Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hulpdiensten naar Schiphol om vliegtuig met technische problemen

Hulpdiensten naar Schiphol om vliegtuig met technische problemen

SCHIPHOL (ANP) - Diverse hulpdiensten werden woensdag rond het middaguur gealarmeerd om een vliegtuig met technische problemen bij Schiphol, meldt de Veiligheidsregio Kennemerland. Het vliegtuig heeft een voorzorgslanding gemaakt, laat een woordvoerder van de luchthaven weten. Niemand is gewond geraakt.

Het vliegtuig was niet onderweg naar Schiphol, maar vloog van Stockholm naar Gran Canaria. Het vliegtuig van vliegmaatschappij Sunclass Airlines kon uitwijken naar de Zwanenburgbaan.

Volgens de woordvoerder van de Veiligheidsregio was er sprake van een storing in een van de motoren. Waardoor die storing ontstond, moet nog worden onderzocht.

Om de melding werd onder meer een traumahelikopter opgeroepen. Die bleek echter niet nodig, aldus de Veiligheidsregio. "Er zijn geen slachtoffers."

Meer uit Binnenland

Politie 'gaat ervan uit' dat Hajar is gedood in antikraakpand

AMSTERDAM (ANP) - De politie gaat ervan uit dat de 29-jarige Hajar is omgebracht in een antikraakpand in de Amsterdamse wijk Buitenveldert. Een woordvoerder bevestigde een bericht hierover bij de lokale zender AT5.

23 minuten geleden
Nog geen datalekmeldingen om PHP bij Autoriteit Persoonsgegevens

DEN HAAG (ANP) - De Autoriteit Persoonsgegevens (AP) heeft tot nu toe geen meldingen ontvangen van datalekken als gevolg van de kwetsbaarheden in programmeertaal PHP. Organisaties zijn wettelijk verplicht het te melden als er een mogelijk datalek is waarbij persoonsgegevens betrokken zijn.

27 minuten geleden
Acht nieuwe besmettingen met westnijlvirus vastgesteld

BILTHOVEN (ANP) - Bij nog eens acht mensen in Nederland is afgelopen week het westnijlvirus vastgesteld. Dat betekent dat het totaalaantal bevestigde besmettingen dit jaar tot nu toe uitkomt op 72, meldt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM).

1 uur geleden
Uitstel hoger beroep fatale val klimmuur valt nabestaanden zwaar

AMSTERDAM (ANP) - Het gerechtshof in Amsterdam verwacht niet eerder dan in april volgend jaar verder te kunnen met het hoger beroep in de zaak tegen Klimmuur Amsterdam, waar op 3 november 2023 een 11-jarige jongen een fatale val van veertien meter hoogte maakte tijdens een kinderfeestje. Het proces is slopend voor de nabestaanden en de vertraging van het hoger beroep valt ze emotioneel zwaar, aldus hun advocaat.

1 uur geleden
Raadsinformatie van overheden weer online na beveiligingslek PHP

DEN HAAG (ANP) - De dienst waarmee gemeenten, provincies en waterschappen officiële berichten publiceren, is weer online. Deze werd uit voorzorg uitgeschakeld vanwege problemen in programmeertaal PHP. Volgens een woordvoerder van NotuBiz zijn alle websites weer online. "Na grondig testen zijn alle systemen weer up and running."

2 uur geleden
Arrestaties om dodelijke nep-pillen, webshops offline gehaald

DRIEBERGEN (ANP) - De politie heeft dinsdag drie mensen opgepakt en dertig websites offline gehaald. Het trio wordt verdacht van het opzettelijk verkopen van schadelijke producten, die tot de dood van drie mensen hebben geleid. De pillen zagen eruit als oxycodon, maar bevatten zeer schadelijke nitazenen. Dat meldt de politie donderdag. Ze laat weten een cruciale schakel uit een crimineel netwerk te hebben gehaald.

4 uur geleden
NCSC: nog steeds geen signalen van actief misbruik PHP-lek

HILVERSUM (ANP) - Het Nationaal Cyber Security Centrum (NCSC) heeft nog steeds geen "actief misbruik" waargenomen van het lek in de programmeertaal PHP. Dat zei directeur Matthijs van Amelsfort van het NCSC woensdagavond bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.

9 uur geleden