 uur geleden
Sc Heerenveen boekt bij Sparta tweede zege van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn tweede overwinning van het seizoen geboekt. De formatie uit Friesland won op Het Kasteel met 4-0 van Sparta Rotterdam.

4 uur geleden
Dortmund neemt koppositie weer over na nipte zege bij Stuttgart

STUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft de uitwedstrijd bij VfB Stuttgart met 1-0 gewonnen. Met de zege neemt de ploeg van Joey Veerman de koppositie weer over.

4 uur geleden
AS Roma en Malen spelen gelijk in topper tegen Internazionale

ROME (ANP) - De topper in de Serie A tussen AS Roma en Internazionale is in 2-2 geëindigd. De ploeg van Oranje-international Donyell Malen maakte in de eerste helft twee goals, maar de titelverdediger uit Milaan kwam na rust langszij.

4 uur geleden
ADO na gelijkspel tegen Cambuur nog altijd zonder Eredivisiezege

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is na zeven wedstrijden in de Eredivisie nog altijd zonder zege. Het elftal van de Duitse coach Robin Peter speelde zaterdag in eigen huis met 1-1 gelijk tegen SC Cambuur. Dat betekende het tweede punt voor de club uit Den Haag dit seizoen. Cambuur heeft 5 punten uit zeven duels.

6 uur geleden