Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ibrahimovic is vooral bij Zweden om jongere aanvallers te helpen

Ibrahimovic is vooral bij Zweden om jongere aanvallers te helpen

SOLNA (ANP) - Zlatan Ibrahimovic hoopt dat de supporters van Zweden niet te veel van hem verwachten tijdens de play-offs voor deelname aan het WK van eind dit jaar in Qatar. "Ik ben een oude man, maar wel weer fit", zei de 40-jarige spits. "Ik heb ook nog geen 90 minuten in mijn benen zitten. Maar dat wisten we al."

"Mensen moeten niet meer op mij rekenen", zei Ibrahimovic. "Aanvaller als Joseph Elangam, Dejan Kulusevski en Alexander Isak zijn de toekomst voor Zweden. Ik ben hier om hen te helpen."

Ibrahimovic is geschorst voor het thuisduel van donderdag met Tsjechië. Als Zweden die wedstrijd wint, dan is hij wel weer inzetbaar voor de finale tegen Polen om één ticket voor het WK.

Ibrahimovic keerde vorig jaar terug bij Zweden, na afwezigheid van ruim vier jaar. Hij raakte al snel geblesseerd en miste het EK. Met een weer fitte Ibrahimovic verloor Zweden eind vorig jaar van Georgië en Spanje, waardoor het in de play-offs moet uitkomen.

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

9 minuten geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

1 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

3 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

4 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

5 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

5 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

5 uur geleden