Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ibiza nu wel stuntploeg in Spaans bekertoernooi

Ibiza nu wel stuntploeg in Spaans bekertoernooi

IBIZA-STAD (ANP) - Waar het vorig jaar tegen FC Barcelona nog net mis ging heeft UD Ibiza nu wel voor een stunt kunnen zorgen in de Copa del Rey, het Spaanse bekertoernooi. De club van het party-eiland, uitkomend op het derde niveau, schakelde in de tweede ronde met Celta een club uit de hoogste klasse uit. Het duel eindigde in een 5-2-overwinning voor de thuisploeg.

Vorig jaar ontving Ibiza in de derde ronde FC Barcelona. Dat duel eindigde na een 1-0-voorsprong voor de thuisclub in een 2-1-zege voor de gasten, die Antoine Griezmann pas in de extra tijd de winnende treffer zagen maken.

Tegen Celta leidde Ibiza bij rust al met 3-0 door doelpunten van Sergio Castel (2) en Javier Perez Mateo. Manu Molina maakte er na de pauze uit een strafschop 4-0 van. Nadat Celta in de slotfase twee keer had gescoord zorgde Angel Rodado voor een feestelijk slot: 5-2.

Ook Getafe, net als Celta uitkomend in La Liga, blameerde zich. Derdeklasser Córdoba CF schakelde de ploeg, die vorig seizoen te sterk was voor Ajax in de Europa League, uit: 1-0.

Meer uit Sport

Leerdam bezorgt Nederland eerste goud op Spelen, zilver voor Kok

MILAAN (ANP) - Jutta Leerdam heeft Nederland het eerste goud bezorgd op de Olympische Spelen van Milaan. De 27-jarige schaatsster won in het Milano Speed Skating Stadium de 1000 meter in een olympisch record van 1.12,31. Het zilver ging naar landgenote Femke Kok in 1.12,59. Titelverdedigster Miho Takagi uit Japan greep het brons.

14 minuten geleden
Schulting ontevreden na 1000 meter: dit was niet goed genoeg

MILAAN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting stapte maandag na haar 1000 meter op de Olympische Spelen met een slecht gevoel van het ijs af. "Het was niet goed genoeg, daarom ben ik ontevreden", sprak de Friezin in de catacomben van het Milano Speed Skating Stadium.

38 minuten geleden
Skiester Vonn ondergaat tweede operatie aan gebroken been

TREVISO (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn heeft een tweede operatie ondergaan om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA bekendgemaakt.

1 uur geleden
Zwitserse skiër Von Allmen pakt ook goud op teamcombinatie

BORMIO (ANP/RTR) - De Zwitserse skiër Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen zijn tweede gouden medaille veroverd. Hij won maandag samen met Tanguy Nef de teamcombinatie. Zaterdag schreef hij de afdaling al op zijn naam.

3 uur geleden
Shorttrackers treffen Italië in kwartfinale gemengde aflossing

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers treffen dinsdag in de kwartfinale van de gemengde aflossing op de Olympische Spelen gastland Italië. Polen en Hongarije zijn de andere twee landen die in de eerste kwartfinale zijn ingedeeld, blijkt uit het vrijgegeven schema.

7 uur geleden
American footballteam Seattle Seahawks wint Super Bowl

SAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.

14 uur geleden
Snowboardsters Peperkamp en Van Vreden lopen finale big air mis

LIVIGNO (ANP) - Melissa Peperkamp en Romy van Vreden zijn op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwalificatie op de big air. Beide Nederlandse snowboardsters wisten in het Livigno Snow Park niet bij de eerste twaalf te eindigen.

20 uur geleden