Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Huishoudbeurs na drie jaar terug in RAI Amsterdam

Huishoudbeurs na drie jaar terug in RAI Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - De huishoudbeurs keert na drie jaar afwezigheid zaterdag weer terug in de RAI. Bij deze 76e editie van de beurs, tot en met 24 februari, worden er weer duizenden bezoekers verwacht.

De kaartverkoop gaat volgens de organisatie hard. Op zaterdag worden er 22.000 mensen verwacht, op zondag zo’n 15.000. Gedurende de zeven dagen verwacht de Huishoudbeurs in totaal tussen de 125.000 en 150.000 bezoekers. De NS laat treinen tussen Amsterdam Zuid en Schiphol een extra stop maken op Amsterdam RAI om de verwachte drukte op te vangen.

Verspreid over 250 stands zullen verschillende merken hun producten promoten. Meer dan tijdens voorgaande edities is er behalve voor producten ook ruimte voor workshops en entertainment. Zo zijn er elke dag muzikale optredens en presentaties over onder andere bespaartips, duurzaamheid en beleggen. "We zetten dit jaar meer in op lifestyle", aldus een woordvoerder.

De laatste editie voor de coronapandemie in 2020 trok rond de 143.000 bezoekers.

Meer uit Binnenland

Weeronline: Boelo is officieel eerste herfststorm van 2026

HOUTEN (ANP) - Storm Boelo, die momenteel over Nederland raast, is officieel de eerste herfststorm van dit jaar. Op Vlieland kwam het tussen 11.00 en 12.00 uur tot een gemiddelde windkracht 9. Ook in IJmuiden waait het flink en werden windstoten van 115 kilometer per uur gemeten, meldt Weeronline.

9 minuten geleden
Walibi sluit scarezones eerder na vechtpartijen

BIDDINGHUIZEN (ANP) - Walibi heeft zaterdagavond tijdens Halloween Fright Nights de scarezones eerder gesloten na vechtpartijen tussen bezoekers. De politie zette de mobiele eenheid in om de orde te herstellen en mensen uit het park te escorteren. Volgens een woordvoerder van het pretpark veroorzaakte een groep bezoekers bewust onrust.

2 uur geleden
Harde wind zorgt op verschillende plekken voor overlast

DEN HAAG (ANP) - Op verschillende plekken heeft de harde wind in de nacht van zaterdag op zondag gezorgd voor overlast en schade. Het KNMI waarschuwt in de kustgebieden voor zware windstoten en heeft voor een deel van het land code geel afgegeven. De wind wordt veroorzaakt door het lagedrukgebied Boelo.

4 uur geleden
Vuur autosloperij Zoetermeer onder controle

ZOETERMEER (ANP) - De grote brand in een autosloperij aan de Bleiswijkseweg in Zoetermeer is onder controle, laat een woordvoerder van de brandweer weten. "Het vuur is nog niet uit, maar het breidt zich niet verder uit." De brand werd zondagochtend rond 06.50 uur gemeld. Vanwege de rook werd een NL-Alert verstuurd.

4 uur geleden
Maarten Spanjer in besloten kring begraven

AMSTERDAM (ANP) - Acteur en schrijver Maarten Spanjer is zaterdag in besloten kring begraven in Amsterdam, op de dag dat hij 74 jaar zou zijn geworden. Onder anderen René van der Gijp, Theo Hiddema en Keje Molenaar waren bij de uitvaart aanwezig.

19 uur geleden
Auto belandt onder vrachtwagen na botsing op N260 bij Gilze

GILZE (ANP) - Bij een aanrijding tussen een vrachtwagen en een personenauto op de N260 bij het Noord-Brabantse Gilze zijn zaterdagochtend beide voertuigen in brand gevlogen. De auto ligt grotendeels onder de vrachtwagen. Het is nog niet bekend hoeveel slachtoffers in de auto zitten, aldus de politie, die vermoedt dat het onderzoek naar de oorzaak nog de hele middag duurt. De vrachtwagenchauffeur is niet gewond geraakt, meldt een woordvoerder.

23 uur geleden
KNMI verwacht zware windstoten tot ten minste zondagochtend

DE BILT (ANP) - Het KNMI waarschuwt voor zware windstoten in de kustgebieden, het westelijk Waddengebied en de Limburgse heuvels vanaf zaterdagavond tot ten minste zondagochtend. Op die plekken geldt code geel en worden met plaatselijke verschillen windstoten tussen de 75 en de 100 kilometer per uur verwacht.

24 uur geleden