Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Huurling Vlap keert niet meer terug bij FC Twente

Huurling Vlap keert niet meer terug bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Michel Vlap keert niet meer terug bij FC Twente. De nummer 4 van de Eredivisie huurde de Friese middenvelder dit seizoen van Anderlecht. De Belgische club wil Vlap niet nog een jaar verhuren en volgens Twente is het financieel onmogelijk om de aanvallende middenvelder te kopen. Zijn contract in Brussel loopt nog twee jaar door.

Vlap (24) was dit seizoen een vaste waarde in het elftal van trainer Ron Jans. Hij maakte vijf doelpunten en gaf twee assists. De voormalige jeugdinternational speelde eerder voor sc Heerenveen. Na zestien doelpunten in het seizoen 2018-2019 stapte Vlap over naar Anderlecht, waar hij in zijn eerste jaar tien doelpunten maakte in de Belgische competitie. Halverwege het seizoen 2020-2021 verhuurde Anderlecht hem aan de Duitse Bundesliga-club Arminia Bielefeld. In de zomer van vorig jaar kwam hij op huurbasis naar Enschede. FC Twente plaatste zich voor de derde voorronde van de Conference League.

"Zijn werkgever Anderlecht wil hem niet nog een jaar verhuren aan ons", zegt algemeen directeur Paul van der Kraan. "Aangezien een definitieve overname financieel niet haalbaar is, moeten we afscheid nemen."

Meer uit Voetbal

Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

21 uur geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

21 uur geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

1 dag geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

1 dag geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

1 dag geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

1 dag geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

1 dag geleden