Huntelaar kan tegen Bayern als invaller rentree maken bij Schalke
GELSENKIRCHEN (ANP) - Klaas-Jan Huntelaar kan zondag tegen Bayern München als invaller zijn rentree maken bij Schalke 04. Volgens trainer Christian Gross traint de 37-jarige spits na een kuitblessure weer mee met de groep. "Het gaat elke dag beter, hij doet vandaag een deel van de groepstraining mee. Ik denk dat hij een goede optie is voor de bank", zei Gross vrijdag.
Huntelaar verhuisde begin deze week van Ajax naar Schalke 04. In zijn laatste maanden als profvoetballer wil de spits zijn oude club behoeden voor degradatie uit de Bundesliga. Schalke won dit seizoen pas één keer en staat met 7 punten onderaan. Zonder de licht geblesseerde Huntelaar verloren de 'Königsblauen' woensdag van 1. FC Köln (1-2). "Maar als we zo spelen als in de tweede helft, dan komen we hier uit", zei de Nederlandse spits, die fanatiek meeleefde vanaf de tribune en zijn nieuwe ploeggenoten in de rust zelfs had toegesproken.
De jonge Amerikaanse spits Matthew Hoppe maakte in zijn laatste drie wedstrijden voor Schalke vijf doelpunten. "Maar het zou voor hem geen probleem zijn als Klaas-Jan de voorkeur krijgt", zegt Gross. "Hij kan enorm profiteren van de aanwezigheid van Klaas-Jan en zich verder ontwikkelen." Met Bayern treft Schalke in eigen stadion de landskampioen en koploper van de Bundesliga.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
5 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
9 uur geleden