Hummels vindt arbitrage Champions League-onwaardig
EINDHOVEN (ANP) - Mats Hummels uitte na afloop van het duel uit de Champions League tussen PSV en Borussia Dortmund (1-1) forse kritiek op de arbitrage. De verdediger was het volstrekt niet eens met de strafschop die PSV had gekregen. "We zitten in de achtste finales van de Champions League, dan verwacht je ook scheidsrechters van het hoogste niveau", mopperde de Duitser, die was bestraft voor een vermeende overtreding op Malik Tillman, op tv-zender Amazon Prime.
De VAR corrigeerde de Servische scheidsrechter Srdjan Jovanovic niet, nadat die voor een strafschop had gefloten terwijl Hummels eerst de bal had gespeeld en daarna pas Tillman had geraakt. "We zijn op een volledig verkeerde weg in dit opzicht. Helaas heb ik de indruk dat de VAR de scheidsrechters slechter heeft gemaakt. Vroeger dacht ik dat de scheidsrechters beter waren. Tillman lachte zich kapot op het veld, net als Bakayoko. Ze stonden allemaal minutenlang naar me te grijnzen", zei Hummels, die Luuk de Jong de penalty had zien benutten.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP) - Voetballer Robert Lewandowski heeft zijn debuut voor Chicago Fire in de Amerikaanse voetbalcompetitie MLS niet kunnen opluisteren met een zege. De ploeg verloor bij kampioen Inter Miami met 3-2, mede door twee doelpunten van Luis Suárez.
14 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal kan voorlopig niet beschikken over William Saliba. De 25-jarige Franse verdediger liep in de halve finale van het wereldkampioenschap tegen Spanje een rugblessure op.
2 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Doelman Vozinha van Kaapverdië is door voetbalfans opgenomen in het in hun ogen beste elftal van het voorbije wereldkampioenschap. Hij kreeg 39,6 procent van de stemmen en bleef daarmee de Spanjaard Unai Simón voor.
12 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ibrahim Cissoko is de nieuwste aanwinst van PEC Zwolle. De 23-jarige aanvaller komt over van FC Toulouse en ondertekent een contract voor vier jaar.
13 uur geledenMIAMI (ANP) - Casemiro vervolgt zijn voetballoopbaan in de Amerikaanse competitie. De 34-jarige Braziliaanse international heeft een contract voor een jaar getekend bij de club waar onder anderen Lionel Messi voetbalt.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Calvin Stengs vertrekt bij Feyenoord. De aanvallende middenvelder heeft zijn tot medio 2027 lopende contract in overleg met de Rotterdammers laten ontbinden. Dat meldt Feyenoord.
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Clement Bischoff. De 20-jarige vleugelaanvaller komt op huurbasis over van Red Bull Salzburg. In de overeenkomst is een optie tot koop opgenomen.
15 uur geleden