Huntelaar klaar voor rentree bij Schalke 04
GELSENKIRCHEN (ANP) - Klaas-Jan Huntelaar is opgenomen in de selectie van Schalke 04 voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen Werder Bremen. De 37-jarige spits, die eerder deze maand overkwam van Ajax, is voldoende hersteld van een kuitblessure.
"Gelukkig reist Klaas-Jan met ons mee naar Bremen. Het is ook de bedoeling dat hij een gedeelte van de wedstrijd gaat spelen", aldus trainer Christian Gross.
Schalke verloor de laatste twee wedstrijden tegen 1. FC Köln (1-2) en Bayern München (0-4). De club uit Gelsenkirchen maakte geen kansloze indruk in beide duels. "Je ziet dat je tegen elk team wat kunt creëren", zegt Huntelaar. "Ik denk dat we de komende wedstrijden punten kunnen pakken."
Schalke staat na achttien wedstrijden op de laatste plaats in de Bundesliga met 7 punten.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
2 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.
23 uur geledenSANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
1 dag geleden