Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ibrahimovic roemt Milan-aanwinst Giménez

Ibrahimovic roemt Milan-aanwinst Giménez

MILAAN (ANP/RTR) - Zlatan Ibrahimovic was zaterdag na het met 1-0 gewonnen duel met Hellas Verona vol lof over Santiago Giménez. De van Feyenoord overgenomen aanvaller maakte het enige doelpunt. "Het is niet makkelijk voor een buitenlander om te aarden in de Serie A, maar we helpen hem zich thuis te voelen", sprak de Zweedse legende van de club, die dinsdag Feyenoord ontvangt in de Champions League.

Ibrahimovic deed het perspraatje na afloop omdat Milan-trainer Sérgio Conceição in de kleedkamer was achtergebleven, nadat hij te horen had gekregen dat FC Porto-voorzitter Jorge Nuno Pinto da Costa op 87-jarige leeftijd was overleden. "Ik sta hier omdat Sergio zeer aangeslagen is door de dood van Pinto da Costa, die als een vader voor hem was", zei Ibrahimovic bij Sky Sports.

Even daarvoor had Giménez AC Milan met een rake kopbal aan de winst geholpen. "We scoorden maar eenmaal, maar hebben wel gedomineerd", zei Ibrahimovic. Het was de tweede treffer van de Mexicaan in evenzoveel duels in de Serie A. "Ik had verwacht dat het goed zou gaan, want Giménez is iemand die graag doelpunten maakt en dit is een team dat de bal vaak in het strafschopgebied krijgt. Je moet er gewoon klaar voor zijn om te scoren", voegde Ibrahimovic eraan toe.

Milan moet dinsdag tegen Feyenoord een 1-0-achterstand goedmaken. "We zijn Milan, dus als we maar op één speler kunnen vertrouwen, hebben we een probleem. Hoe meer goede spelers je hebt, hoe meer alternatieven je hebt", zei Ibrahimovic, die de aanvallers Rafael Leão en Christian Pulisic had zien invallen. "Elke coach moet rouleren als je om de drie dagen speelt, anders raken ze opgebrand en riskeren we blessures. Het is ook belangrijk om iedereen betrokken te houden en vertrouwen te geven."

Meer uit Voetbal

Ajax bevestigt datalek van supportersgegevens

AMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."

1 uur geleden
Tsjechische politie klaagt 32 mensen aan in matchfixingschandaal

PRAAG (ANP/AFP) - De Tsjechische politie heeft 32 mensen aangeklaagd in een grootschalig schandaal rond matchfixing en omkoping. Dat gebeurde na invallen bij verschillende clubs en het hoofdkantoor van de voetbalbond (FACR), aldus een officier van justitie.

1 uur geleden
Almere City gaat na dit seizoen niet verder met trainer Rijsdijk

ALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."

2 uur geleden
Bayern wil aanvaller Olise ook voor veel geld niet laten gaan

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.

4 uur geleden
Ajax-verdediger Tomiyasu haakt geblesseerd af bij Japan

TOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.

8 uur geleden
Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

18 uur geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

18 uur geleden