Ibrahimovic moet na 40e verjaardag interlands overslaan
MILAAN (ANP) - Zlatan Ibrahimovic moet zich afmelden voor de komende WK-kwalificatiewedstrijden van Zweden. Volgens trainer Stefano Pioli van AC Milan is de Zweedse spits nog steeds geblesseerd. "Hij gebruikt de interlandperiode om te herstellen", zei Pioli een dag voor het competitieduel met Atalanta Bergamo.
Ibrahimovic ontbreekt op zijn 40e verjaardag in de selectie van Milan. De Zweed kwam dit seizoen pas één keer in actie, op 12 september tegen Lazio. Als invaller maakte Ibrahimovic toen zijn rentree na een knieblessure, die hem deelname aan het EK kostte. De oud-Ajacied luisterde zijn terugkeer op het veld op met een doelpunt (2-0), maar hij hield daar ook achillespeesklachten aan over. De Zweedse bondscoach Janne Andersson riep Ibrahimovic desondanks op voor de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Kosovo en Montenegro. Pioli liet zaterdag echter weten dat zijn spits in Milaan blijft.
"'Ibra' zit niet bij de selectie tegen Atalanta. Het gaat wel beter met hem", aldus de trainer. "Ik weet niet hoe lang hij doorgaat met voetballen. Als je kijkt naar zijn enthousiasme en instelling, zou ik zeggen dat hij voor altijd kan blijven spelen. Maar zijn lichaam is zijn gids. Als ik hem een cadeau zou mogen geven, zou ik ervoor zorgen dat hij zijn carrière zo lang mogelijk kan rekken."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV gunt Joey Veerman een transfer naar Borussia Dortmund. "Ik heb ook bij Dortmund gewerkt en ik weet wat voor een mooie club dat is", zei hij na een nipte uitzege op Excelsior (1-2). "Maar ik weet daar verder niets van. Ik zit nu over iets te kletsen waar ik niets van weet. Dus dat heeft geen zin."
11 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur (3-1) gewonnen.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft de eerste competitiezege van het nieuwe seizoen binnen. De titelverdediger uit Eindhoven won de uitwedstrijd tegen Excelsior (1-2), na een teleurstellend gelijkspel vorige week in het thuisduel met Fortuna Sittard (2-2).
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - AZ is het seizoen voortvarend begonnen. De winnaar van de Johan Cruijff Schaal won ook de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-4), na een zege vorig weekend voor eigen publiek op ADO Den Haag (2-0).
13 uur geledenTILBURG (ANP) - NEC heeft in de tweede helft ver afstand genomen van Willem II in Tilburg (1-4). De club kan zich nu richten op de thuiswedstrijd van woensdag tegen Bodø/Glimt in de play-offs van de Champions League.
16 uur geledenPARIJS (ANP) - Ferran Torres maakt de overstap van FC Barcelona naar Paris Saint-Germain. Dat hebben beide clubs zaterdag bekendgemaakt. De 26-jarige aanvaller, die deze zomer met Spanje wereldkampioen werd, heeft in Parijs getekend tot 2031.
23 uur geledenVELSEN (ANP) - Sparta Rotterdam heeft bij Telstar de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer Rogier Meijer won in Velsen met 3-1. Marvin Young, Nökkvi Thórisson en Robin van Cruijsen scoorden voor Sparta. Abdelnour Soualhia maakte een doelpunt voor Telstar.
1 dag geleden