Ibrahimovic leidt AC Milan met jubileumtreffer terug naar de kop
MILAAN (ANP) - AC Milan is terug aan kop in de Serie A. Zlatan Ibrahimovic opende in de thuiswedstrijd tegen Crotone met zijn 500e treffer in clubverband de score. De ploeg van trainer Stefano Pioli liep daarna uit naar een overtuigende zege: 4-0. Milan heeft na 21 wedstrijden 2 punten voorsprong op stadgenoot Internazionale, dat vrijdag al won bij Fiorentina (0-2).
De 39-jarige Ibrahimovic schoot na een half uur de 1-0 binnen, na een één-tweetje met Rafael Leão. Het betekende voor de Zweedse spits een jubileumtreffer. Ruim 21 jaar geleden, op 30 oktober 1999, maakte hij in dienst van Malmö FF zijn eerste doelpunt als profvoetballer.
Na nummer 500 volgde tegen Crotone ook nummer 501. Ibrahimovic tikte na ruim een uur spelen op aangeven van linksback Theo Hernandez zijn veertiende competitietreffer van dit seizoen binnen. De Kroaat Ante Rebic voerde met twee treffers in amper 1,5 minuut tijd de score op naar 4-0.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
13 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
13 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
22 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
1 dag geleden