Huntelaar laat langer verblijf bij Schalke afhangen van selectie
GELSENKIRCHEN (ANP) - Klaas-Jan Huntelaar laat een langer verblijf bij Schalke 04 afhangen van de kwaliteit van de selectie voor komend seizoen. Dat heeft de 37-jarige spits, van wie het onzeker is of hij zijn loopbaan een vervolg geeft, laten optekenen door de krant Ruhr Nachrichten.
"Een belangrijk criterium is hoe de selectie voor de tweede Bundesliga eruit zal zien. Het zal een groep moeten zijn die Schalke weer een plek in de hogere regionen kan bezorgen, want dit seizoen was héél slecht", aldus Huntelaar, die in de winter overkwam van Ajax. Hij slaagde niet in zijn missie Schalke 04 te behoeden voor degradatie.
In april maakte Schalke 04 al duidelijk dat het graag met Huntelaar verder wil. "Wat zeker is, is dat we samen in gesprek gaan. Wat Klaas-Jan als voetballer en als persoonlijkheid laat zien is van grote klasse. Hij heeft ook nog eens een zeer positieve invloed op andere spelers. We willen met hem verder, of het haalbaar is hangt van veel zaken af", zei bestuurslid Peter Knäbel.
Huntelaar is er nog niet uit. "Er is nog niets beslist. Ik zet mezelf niet onder druk en gun mezelf de tijd die ik nodig heb", aldus Huntelaar, die er in december van vorig jaar nog op hintte dat hij na het seizoen zou stoppen. "Het is mooi geweest. Zeg nooit nooit, maar het is wel klaar", stelde hij.
Meer uit Voetbal
MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.
10 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Real Madrid heeft door een zege op Villarreal de koppositie in de Spaanse competitie La Liga overgenomen van FC Barcelona. De Madrilenen van de nieuwe coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 van de ploeg die afgelopen dinsdag verloor van Ajax in de Champions League.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De wedstrijd tussen FC Twente en Excelsior in de Eredivisie is geëindigd in 0-0. FC Twente blijft door het gelijkspel met 30 punten op de zesde plaats van de ranglijst staan. Excelsior stijgt naar de dertiende plaats met 22 punten.
10 uur geledenCASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).
11 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.
12 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth in de Premier League door een doelpunt in de slotseconden verloren. Het werd 3-2 aan de Engelse zuidkust. Liverpool is er dit kalenderjaar nog niet in geslaagd te winnen in de Engelse competitie.
12 uur geleden