Hummels vindt arbitrage Champions League-onwaardig
EINDHOVEN (ANP) - Mats Hummels uitte na afloop van het duel uit de Champions League tussen PSV en Borussia Dortmund (1-1) forse kritiek op de arbitrage. De verdediger was het volstrekt niet eens met de strafschop die PSV had gekregen. "We zitten in de achtste finales van de Champions League, dan verwacht je ook scheidsrechters van het hoogste niveau", mopperde de Duitser, die was bestraft voor een vermeende overtreding op Malik Tillman, op tv-zender Amazon Prime.
De VAR corrigeerde de Servische scheidsrechter Srdjan Jovanovic niet, nadat die voor een strafschop had gefloten terwijl Hummels eerst de bal had gespeeld en daarna pas Tillman had geraakt. "We zijn op een volledig verkeerde weg in dit opzicht. Helaas heb ik de indruk dat de VAR de scheidsrechters slechter heeft gemaakt. Vroeger dacht ik dat de scheidsrechters beter waren. Tillman lachte zich kapot op het veld, net als Bakayoko. Ze stonden allemaal minutenlang naar me te grijnzen", zei Hummels, die Luuk de Jong de penalty had zien benutten.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Julian Brandt komt donderdag niet met Ajax in actie in Denemarken tegen FC Midtjylland. Dat heeft de Amsterdamse club op de eigen website bekendgemaakt. De 30-jarige Duitser raakte zaterdag geblesseerd in het duel met AZ en behoort niet tot de selectie van coach Míchel Sánchez voor de wedstrijd in de Conference League. Ook Sofyan Amrabat moet vanwege een blessure de wedstrijd missen.
19 minuten geledenCASABLANCA (ANP) - Bondscoach Mohamed Ouahbi van het Marokkaanse voetbalelftal heeft AZ-aanvaller Ayoub Oufkir opgenomen in zijn selectie voor de komende twee interlands tegen Niger. Zijn oproep voor Marokko is opvallend, omdat de 20-jarige Oufkir in oktober nog zijn debuut maakte in Jong Oranje. Hij speelde in de wedstrijden tegen Jong Noorwegen, Jong Slovenië en Jong Bosnië en Herzegovina.
1 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse tennisheld Rafael Nadal is benoemd in het bestuur van de roemrijke voetbalclub Real Madrid. "Voor Real Madrid en de gehele gemeenschap is het een enorme eer dat een persoonlijkheid van zijn kaliber, een icoon van de Spaanse en mondiale sport, toetreedt tot het bestuur van de club", laat Real weten op zijn website.
1 uur geledenLYON (ANP) - De Portugese coach Paulo Fonseca stapt vrij plotseling over van de Franse club Olympique Lyon naar de Portugese club Sporting uit Lissabon. Lyon meldt de overgang op zijn website. "Het is een onverwacht besluit dat Olympique Lyon betreurt, zeker gezien het moment; zo midden in het seizoen", laat de Franse club weten in de verklaring.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een nieuwe tegenslag ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick keek in de Champions League-ontmoeting met AS Roma halverwege nog tegen een ruime achterstand aan, maar won door drie doelpunten in de tweede helft alsnog: 3-2.
15 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook de vierde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique liet Villarreal, de huidige nummer 9 uit Spanje, kansloos: 0-6.
16 uur geleden