
Hotelgasten laten zich niet afschrikken door krokodil in zwembad
PORT DOUGLAS (ANP/AFP) - Een jonge krokodil heeft korte tijd in een zwembad van een vijfsterrenhotel in het Australische Port Douglas gelogeerd. Hotelgasten waren aan het zonnen naast het zwembad, zo is te zien op een TikTok-video van een van de gasten.
Het Sheraton Grand Mirage Resort zegt dat het zwembad meteen werd afgesloten nadat het dier was opgemerkt. De krokodil werd enkele uren later weggehaald. "Op geen enkel moment waren hotelgasten en het babydier samen in het zwembad", aldus de directeur.
In de regio leven meer dan 100.000 krokodillen. De zoutwatersoorten zijn agressiever dan de dieren die in zoet water leven. Tot welke soort de zwembadkrokodil in Port Douglas behoorde, is niet duidelijk.
Meer uit Buitenland
GAZA-STAD (ANP/DPA) - Hamas is nog altijd gecommitteerd om het staakt-het-vuren met Israël in stand te houden. Dat zegt een hoge Hamas-functionaris die wordt aangehaald door The Times of Israel. Volgens datzelfde medium zou Hamas bij aanvallen in het zuiden van Gaza eerder op de dag Yasser Abu Shabab op het oog hebben gehad, de leider van een pro-Israëlische militie in het gebied - en daarmee niet het Israëlische leger zelf. Het Israëlische leger voerde vervolgens luchtaanvallen uit nabij de zuidelijke stad Rafah.
18 minuten geledenPARIJS (ANP/AFP) - Een van de topstukken die werd ontvreemd uit het Louvre in Parijs, zou zijn gevonden buiten het museum. Dat meldt Le Parisien op basis van ingewijden. Het zou gaan om de kroon van keizerin Eugénie de Montijo. Volgens de krant is het sieraad gebroken.
28 minuten geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Een gevaarlijke verkrachter die was ontsnapt in België, is opgepakt in Edegem bij Antwerpen. Dat meldt de Vlaamse justitie. De man was op de lijst van meestgezochte voortvluchtige criminelen gezet en de politie had gevraagd om tips van de bevolking.
31 minuten geledenPARIJS (ANP/AFP) - Het wereldberoemde Louvre-museum in Parijs blijft zondag gesloten na een roof. Volgens de Franse minister van Cultuur vond de diefstal plaats toen het museum opende en loopt er nu een onderzoek. Meerdere dieven zouden stukken hebben gestolen uit de juwelencollectie van keizer Napoleon en diens vrouw, meldt Le Parisien. Een persoon zou zijn gearresteerd.
2 uur geledenANTWERPEN (ANP) - De Belgische politie waarschuwt voor een gevaarlijke ontsnapte verkrachter en vraagt de bevolking om tips. De man is op de lijst van meest gezochte voortvluchtige criminelen gezet, meldt de Vlaamse zender VRT.
2 uur geledenJERUZALEM (ANP/RTR/DPA) - Israël heeft, ondanks een bestand, luchtaanvallen uitgevoerd op de Palestijnse Gazastrook. Dat meldt de Israëlische zender Channel 12. De aanvallen volgen op berichten dat een voertuig van het Israëlische leger bij Rafah in het zuiden van de Gazastrook zou zijn beschoten. De luchtaanvallen waren op dat gebied gericht.
2 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - De Palestijnse beweging Hamas verwerpt de aantijging dat de groep op het punt staat het bestand met Israël over Gaza te schenden. Volgens Hamas zijn de beschuldigingen, die worden gemeld door het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken, onjuist.
4 uur geleden