HSV-icoon Seeler weer in het ziekenhuis
HAMBURG (ANP) - De voormalige Duitse topspits Uwe Seeler ligt opnieuw in het ziekenhuis. De net 84-jarige Seeler werd zondagavond met een ambulance naar het ziekenhuis vervoerd omdat hij duizelig was en moeite had met ademhalen. "Gelukkig konden de artsen niets vinden, mijn vader verkeert in goede gezondheid", zegt zijn dochter tegen Bild. "Hij blijft nog wel een dag ter observatie."
Seeler, clubicoon van Hamburger SV, belandde in mei na een val in zijn woning ook al in het ziekenhuis met een gebroken heup. De oud-voetballer moest een operatie ondergaan. Seeler liet zich ondanks zijn broze gezondheid nog geregeld zien in het stadion van HSV.
Seeler maakte meer dan vierhonderd doelpunten voor de club uit Hamburg, waarmee hij in 1960 landskampioen werd. Met de nationale ploeg verloor de spits in 1966 als aanvoerder de WK-finale tegen gastland Engeland. Vier jaar later pakte Seeler met West-Duitsland brons op het WK in Mexico. In 72 interlands maakte hij 43 doelpunten.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Lazio Roma blijft ondanks een gelijkspel (1-1) zondag bij Napoli de Serie A aanvoeren. De Romeinen hebben 29 punten uit elf wedstrijden. Napoli staat op 15 punten.
1 minuut geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is "negatief verrast" door de afgelasting van de wedstrijd tegen Vitesse in Arnhem. De KNVB besloot het duel in de eerste divisie niet te laten doorgaan nadat supporters van de club uit Doetinchem de spelersbus blokkeerden. Het was een protestactie tegen het besluit vanuit Arnhem om geen supporters van De Graafschap toe te laten bij de wedstrijd in het GelreDome.
16 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Feyenoord is dit seizoen in de Eredivisie niet langer ongeslagen. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst ging in Friesland, na een voorsprong van 2-0, onderuit bij sc Heerenveen: 5-3. Invaller Ringo Meerveld scoorde drie keer voor de thuisploeg.
31 minuten geledenARNHEM (ANP) - Een afgelasting van een wedstrijd in het betaald voetbal door het blokkeren van een spelersbus is niet eerder voorgekomen. Dat laat de KNVB weten aan het ANP naar aanleiding van het definitief niet doorgaan van het duel in de eerste divisie tussen Vitesse en De Graafschap.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Willem van der Linden, algemeen directeur van Vitesse, noemt het "onacceptabel" dat het duel met De Graafschap door toedoen van supporters is geannuleerd. "Dit is heel vervelend voor onze supporters. Er waren 17.000 mensen in ons stadion", zei Van der Linden zondag tegen ESPN. "We hoopten er een feestje van te maken. Dit heb ik nog nooit meegemaakt."
1 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De wedstrijd tussen Vitesse en De Graafschap in de eerste divisie is definitief afgelast. Dat besloot de KNVB nadat boze supporters van De Graafschap de spelersbus tegenhielden bij het stadion van de club uit Doetinchem.
2 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Boze supporters van De Graafschap houden de spelersbus tegen bij het stadion van de club uit Doetinchem. De poort zit op slot, bevestigde directeur Marco Bogers aan het ANP. Door de protestactie kan de bus niet vertrekken naar Arnhem voor de wedstrijd tegen Vitesse in de eerste divisie.
3 uur geleden