Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Huizen rapper Diddy binnengevallen 'om zaak seksuele uitbuiting'

Huizen rapper Diddy binnengevallen 'om zaak seksuele uitbuiting'

MIAMI (ANP) - Panden van rapper Diddy in Los Angeles en Miami zijn maandag binnengevallen door federale agenten, melden Amerikaanse media. TMZ stelt dat zwaarbewapende agenten de huizen van Sean Combs, zoals Diddy echt heet, hebben doorzocht om een onderzoek naar seksuele uitbuiting.

Of er arrestaties zijn verricht is onduidelijk. TMZ publiceerde enkele uren na het nieuws van de invallen beelden van Diddy op een vliegveld in Miami. Hij zou zijn ondervraagd, maar is volgens de Amerikaanse entertainmentwebsite niet gearresteerd.

De 54-jarige Combs is de afgelopen tijd door meerdere vrouwen aangeklaagd voor verkrachting. Een van hen beweert dat ze in 2003 op 17-jarige leeftijd slachtoffer van hem werd. Sean Combs, ook bekend als Puff Daddy, ontkent alle beschuldigingen aan zijn adres. "Genoeg is genoeg", schreef hij er eind vorig jaar op Instagram over.

Meer uit Buitenland

Noord-Koreaanse leider Kim Jong-un opent partijcongres

PYONGYANG (ANP/AFP) - Noord-Koreaans leider Kim Jong-un heeft het negende congres van de regerende Arbeiderspartij geopend tijdens een grote ceremonie in Pyongyang, meldt het staatspersagentschap KCNA.

9 minuten geleden
Suriname waarschuwt voor deepfakes van president Simons

PARAMARIBO (ANP) - De Surinaamse regering waarschuwt voor deepfakebeelden van president Jennifer Simons. Op de beelden die rondgaan op sociale media wordt Simons neergezet alsof zij het volk toespreekt, waarbij ze opmerkelijke en onjuiste uitspraken doet. De regering benadrukt dat dergelijke video's strafbaar zijn.

3 uur geleden
Belarus: we kregen geen visa om bij vredesraadbijeenkomst te zijn

MINSK (ANP) - Belarus kreeg niet tijdig de benodigde visa om donderdag bij de bijeenkomst van Donald Trumps Vredesraad in Washington te zijn. Dat schrijft het ministerie van Buitenlandse Zaken van dat land op X. Onder meer de minister van dat departement, Maxim Ryzhenkov, zou aanwezig zijn.

3 uur geleden
Kritisch rapport NASA over gestrande astronauten met Starliner

WASHINGTON (ANP/AFP) - NASA heeft een kritisch rapport gepubliceerd over de mislukte ruimtemissie met de Boeing Starliner in 2024, waarbij twee astronauten in de ruimte vastkwamen te zitten. Zij moesten hierdoor ruim negen maanden op ruimtestation ISS doorbrengen.

4 uur geleden
Trump vindt arrestatie voormalige prins Andrew 'triest'

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump vindt de arrestatie van de voormalige Britse prins Andrew "triest". Dat zei Trump tegen verslaggevers aan boord van Air Force One.

4 uur geleden
Trump krijgt week om claims te weerleggen in IRS-miljardenzaak

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse president Donald Trump krijgt van de rechter een week de tijd om te reageren op het verwijt dat in de rechtszaak die hij aanspande tegen de belastingdienst IRS sprake is van belangenverstrengeling.

5 uur geleden
Britse ex-prins Andrew verlaat politiebureau

LONDEN (ANP/RTR) - De voormalige Britse prins Andrew Mountbatten-Windsor heeft het politiebureau weer verlaten, melden journalisten ter plekke. De politie van Thames Valley bevestigt tegenover de BBC dat hij is vrijgelaten, maar dat het onderzoek nog loopt.

5 uur geleden