Ibrahimovic leidt AC Milan met jubileumtreffer terug naar de kop
MILAAN (ANP) - AC Milan is terug aan kop in de Serie A. Zlatan Ibrahimovic opende in de thuiswedstrijd tegen Crotone met zijn 500e treffer in clubverband de score. De ploeg van trainer Stefano Pioli liep daarna uit naar een overtuigende zege: 4-0. Milan heeft na 21 wedstrijden 2 punten voorsprong op stadgenoot Internazionale, dat vrijdag al won bij Fiorentina (0-2).
De 39-jarige Ibrahimovic schoot na een half uur de 1-0 binnen, na een één-tweetje met Rafael Leão. Het betekende voor de Zweedse spits een jubileumtreffer. Ruim 21 jaar geleden, op 30 oktober 1999, maakte hij in dienst van Malmö FF zijn eerste doelpunt als profvoetballer.
Na nummer 500 volgde tegen Crotone ook nummer 501. Ibrahimovic tikte na ruim een uur spelen op aangeven van linksback Theo Hernandez zijn veertiende competitietreffer van dit seizoen binnen. De Kroaat Ante Rebic voerde met twee treffers in amper 1,5 minuut tijd de score op naar 4-0.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
11 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
14 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
17 uur geleden