Ibrahimovic (39) bijna rond met AC Milan over nieuw contract
MILAAN (ANP) - Zlatan Ibrahimovic speelt hoogstwaarschijnlijk ook volgend seizoen nog bij AC Milan. De 39-jarige Zweedse spits staat op het punt zijn contract met een jaar te verlengen, zei clubdirecteur Paolo Maldini zaterdag.
Ibrahimovic hielp AC Milan in 2011 voor het laatst aan de Italiaanse titel. In december 2019 keerde hij, na avonturen bij Paris Saint-Germain, Manchester United en LA Galaxy, terug bij de club. Met vijftien doelpunten in zestien wedstrijden is de oud-Ajacied clubtopscorer.
Ibrahimovic maakte vorige maand zijn rentree in de Zweedse nationale ploeg.
Maldini liet zaterdag ook weten dat de gesprekken over contractverlenging met doelman Gianluigi Donnarumma minder soepel verlopen. "Er zijn twee partijen nodig om een deal te kunnen maken", aldus de oud-verdediger over de international.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
10 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
11 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
13 uur geleden