Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ibrahimovic speelde half jaar zonder kruisband vanwege belofte

Ibrahimovic speelde half jaar zonder kruisband vanwege belofte

MILAAN (ANP) - Zlatan Ibrahimovic heeft naar eigen zeggen de afgelopen zes maanden zonder voorste kruisband in zijn linkerknie gespeeld. De 40-jarige spits van AC Milan liet zich pas deze week opereren, enkele dagen nadat hij met de Milanese club kampioen van Italië was geworden. Het was de eerste landstitel voor Milan sinds 2011.

"Ik had in mijn gedachten slechts één doel: mijn teamgenoten en de trainer kampioen van Italië maken, want dat had ik ze beloofd", schrijft Ibrahimovic op Instagram. "De afgelopen zes maanden heb ik zonder voorste kruisband in mijn linkerknie gespeeld. Zes maanden lang had ik een gezwollen knie. Ik kon slechts tien keer met de groep meetrainen. Ik heb meer dan twintig injecties laten zetten. De knie is iedere week 'geleegd'. Iedere dag nam ik pijnstillers. Vanwege de pijn heb ik de afgelopen zes maanden amper geslapen. Ik heb nog nooit zoveel geleden op en naast het veld. Ik heb iets onmogelijks mogelijk gemaakt. Nu heb ik een nieuwe kruisband en een nieuwe trofee."

De vedette van Milan kwam de afgelopen maanden alleen als invaller in actie. Zondag mocht hij zo'n 20 minuten meedoen in de kampioenswedstrijd bij Sassuolo (0-3). Ibrahimovic, die in 23 competitieduels acht doelpunten maakte, eiste een hoofdrol op tijdens het kampioensfeest. De oud-Ajacied toonde bij terugkeer in Milaan als eerste de gouden beker aan de fans.

Ibrahimovic keerde eind 2019 terug bij Milan met als doel om de gevallen topclub weer kampioen te maken. De eigenzinnige Zweed hield woord en kan 2,5 jaar later de 'Scudetto' vieren.

Het contract van Ibrahimovic loopt deze zomer af. Het is na zijn knieoperatie onzeker of hij doorgaat als voetballer. Volgens de medische staf heeft Ibrahimovic zeven tot acht maanden nodig om te herstellen. Italiaanse media melden dat de veteraan mogelijk een 'prestatiecontract' voor een jaar krijgt. Hij zou dan per gespeelde wedstrijd betaald krijgen.

Meer uit Voetbal

Hänni bij RB Leipzig eerste vrouwelijke baas in de Bundesliga

LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.

1 uur geleden
Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

13 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

13 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

13 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

13 uur geleden
PSV na stunt bij Liverpool in Eindhoven ten onder tegen Atlético

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.

13 uur geleden
Atlético bezorgt PSV tweede nederlaag (2-3) in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.

13 uur geleden