
Ibrahimovic maanden aan de kant na knieoperatie
MILAAN (ANP) - Zlatan Ibrahimovic heeft een operatie aan zijn knie ondergaan. Zijn club AC Milan meldt dat de 40-jarige Zweedse aanvaller "zeven tot acht maanden" aan de kant staat. Daarmee komt mogelijk een einde aan de loopbaan van de aanvaller, wiens contract in Milaan afloopt.
Afgelopen zondag verscheen hij de laatste twintig minuten nog in het veld in de kampioenswedstrijd bij Sassuolo. AC Milan werd daar voor het eerst sinds 2011 kampioen van Italië.
Ibrahimovic werd in het Franse Lyon geopereerd aan de voorste kruisband van zijn linkerknie. De ingreep stond al een tijdje gepland.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Jill Roord, Dominique Janssen en Lynn Wilms staan zaterdag in de finale van de Champions League. De drie internationals van Oranje nemen het om 16.00 uur in Eindhoven met VfL Wolfsburg op tegen FC Barcelona. Het Philips-stadion is met 34.120 verkochte kaarten uitverkocht.
5 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Sergio Ramos (37) vertrekt bij Paris Saint-Germain, zo heeft de voetbalkampioen van Frankrijk vrijdag laten weten. De Spaanse verdediger, jarenlang een idool bij Real Madrid, heeft twee jaar in Parijs gespeeld. "Hij gaat de hoofdstad verlaten", aldus PSG in een verklaring. "We nemen met heel veel respect afscheid van hem."
10 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Trainer Mark van Bommel heeft niet het gevoel dat Antwerp in de strijd om de Belgische voetbaltitel brede steun heeft. "Iedereen is tegen ons", zegt de Nederlander. "Ik vind het mooi dat het Antwerp tegen de rest is. Daar houd ik wel van."
12 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Voetballer Mario Götze heeft zijn nog lopende contract bij Eintracht Frankfurt vroegtijdig verlengd. De voormalige speler van PSV tekende bij tot de zomer van 2026 bij de club uit de Bundesliga. Hij kwam de afgelopen zomer over uit Eindhoven.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Timon Wellenreuther blijft langer bij Feyenoord. De landskampioen uit Rotterdam heeft de optie in de huurovereenkomst met Anderlecht de 27-jarige doelman definitief over te nemen gelicht. Hij heeft voor twee jaar getekend bij Feyenoord.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP/DPA) - Trainer Tommy Stroot ziet met de voetbalsters van VfL Wolfsburg de finale van de Champions League tegen favoriet Barcelona met vertrouwen tegemoet. "Voor het seizoen had ik hier al op gehoopt", aldus de 34-jarige oud-coach van FC Twente. "Het is een mooie, sterke tegenstander. En ik geloof in onze kansen om zaterdag in Eindhoven als winnaar van het veld te stappen."
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City-coach Pep Guardiola heeft trainer Erik ten Hag van stadsrivaal United geprezen in aanloop naar de FA Cup-finale tussen de beide ploegen. "Ik denk dat United voor vele, vele jaren een uitzonderlijke manager heeft", zei de manager van de landskampioen een dag voor de eindstrijd op Wembley.
16 uur geleden