Ibrahimovic: blessure van toen houdt mij nu op het veld
MILAAN (ANP) - Vanwege een zware knieblessure 3 jaar geleden is Zlatan Ibrahimovic (39) nu nog actief in het voetbal. Dat zegt de Zweedse spits van AC Milan in een terugblik op de tegenslag die hij destijds bij Manchester United had.
"Ik heb bijna een jaar moeten revalideren", aldus de aanvaller, dit seizoen al goed voor tien doelpunten. "In die fase ben ik me er bewust van geworden hoe mooi het is in de top te spelen. Dat wil ik daarom doen zolang het nog gaat. En ik lever nog wekelijks topprestaties, dus het gaat nog."
Mede dankzij Ibrahimovic staat AC Milan aan kop van de Serie A. "We doen het geweldig", aldus de Zweed. "We hebben er ook alle vertrouwen in dat we dit kunnen vasthouden. Maar het is nog veel te vroeg om feest te vieren. Dat mogen we pas doen als we een prijs hebben gewonnen."
Milan speelt zondag tegen Parma.
Meer uit Voetbal
NOTTINGHAM (ANP/RTR) - Nottingham Forest heeft met Sean Dyche al voor de derde keer dit seizoen een trainer ontslagen. De 54-jarige Engelsman wordt verantwoordelijk gehouden voor de slechte prestaties van de nummer 17 van de Premier League. Het doelpuntloze gelijkspel tegen hekkensluiter Wolverhampton Wanderers van woensdagavond werd Dyche fataal.
26 minuten geledenSUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.
10 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.
10 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.
21 uur geleden