Ibrahimovic lost Costacurta af als oudste doelpuntenmaker Serie A
UDINE (ANP) - Zlatan Ibrahimovic is de oudste doelpuntenmaker ooit in de Serie A geworden. De Zweedse spits van AC Milan benutte in de Italiaanse competitiewedstrijd tegen Udinese een strafschop. Met een leeftijd van 41 jaar en 166 dagen lost Ibrahimovic de Italiaan Alessandro Costacurta af als oudste doelpuntenmaker in de Serie A, aldus databureau Gracenote.
Costacurta, die vrijwel zijn hele carrière voor AC Milan voetbalde, was 41 jaar en 25 dagen oud toen hij op 19 mei 2007 scoorde. Dat deed de verdediger opvallend genoeg ook uit een penalty tegen Udinese.
Ibrahimovic maakte onlangs zijn rentree na een zware knieblessure. De oud-Ajacied had tegen Udinese voor het eerst dit seizoen een basisplaats en droeg ook de aanvoerdersband. Ibrahimovic miste kort voor rust in eerste instantie een strafschop, maar hij mocht opnieuw aanleggen omdat een speler van Udinese te vroeg was komen inlopen. In tweede instantie wist hij doelman Marco Silvestri wel te passeren. Dat was de gelijkmaker (1-1) in het duel dat nog aan de gang is.
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
2 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
2 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
3 uur geledenPRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.
4 uur geledenRABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
16 uur geleden