Huntelaar laat langer verblijf bij Schalke afhangen van selectie
GELSENKIRCHEN (ANP) - Klaas-Jan Huntelaar laat een langer verblijf bij Schalke 04 afhangen van de kwaliteit van de selectie voor komend seizoen. Dat heeft de 37-jarige spits, van wie het onzeker is of hij zijn loopbaan een vervolg geeft, laten optekenen door de krant Ruhr Nachrichten.
"Een belangrijk criterium is hoe de selectie voor de tweede Bundesliga eruit zal zien. Het zal een groep moeten zijn die Schalke weer een plek in de hogere regionen kan bezorgen, want dit seizoen was héél slecht", aldus Huntelaar, die in de winter overkwam van Ajax. Hij slaagde niet in zijn missie Schalke 04 te behoeden voor degradatie.
In april maakte Schalke 04 al duidelijk dat het graag met Huntelaar verder wil. "Wat zeker is, is dat we samen in gesprek gaan. Wat Klaas-Jan als voetballer en als persoonlijkheid laat zien is van grote klasse. Hij heeft ook nog eens een zeer positieve invloed op andere spelers. We willen met hem verder, of het haalbaar is hangt van veel zaken af", zei bestuurslid Peter Knäbel.
Huntelaar is er nog niet uit. "Er is nog niets beslist. Ik zet mezelf niet onder druk en gun mezelf de tijd die ik nodig heb", aldus Huntelaar, die er in december van vorig jaar nog op hintte dat hij na het seizoen zou stoppen. "Het is mooi geweest. Zeg nooit nooit, maar het is wel klaar", stelde hij.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
8 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
10 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
11 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
13 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
16 uur geleden