Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ibrahimovic moet na 40e verjaardag interlands overslaan

Ibrahimovic moet na 40e verjaardag interlands overslaan

MILAAN (ANP) - Zlatan Ibrahimovic moet zich afmelden voor de komende WK-kwalificatiewedstrijden van Zweden. Volgens trainer Stefano Pioli van AC Milan is de Zweedse spits nog steeds geblesseerd. "Hij gebruikt de interlandperiode om te herstellen", zei Pioli een dag voor het competitieduel met Atalanta Bergamo.

Ibrahimovic ontbreekt op zijn 40e verjaardag in de selectie van Milan. De Zweed kwam dit seizoen pas één keer in actie, op 12 september tegen Lazio. Als invaller maakte Ibrahimovic toen zijn rentree na een knieblessure, die hem deelname aan het EK kostte. De oud-Ajacied luisterde zijn terugkeer op het veld op met een doelpunt (2-0), maar hij hield daar ook achillespeesklachten aan over. De Zweedse bondscoach Janne Andersson riep Ibrahimovic desondanks op voor de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Kosovo en Montenegro. Pioli liet zaterdag echter weten dat zijn spits in Milaan blijft.

"'Ibra' zit niet bij de selectie tegen Atalanta. Het gaat wel beter met hem", aldus de trainer. "Ik weet niet hoe lang hij doorgaat met voetballen. Als je kijkt naar zijn enthousiasme en instelling, zou ik zeggen dat hij voor altijd kan blijven spelen. Maar zijn lichaam is zijn gids. Als ik hem een cadeau zou mogen geven, zou ik ervoor zorgen dat hij zijn carrière zo lang mogelijk kan rekken."

Meer uit Voetbal

Barcelona en Spanje wachten op nieuws over ernst blessure Yamal

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.

3 minuten geleden
De Jong met 293 duels recordhouder van Nederlandse Barça-spelers

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.

9 uur geleden
Manchester City neemt koppositie over na nipte zege bij Burnley

BURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.

10 uur geleden
Bayern München bereikt finale van Duitse beker

LEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.

10 uur geleden
Telstar boekt tegen Sparta belangrijke zege in degradatiestrijd

VELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.

11 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie heeft Bos terug in duel met Groningen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.

11 uur geleden
Paris Saint-Germain ruimer aan kop na zege op Nantes

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de voorsprong op concurrent RC Lens in de Franse Ligue 1 weer vergroot. De koploper in Frankrijk won met 3-0 thuis tegen FC Nantes en heeft 66 punten. Dat zijn 4 punten meer dan de nummer 2 uit Lens.

12 uur geleden