Huizen rapper Diddy binnengevallen 'om zaak seksuele uitbuiting'
MIAMI (ANP) - Panden van rapper Diddy in Los Angeles en Miami zijn maandag binnengevallen door federale agenten, melden Amerikaanse media. TMZ stelt dat zwaarbewapende agenten de huizen van Sean Combs, zoals Diddy echt heet, hebben doorzocht om een onderzoek naar seksuele uitbuiting.
Of er arrestaties zijn verricht is onduidelijk. TMZ publiceerde enkele uren na het nieuws van de invallen beelden van Diddy op een vliegveld in Miami. Hij zou zijn ondervraagd, maar is volgens de Amerikaanse entertainmentwebsite niet gearresteerd.
De 54-jarige Combs is de afgelopen tijd door meerdere vrouwen aangeklaagd voor verkrachting. Een van hen beweert dat ze in 2003 op 17-jarige leeftijd slachtoffer van hem werd. Sean Combs, ook bekend als Puff Daddy, ontkent alle beschuldigingen aan zijn adres. "Genoeg is genoeg", schreef hij er eind vorig jaar op Instagram over.
Meer uit Buitenland
KOPENHAGEN (ANP) - In Groenland komt maandagavond naar verwachting opnieuw een groot aantal Deense militairen aan, meldt de Deense zender TV 2 op basis van het leger. Zij maken onderdeel uit van de Deense troepenbouw die daar momenteel plaatsvindt. Het is onduidelijk om hoeveel militairen het precies gaat.
11 minuten geledenBRUSSEL (ANP) - De prioriteit van de Europese Commissie en de EU ligt bij dialoog en de-escalatie van het conflict over Groenland tussen de EU en de VS, benadrukte een woordvoerder van de Europese Commissie maandag. De gesprekken die sinds zaterdag op alle niveaus worden gevoerd, zijn gericht op het van tafel krijgen van de extra importtarieven die de Amerikaanse president Donald Trump oplegt aan acht Europese landen, waaronder Nederland, zei de woordvoerder.
46 minuten geledenDAVOS (ANP/BLOOMBERG) - Deense regeringsfunctionarissen hebben besloten niet aanwezig te zijn in Davos deze week, te midden van een escalerend conflict over Groenland. Dat bevestigt het World Economic Forum.
49 minuten geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse staatstelevisie lijkt gehackt te zijn. Er waren zondag korte tijd toespraken te zien van de Amerikaanse president Donald Trump en Reza Pahlavi, de zoon van de laatste Iraanse vorst.
1 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - De Britse premier Keir Starmer denkt niet dat de Amerikaanse president Donald Trump echt militaire actie tegen Groenland overweegt. Dat zei hij bij een persconferentie over de hogere importheffingen waarmee Trump dreigt. Die zouden gelden voor de landen die vorige week een klein aantal militairen naar Groenland hebben gestuurd, waaronder ook Nederland.
2 uur geledenMOSKOU (ANP/AFP/RTR) - De Russische president Vladimir Poetin is uitgenodigd om toe te treden tot de vredesraad voor Gaza van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat maakte het Kremlin bekend. Rusland zou het voorstel nog bestuderen.
3 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Het dodental door de treinbotsing in het zuiden van Spanje is nog niet definitief. Dat liet minister van Transport Óscar Puente weten via X.
4 uur geleden