Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

HP opnieuw negatief over overnamebod Xerox

HP opnieuw negatief over overnamebod Xerox

PALO ALTO (ANP) - Computer- en printerfabrikant HP heeft opnieuw afwijzend gereageerd op een ongevraagd overnamebod van kopieermachine- en printerfabrikant Xerox.

Xerox heeft ruim 33 miljard dollar in aandelen en contanten over om HP in te lijven. Een eerdere poging tot samensmelting strandde vorig jaar november, omdat HP de deal niet zag zitten. Het ongevraagde overnamebod onderwaarde het bedrijf, reageerde HP destijds in een verklaring. Xerox besloot daarop aandeelhouders van het HP direct te gaan benaderen om de overname er alsnog doorheen te krijgen. Maandag maakte Xerox bekend dat het 24 miljard dollar aan financiering voor het nieuwe bod rond heeft.

HP reageerde woensdag in een verklaring echter dat het bedrijf het bedrag dat Xerox voor ogen heeft nog steeds te laag vindt. Het bod dat Xerox noemt onderwaardeert HP wederom, stelt de computerfabrikant, en is 'geen basis voor discussie'. Een deal zou twee van de grootste namen op het gebied van kantoorapparatuur samenvoegen. Xerox-topman John Visentin stelde eerder dat Xerox en HP met gebundelde krachten meer financiële armslag hebben voor innovatie.

Meer uit Financieel

Tientallen vluchten vanaf Schiphol geschrapt door harde wind

SCHIPHOL (ANP) - Er zijn zondag vluchten geschrapt vanaf Schiphol door harde wind. Dat bevestigt een woordvoerder van de luchthaven. Volgens het vluchtschema op de website gaat het om tientallen vluchten van KLM, maar ook van easyJet en Lufthansa.

2 uur geleden
Trump kondigt Audi-fabriek in Georgia aan, 4500 banen gecreëerd

PERRY (ANP/RTR) - Audi gaat een assemblagefabriek bouwen in Georgia die jaarlijks 200.000 SUV's gaat produceren. Dat kondigde de Amerikaanse president Donald Trump aan bij een rally in Perry in Georgia.

3 uur geleden
Franse luxewinkels dichtgetimmerd om nieuwe protesten

PARIJS (ANP/RTR) - Franse luxewinkels hebben houten platen aangebracht op de ruiten van winkels uit angst voor vernielingen tijdens nieuwe protesten van studenten, vakbonden en andere groepen die voor zaterdag zijn aangekondigd. Het gaat onder meer om dichtgetimmerde Parijse winkels van horlogemerk Rolex, diamantverkoper De Beers, sportartikelenmerk Adidas en modemerk Hugo Boss.

24 uur geleden
Moody's handhaaft Franse kredietrating ondanks grote onrust

PARIJS (ANP/BLOOMBERG) - Kredietbeoordelaar Moody's laat de Franse kredietwaardigheid nog onveranderd, ondanks de grote onrust over de hoge staatsschuld, politieke impasse en de massale straatprotesten in Frankrijk. De rating blijft Aa3 met een negatieve outlook, wat betekent dat er wel een verlaging kan komen.

1 dag geleden
Brits winkelconcern Frasers claimt controle over merk Hugo Boss

LONDEN (ANP/BLOOMBERG) - Het Britse winkel- en sportconcern Frasers Group zegt dat het de controle over het Duitse modemerk Hugo Boss heeft overgenomen. Het concern meldt vrijdag in een verklaring zijn belang in het merk te hebben uitgebreid naar 50,08 procent, na een nieuwe aankoop van aandelen Hugo Boss.

1 dag geleden
Wall Street sluit lager na verder stijgende olieprijzen

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag lager gesloten. Het sentiment op Wall Street werd gedrukt door de stijgende olieprijzen. Ingewijden zeiden deze week tegen The New York Times dat de Amerikaanse en Israëlische strijdkrachten nieuwe aanvallen op Iran plannen voor na de Congres-verkiezingen in de Verenigde Staten in november.

1 dag geleden
Senator VS kondigt uitzonderingen aan op Canadese importheffingen

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De Verenigde Staten breiden de uitzonderingen van de importheffingen op bepaalde Canadese producten uit. Dat heeft senator Susan Collins vrijdag gezegd op X. De stap kan de herverkiezingscampagne van de Republikeinse Collins een impuls geven.

1 dag geleden