Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Huurling Da Cruz en FC Groningen gaan niet met elkaar verder

Huurling Da Cruz en FC Groningen gaan niet met elkaar verder

GRONINGEN (ANP) - Alessio Da Cruz heeft FC Groningen verlaten. De club uit de Eredivisie had in de huurovereenkomst met de Italiaanse club Parma een optie tot koop bedongen, maar heeft die niet gelicht omdat de 24-jarige aanvaller zelf niet wilde blijven.

Al in april liet Da Cruz weten dat zijn toekomst niet in Groningen ligt. "‘Het komt er hier gewoon wat minder uit. Volgend seizoen wil ik ergens spelen waarvan ik bijna zeker weet dat het eruit gaat komen", zei hij tegen RTV Noord. "In Italië is het er bij mij altijd uitgekomen. Daarom wil ik voor zekerheid gaan en graag terug naar Italië."

Volgens technisch directeur Mark-Jan Fledderus had FC Groningen een "behoorlijk transferbedrag" moeten betalen als het Da Cruz had willen overnemen van Parma. "Als de speler dan bovendien ook nog eens aangeeft liever niet te willen blijven, hebben wij op basis van deze argumenten de afweging gemaakt de optie in de overeenkomst niet te lichten."

De Nederlander kwam in oktober op huurbasis over van Parma. Da Cruz speelde 23 officiële wedstrijden voor Groningen. Daarin scoorde de aanvaller vier keer en hij gaf drie assists.

Meer uit Voetbal

Directeuren Feyenoord beslissen later over toekomst Van Persie

ROTTERDAM (ANP) - Het staat nog niet vast dat Robin van Persie ook komend seizoen hoofdtrainer van Feyenoord is. Dat vertelden de nieuwe directeuren Robert Eenhoorn en Dévy Rigaux tijdens hun presentatie in De Kuip.

4 minuten geleden
Recordhouder Milner beëindigt voetbalcarrière na 24 seizoenen

BRIGHTON (ANP/RTR) - De Engelse voetballer James Milner heeft na 24 seizoenen zijn carrière beëindigd. De 40-jarige oud-international is recordhouder met 658 wedstrijden in de Premier League. Hij speelde zijn laatste twee seizoenen in dienst van Brighton & Hove Albion.

2 uur geleden
Doelman Ochoa gaat op voor zesde WK voetbal met Mexico

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - Keeper Guillermo Ochoa van Mexico gaat op voor zijn zesde WK voetbal. De 40-jarige doelman is door bondscoach Javier Aguirre opgenomen in de selectie voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. AZ-verdediger Mateo Chávez is de enige speler in de selectie die in Nederland speelt.

2 uur geleden
Ontslagen Slot neemt in open brief afscheid van Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.

5 uur geleden
Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

15 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

15 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

16 uur geleden