Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

HSV-icoon Seeler weer in het ziekenhuis

HSV-icoon Seeler weer in het ziekenhuis

HAMBURG (ANP) - De voormalige Duitse topspits Uwe Seeler ligt opnieuw in het ziekenhuis. De net 84-jarige Seeler werd zondagavond met een ambulance naar het ziekenhuis vervoerd omdat hij duizelig was en moeite had met ademhalen. "Gelukkig konden de artsen niets vinden, mijn vader verkeert in goede gezondheid", zegt zijn dochter tegen Bild. "Hij blijft nog wel een dag ter observatie."

Seeler, clubicoon van Hamburger SV, belandde in mei na een val in zijn woning ook al in het ziekenhuis met een gebroken heup. De oud-voetballer moest een operatie ondergaan. Seeler liet zich ondanks zijn broze gezondheid nog geregeld zien in het stadion van HSV.

Seeler maakte meer dan vierhonderd doelpunten voor de club uit Hamburg, waarmee hij in 1960 landskampioen werd. Met de nationale ploeg verloor de spits in 1966 als aanvoerder de WK-finale tegen gastland Engeland. Vier jaar later pakte Seeler met West-Duitsland brons op het WK in Mexico. In 72 interlands maakte hij 43 doelpunten.

Meer uit Voetbal

Bologna ontslaat trainer Tedesco na vier speelronden

BOLOGNA (ANP) - Bologna heeft na vier speelronden in de Italiaanse Serie A trainer Domenico Tedesco ontslagen. De club maakte het nieuws bekend op zijn website. Een opvolger is er al: Raffaele Palladino heeft een contract getekend tot medio 2029.

53 minuten geleden
Nieuwe bondscoach Klopp laat 'supersub' Undav uit Duitse selectie

BERLIJN (ANP/DPA) - De nieuwe bondscoach Jürgen Klopp van het Duitse voetbalelftal laat zeer waarschijnlijk een opvallende speler uit zijn eerste selectie. Hij zal aanvaller Deniz Undav niet oproepen voor de interlands in de Nations League tegen Nederland, Griekenland en Servië. Dat meldt de Duitse tv-zender Sky, zonder een reden te noemen.

2 uur geleden
Ajax versterkt zich met Malinese middenvelder Bissouma

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de selectie per direct versterkt met Yves Bissouma. De 30-jarige Malinese middenvelder was transfervrij nadat zijn contract bij Tottenham Hotspur na vorig seizoen was afgelopen. Hij heeft een contract getekend dat loopt tot medio 2027, meldt de Amsterdamse club in een persbericht.

2 uur geleden
Echtgenote van oud-bondscoach Ronald Koeman overleden

DEN HAAG (ANP) - Bartina Koeman, de vrouw van Ronald Koeman, is op 65-jarige leeftijd overleden. De voormalig bondscoach maakte het nieuws bekend op zijn Instagram-account. De echtgenote van Koeman leed aan chronische borstkanker. "Met intens verdriet, maar ook met grote trots en liefde, nemen wij afscheid van mijn prachtige vrouw, onze allerliefste mama en oma", schrijft Koeman.

2 uur geleden
Scorende Gakpo helpt Liverpool langs Spurs in League Cup

LIVERPOOL (ANP) - Cody Gakpo was dinsdagavond met een doelpunt belangrijk voor Liverpool in de derde ronde van de League Cup. Op Anfield werd Tottenham Hotspur met 3-1 verslagen. Gakpo scoorde de 2-0.

11 uur geleden
Messi komt nog één keer in actie voor Argentinië in afscheidsduel

BUENOS AIRES (ANP) - Lionel Messi zal nog één keer het shirt van Argentinië aantrekken. Dat heeft de Argentijnse voetbalbond dinsdagavond bekendgemaakt. De achtvoudig beste voetballer van de wereld kondigde eind augustus zijn afscheid aan als international, maar speelt op 6 oktober nog een vriendschappelijk duel.

14 uur geleden
Voetballer Rodríguez stopt als Colombiaans international

BOGOTÁ (ANP) - James Rodríguez stopt als Colombiaans international. Dat heeft de 35-jarige voetballer dinsdag bekendgemaakt via sociale media. Rodríguez speelde 131 interlands voor Colombia sinds zijn debuut in 2011. De aanvallende middenvelder was een van de smaakmakers op het WK van 2014, waar hij met zes doelpunten topscorer was.

14 uur geleden