Huis Maassluis waar twee explosies waren is dichtgetimmerd
MAASSLUIS (ANP) - Het huis aan de Willem Weltevredenlaan in Maassluis waar zowel donderdagochtend vroeg als vrijdagavond een explosie plaatsvond, is op last van burgemeester Jack de Vries gesloten en dichtgetimmerd. Ook zijn er mobiele camera's neergezet en is er extra politiecontrole, meldt de gemeente op de website.
De burgemeester noemt de incidenten "schokkend" en "volstrekt onacceptabel".
Volgens lokale media is de bewoner van het getroffen huis de moeder van een 19-jarige jongen die onlangs is aangehouden voor de dood van een 20-jarige plaatsgenoot. De politie kan dat uit privacyoverwegingen niet bevestigen.
Het 20-jarige slachtoffer werd een week geleden gevonden in een steeg nabij de Tinbergendreef en de Asserdreef. Hij had meerdere verwondingen. De politie gaat ervan uit dat hij door een misdrijf om het leven is gekomen. De 19-jarige Maassluizer meldde zich zelf bij het politiebureau.
Meer uit Binnenland
WAALWIJK (ANP) - Maarten van der Weijden stelt de overhandiging van een cheque aan het Prinses Máxima Centrum tot nader order uit. De 45-jarige zwemmer wil eerst aansterken, nadat hij zijn zwemtocht voor het goede doel vrijdag moest beëindigen wegens ziekte.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Opnieuw zijn door de regen van de afgelopen week wat droogtemaatregelen afgeschaald.
3 uur geledenZANDVOORT (ANP) - Op zaterdagochtend hebben tussen 07.00 tot 09.00 uur al ruim 17.000 racefans de trein naar Zandvoort genomen, meldt de NS. Daar vindt dit weekend de voorlopig laatste Dutch Grand Prix plaats. De NS hanteert een speciale dienstregeling met elke vijf minuten een trein tussen Amsterdam Centraal en Zandvoort.
5 uur geledenZANDVOORT (ANP) - Het is druk in de treinen richting Zandvoort op zaterdagochtend. Dat ziet een ANP-verslaggever. In de badplaats gaat de tweede dag van de Dutch Grand Prix van start. De NS hanteert een speciale dienstregeling met elke vijf minuten een trein tussen Amsterdam Centraal en Zandvoort.
6 uur geledenHOUTEN (ANP) - Volgende week vrijdag is in Nederland een groot deel van een gedeeltelijke maansverduistering te zien, waarbij de maan voor ongeveer 93 procent in de kernschaduw van de aarde komt. De eclips begint om 03.23 uur en bereikt om 06.14 uur het maximum, maar kort daarna zakt de maan onder de horizon. Dat meldt Weeronline.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - In verschillende steden zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag opnieuw honderden mensen op de fiets gestapt om aandacht te vragen voor de veiligheid van vrouwen. Een jaar na de eerdere actie van Wij eisen de nacht op fietsten mensen mee in onder meer Amsterdam, Leeuwarden, Apeldoorn, Den Bosch, Middelburg, Zutphen en Deventer.
10 uur geledenHILVARENBEEK (ANP) - De Nederlandse dj LNY TNZ is van de line-up van het Nederlandse festival Decibel Outdoor gehaald, omdat hij zaterdag optreedt in Moskou. Dat meldt organisator B2S.
12 uur geleden