Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ibrahimovic: blessure van toen houdt mij nu op het veld

Ibrahimovic: blessure van toen houdt mij nu op het veld

MILAAN (ANP) - Vanwege een zware knieblessure 3 jaar geleden is Zlatan Ibrahimovic (39) nu nog actief in het voetbal. Dat zegt de Zweedse spits van AC Milan in een terugblik op de tegenslag die hij destijds bij Manchester United had.

"Ik heb bijna een jaar moeten revalideren", aldus de aanvaller, dit seizoen al goed voor tien doelpunten. "In die fase ben ik me er bewust van geworden hoe mooi het is in de top te spelen. Dat wil ik daarom doen zolang het nog gaat. En ik lever nog wekelijks topprestaties, dus het gaat nog."

Mede dankzij Ibrahimovic staat AC Milan aan kop van de Serie A. "We doen het geweldig", aldus de Zweed. "We hebben er ook alle vertrouwen in dat we dit kunnen vasthouden. Maar het is nog veel te vroeg om feest te vieren. Dat mogen we pas doen als we een prijs hebben gewonnen."

Milan speelt zondag tegen Parma.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Ouabhi: Marokko is op deze manier niet te stoppen

GUADALUPE (ANP) - Bondscoach Mohamed Ouabhi gelooft dat Marokko 'niet te stoppen is' als het zo blijft presteren op het WK. "Dan houdt niemand ons tegen", zei hij na de zege op Nederland na strafschoppen in de zestiende finale. "Maar ik zeg ook tegen mijn jongens dat niemand onverslaanbaar is. Als we plotseling fouten gaan maken, dan zijn we snel thuis."

14 minuten geleden
Ibrahimović: nederlaag Oranje is de schuld van Koeman

GUADALUPE (ANP) - De nederlaag van het Nederlands elftal tegen Marokko na strafschoppen is de schuld van Ronald Koeman. Dat zei Zlatan Ibrahimović, die veel wedstrijden op het WK voor de Amerikaanse televisiezender FOX analyseert.

39 minuten geleden
De Jong na vroege uitschakeling: dit is natuurlijk onvoldoende

GUADALUPE (ANP) - Frenkie de Jong vindt dat het Nederlands elftal een teleurstellend WK achter de rug heeft. "Het is moeilijk om nu al te zeggen waar het aan lag en alles te analyseren. Ik heb een leeg gevoel nu. Welk cijfer ik dit toernooi zou geven? Dat weet ik niet. We gaan er in de eerste knock-outronde al uit, dat is niet iets waar je op hoopt. Dit is natuurlijk onvoldoende", sprak de middenvelder in het Monterrey Stadium in Guadalupe na de nederlaag in de zestiende finales tegen Marokko.

40 minuten geleden
Koeman: Van Dijk nam geen strafschop omdat hij kramp had

GUADALUPE (ANP) - Virgil van Dijk nam geen strafschop voor het Nederlands elftal tegen Marokko omdat hij kramp had. Dat vertelde Ronald Koeman vlak na de uitschakeling van Oranje in de zestiende finale op het WK tijdens een persconferentie.

42 minuten geleden
Van Hecke 'helemaal leeg' na late tegentreffer en uitschakeling

GUADALUPE (ANP) - De vroege uitschakeling op het wereldkampioenschap voetbal is hard aangekomen bij Jan Paul van Hecke. "Ik ben helemaal leeg", sprak de verdediger van het Nederlands elftal na de nederlaag na strafschoppen tegen Marokko.

1 uur geleden
Koeman heeft geen spijt van zijn keuze voor vijf verdedigers

GUADALUPE (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman heeft geen spijt van zijn beslissing om met vijf verdedigers tegen Marokko te spelen op het WK. "Als we deze wedstrijd mogen overspelen, dan zou ik het weer doen", zei hij na een nederlaag na strafschoppen in de zestiende finale van het WK tegen Marokko.

1 uur geleden
Koeman denkt vanaf 'morgen' na over zijn toekomst als bondscoach

GUADALUPE (ANP) - Ronald Koeman wilde het vlak na uitschakeling van het Nederlands elftal door Marokko op het WK niet over zijn toekomst bij de nationale ploeg hebben. "Ik heb daar wel mijn gedachten over", zei de bondscoach na de nederlaag na strafschoppen.

1 uur geleden