Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

HSV-icoon Seeler weer in het ziekenhuis

HSV-icoon Seeler weer in het ziekenhuis

HAMBURG (ANP) - De voormalige Duitse topspits Uwe Seeler ligt opnieuw in het ziekenhuis. De net 84-jarige Seeler werd zondagavond met een ambulance naar het ziekenhuis vervoerd omdat hij duizelig was en moeite had met ademhalen. "Gelukkig konden de artsen niets vinden, mijn vader verkeert in goede gezondheid", zegt zijn dochter tegen Bild. "Hij blijft nog wel een dag ter observatie."

Seeler, clubicoon van Hamburger SV, belandde in mei na een val in zijn woning ook al in het ziekenhuis met een gebroken heup. De oud-voetballer moest een operatie ondergaan. Seeler liet zich ondanks zijn broze gezondheid nog geregeld zien in het stadion van HSV.

Seeler maakte meer dan vierhonderd doelpunten voor de club uit Hamburg, waarmee hij in 1960 landskampioen werd. Met de nationale ploeg verloor de spits in 1966 als aanvoerder de WK-finale tegen gastland Engeland. Vier jaar later pakte Seeler met West-Duitsland brons op het WK in Mexico. In 72 interlands maakte hij 43 doelpunten.

Meer uit Voetbal

Pedri keert na maand terug in selectie van FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Pedri keert na een maand terug in de selectie van FC Barcelona. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure. Trainer Hansi Flick wil hem zaterdag tijdens het thuisduel met Deportivo Alavés laten invallen.

30 minuten geleden
Go Ahead geeft Edvardsen boete om wangedrag tegen Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.

38 minuten geleden
Go Ahead geeft Edvardsen boete om wangedrag tegen Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.

2 uur geleden
Palmer na ruim twee maanden weer fit om te spelen bij Chelsea

LONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.

2 uur geleden
PSV in thuisduel met FC Volendam zonder geblesseerde Perisic

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.

3 uur geleden
Amateurclubs en bvo's oneens over herziening opleidingsvergoeding

AMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.

9 uur geleden
FC Utrecht verliest ondanks fraaie treffer Rodríguez bij Betis

SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.

19 uur geleden