Ibrahimovic (39) bijna rond met AC Milan over nieuw contract
MILAAN (ANP) - Zlatan Ibrahimovic speelt hoogstwaarschijnlijk ook volgend seizoen nog bij AC Milan. De 39-jarige Zweedse spits staat op het punt zijn contract met een jaar te verlengen, zei clubdirecteur Paolo Maldini zaterdag.
Ibrahimovic hielp AC Milan in 2011 voor het laatst aan de Italiaanse titel. In december 2019 keerde hij, na avonturen bij Paris Saint-Germain, Manchester United en LA Galaxy, terug bij de club. Met vijftien doelpunten in zestien wedstrijden is de oud-Ajacied clubtopscorer.
Ibrahimovic maakte vorige maand zijn rentree in de Zweedse nationale ploeg.
Maldini liet zaterdag ook weten dat de gesprekken over contractverlenging met doelman Gianluigi Donnarumma minder soepel verlopen. "Er zijn twee partijen nodig om een deal te kunnen maken", aldus de oud-verdediger over de international.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
8 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
11 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
12 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
13 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
16 uur geleden