Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hulpdiensten naar Schiphol om vliegtuig met technische problemen

Hulpdiensten naar Schiphol om vliegtuig met technische problemen

SCHIPHOL (ANP) - Diverse hulpdiensten werden woensdag rond het middaguur gealarmeerd om een vliegtuig met technische problemen bij Schiphol, meldt de Veiligheidsregio Kennemerland. Het vliegtuig heeft een voorzorgslanding gemaakt, laat een woordvoerder van de luchthaven weten. Niemand is gewond geraakt.

Het vliegtuig was niet onderweg naar Schiphol, maar vloog van Stockholm naar Gran Canaria. Het vliegtuig van vliegmaatschappij Sunclass Airlines kon uitwijken naar de Zwanenburgbaan.

Volgens de woordvoerder van de Veiligheidsregio was er sprake van een storing in een van de motoren. Waardoor die storing ontstond, moet nog worden onderzocht.

Om de melding werd onder meer een traumahelikopter opgeroepen. Die bleek echter niet nodig, aldus de Veiligheidsregio. "Er zijn geen slachtoffers."

Meer uit Binnenland

OM vraagt vrijspraak Ali B voor aanranding Jill Helena

AMSTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft in het hoger beroep van de zedenzaak tegen Ali B gevraagd om de artiest vrij te spreken van het aanranden van Jill Helena. Op de tweede zittingsdag heeft het OM aangegeven dat er in hoger beroep geen aanvullend bewijs is gevonden voor de aanklacht.

6 minuten geleden
Stembureau Gorinchem: gemeenteraad verder met signalen stemfraude

GORINCHEM (ANP) - De verkiezingsuitslag in het Zuid-Hollandse Gorinchem is formeel vastgesteld, ondanks vermoedens van stemfraude. Dat heeft het Centraal Stembureau (CSB) onder leiding van burgemeester Reinie Melissant donderdagochtend bekendgemaakt.

23 minuten geleden
Aantal asielzoekers in Ter Apel snel gedaald

TER APEL (ANP) - In het aanmeldcentrum in Ter Apel zitten donderdag veel minder asielzoekers dan in de afgelopen dagen. Het aantal daalde van 2170 naar 2074. Dat betekent dat er in de afgelopen dag 96 plekken zijn vrijgekomen. Het is niet bekend waar de asielzoekers naartoe zijn gebracht.

36 minuten geleden
Aantal meldingen van euthanasie gestegen tot boven de 10.000

DEN HAAG (ANP) - Toezichthouders hebben vorig jaar 10.341 meldingen gekregen dat mensen waren overleden door euthanasie. Dat is bijna 4 procent meer dan het jaar ervoor, toen er 9958 meldingen over euthanasie kwamen. De Regionale Toetsingscommissies Euthanasie (RTE) geven geen verklaring voor de toename, dat is volgens een woordvoerster "niet aan de RTE". Voorzitter Mariëtte Moussault stelt in het jaarverslag wel dat het aantal meldingen van euthanasie al jaren stijgt, "maar dit jaar is die stijging lager dan voorgaande jaren".

38 minuten geleden
Ali B zwijgt bij aankomst bij hof op tweede dag van zedenzaak

AMSTERDAM (ANP) - Ali B is ook op de tweede dag van het hoger beroep aanwezig. De rapper, die terechtstaat voor twee aanrandingen en twee verkrachtingen, arriveerde rond 9.00 uur bij het gerechtshof in Amsterdam.

1 uur geleden
Patiëntenfederatie: meer digitale consulten om kosten brandstof

UTRECHT (ANP) - Het wordt voor patiënten steeds duurder om naar ziekenhuis, huisarts of andere zorgverlener te reizen. Door de stijgende brandstofprijzen en hoge parkeertarieven kunnen de kosten behoorlijk oplopen voor mensen die vaak zorg nodig hebben. Patiëntenfederatie Nederland roept zorgaanbieders op om de zorg digitaal aan te bieden waar dat kan en meer mee te denken met hun patiënten.

3 uur geleden
Politie onderzoekt schietincident en explosie in Den Bosch

DEN BOSCH (ANP) - De politie onderzoekt een schietincident dat in de nacht van woensdag op donderdag zou hebben plaatsgevonden op de Breeakkers in de wijk Empel in Den Bosch. Dat zei de politie op X.

8 uur geleden