
Ibrahimovic bezorgt AC Milan zege met wonderlijk doelpunt
UDINE (ANP) - AC Milan blijft aan de leiding in de Italiaanse competitie. Zlatan Ibrahimovic bezorgde de Milanezen met een wonderlijk doelpunt de 2-1-zege bij Udinese. Milan heeft na zes duels vier punten meer dan nummer 2 Atalanta.
Milan kwam in de eerste helft op voorsprong via Franck KessiƩ. De aanvaller werd goed aangespeeld door Ibrahimovic en haalde hard uit. Udinese kwam vlak na rust op gelijke hoogte uit een strafschop, nadat de scheidsrechter een overtreding had gezien van Alessio Romagnoli. Rodrigo De Paul schoot raak.
In de 83e minuut kreeg Ibrahimovic de bal aangespeeld, maar was het een verdediger van Udinese die de bal hoog wegwerkte. Met een soort omhaal waarin hij de bal van zijn voet liet vallen verraste de Zweed doelman Juan Musso alsnog.
Bij Udinese begonnen Thomas Ouwejan, Hidde ter Avest, Bram Nuytinck en Marvin Zeegelaar op de bank. Ouwejan viel in de tweede helft in.
Meer uit Voetbal
BOURNEMOUTH (ANP) - Justin Kluivert is er met Bournemouth niet in geslaagd de derde ronde van de League Cup te bereiken. De aanvallende middenvelder, hersteld van een kuitblessure, verloor het thuisduel met Brentford (0-2).
6 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund heeft het contract met trainer Niko Kovac verlengd tot halverwege 2027. De club is overtuigd van de Kroaat na het sterke slot van vorig seizoen.
17 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.
1 dag geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italiƫ. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.
1 dag geledenARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.
1 dag geledenBOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.
1 dag geledenLONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.
1 dag geleden