Huntelaar kan tegen Bayern als invaller rentree maken bij Schalke
GELSENKIRCHEN (ANP) - Klaas-Jan Huntelaar kan zondag tegen Bayern München als invaller zijn rentree maken bij Schalke 04. Volgens trainer Christian Gross traint de 37-jarige spits na een kuitblessure weer mee met de groep. "Het gaat elke dag beter, hij doet vandaag een deel van de groepstraining mee. Ik denk dat hij een goede optie is voor de bank", zei Gross vrijdag.
Huntelaar verhuisde begin deze week van Ajax naar Schalke 04. In zijn laatste maanden als profvoetballer wil de spits zijn oude club behoeden voor degradatie uit de Bundesliga. Schalke won dit seizoen pas één keer en staat met 7 punten onderaan. Zonder de licht geblesseerde Huntelaar verloren de 'Königsblauen' woensdag van 1. FC Köln (1-2). "Maar als we zo spelen als in de tweede helft, dan komen we hier uit", zei de Nederlandse spits, die fanatiek meeleefde vanaf de tribune en zijn nieuwe ploeggenoten in de rust zelfs had toegesproken.
De jonge Amerikaanse spits Matthew Hoppe maakte in zijn laatste drie wedstrijden voor Schalke vijf doelpunten. "Maar het zou voor hem geen probleem zijn als Klaas-Jan de voorkeur krijgt", zegt Gross. "Hij kan enorm profiteren van de aanwezigheid van Klaas-Jan en zich verder ontwikkelen." Met Bayern treft Schalke in eigen stadion de landskampioen en koploper van de Bundesliga.
Meer uit Voetbal
KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
4 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
4 uur geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
6 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.
6 uur geledenKRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.
7 uur geleden