Ibrahimovic leidt AC Milan met jubileumtreffer terug naar de kop
MILAAN (ANP) - AC Milan is terug aan kop in de Serie A. Zlatan Ibrahimovic opende in de thuiswedstrijd tegen Crotone met zijn 500e treffer in clubverband de score. De ploeg van trainer Stefano Pioli liep daarna uit naar een overtuigende zege: 4-0. Milan heeft na 21 wedstrijden 2 punten voorsprong op stadgenoot Internazionale, dat vrijdag al won bij Fiorentina (0-2).
De 39-jarige Ibrahimovic schoot na een half uur de 1-0 binnen, na een één-tweetje met Rafael Leão. Het betekende voor de Zweedse spits een jubileumtreffer. Ruim 21 jaar geleden, op 30 oktober 1999, maakte hij in dienst van Malmö FF zijn eerste doelpunt als profvoetballer.
Na nummer 500 volgde tegen Crotone ook nummer 501. Ibrahimovic tikte na ruim een uur spelen op aangeven van linksback Theo Hernandez zijn veertiende competitietreffer van dit seizoen binnen. De Kroaat Ante Rebic voerde met twee treffers in amper 1,5 minuut tijd de score op naar 4-0.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.
4 uur geledenCOVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.
4 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
21 uur geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.
21 uur geledenBASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.
21 uur geleden