Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ibrahimovic is vooral bij Zweden om jongere aanvallers te helpen

Ibrahimovic is vooral bij Zweden om jongere aanvallers te helpen

SOLNA (ANP) - Zlatan Ibrahimovic hoopt dat de supporters van Zweden niet te veel van hem verwachten tijdens de play-offs voor deelname aan het WK van eind dit jaar in Qatar. "Ik ben een oude man, maar wel weer fit", zei de 40-jarige spits. "Ik heb ook nog geen 90 minuten in mijn benen zitten. Maar dat wisten we al."

"Mensen moeten niet meer op mij rekenen", zei Ibrahimovic. "Aanvaller als Joseph Elangam, Dejan Kulusevski en Alexander Isak zijn de toekomst voor Zweden. Ik ben hier om hen te helpen."

Ibrahimovic is geschorst voor het thuisduel van donderdag met Tsjechië. Als Zweden die wedstrijd wint, dan is hij wel weer inzetbaar voor de finale tegen Polen om één ticket voor het WK.

Ibrahimovic keerde vorig jaar terug bij Zweden, na afwezigheid van ruim vier jaar. Hij raakte al snel geblesseerd en miste het EK. Met een weer fitte Ibrahimovic verloor Zweden eind vorig jaar van Georgië en Spanje, waardoor het in de play-offs moet uitkomen.

Meer uit Voetbal

Inter verstevigt koppositie Serie A met zege op Parma

PARMA (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een zege op het laaggeklasseerde Parma: 0-2. Federico Dimarco en Marcus Thuram maakten de doelpunten voor de club uit Milaan, die op 42 punten kwam en uitliep op Napoli, dat gelijkspeelde (2-2) tegen Hellas Verona.

6 uur geleden
Manchester City voor derde keer op rij gelijk in Premier League

MANCHESTER (ANP) - Manchester City wacht nog altijd op de eerste overwinning in het nieuwe jaar. Het elftal van trainer Pep Guardiola speelde voor de derde keer in een week gelijk in de Premier League. Naast Sunderland (0-0) en Chelsea (1-1) wist Manchester City ook niet te winnen van Brighton & Hove Albion: 1-1.

7 uur geleden
FC Barcelona laat Athletic Club kansloos in halve finale Supercup

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. De titelverdediger was in Jeddah in Saudi-Arabië veel te sterk voor Athletic Club: 5-0. Bij rust leidde FC Barcelona al met 4-0.

7 uur geleden
Napoli verspeelt met basisspeler Lang punten tegen Verona

NAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.

9 uur geleden
Aanvalster DellaPeruta op huurbasis naar Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.

11 uur geleden
Messi wil na voetballoopbaan geen coach maar clubeigenaar worden

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.

12 uur geleden
KNVB schrapt alle wedstrijden in amateurvoetbal om winterweer

ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.

16 uur geleden