Huurling Locadia langer bij Amerikaanse club van Stam
CINCINNATI (ANP) - Trainer Jaap Stam kan bij de Amerikaanse voetbalclub FC Cincinnati blijven beschikken over Jürgen Locadia. De huurperiode van de 26-jarige spits is met een jaar verlengd, tot medio 2021. Locadia staat onder contract bij de Engelse club Brighton & Hove Albion, dat hem aanvankelijk tot 5 juli had uitgeleend aan FC Cincinnati.
De oud-PSV'er ligt nog tot de zomer van 2022 vast bij de ploeg uit de Premier League. Cincinnati heeft een optie om Locadia volgend jaar over te nemen. In dat geval krijgt de spits uit Emmen een contract tot eind 2023.
Locadia luisterde begin maart zijn debuut bij Cincinnati direct op met een doelpunt in de openingswedstrijd van het Amerikaanse seizoen tegen New York Red Bulls. Desondanks verloor zijn ploeg met 3-2. Ook de tweede wedstrijd, tegen het Atlanta United van trainer Frank de Boer, ging verloren. Als gevolg van de coronacrisis werd het seizoen daarna stilgelegd. De Amerikaanse clubs gaan het seizoen komende maand hervatten met een toernooi in Disney World in Orlando. Stam, de nieuwe trainer van Cincinnati, debuteert daar in de MLS.
Meer uit Voetbal
COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
5 uur geleden