
Hornkamp bezorgt Heracles met eerste treffer punt tegen Volendam
ALMELO (ANP) - Het duel tussen Heracles Almelo en FC Volendam heeft geen winnaar opgeleverd. In Almelo werd het 1-1. Jizz Hornkamp bezorgde de thuisploeg van coach Erwin van de Looi na lang blessureleed met zijn eerste treffer een punt.
Voor Volendam-trainer Regillio Simons is het zijn eerste punt. De trainer volgde in december Matthias Kohler op bij de Eredivisieclub. Hekkensluiter Volendam is daardoor in punten (12) gelijkgekomen met Vitesse. Heracles heeft zeven punten meer en staat veertiende.
Het eerst schot op doel was van Jordy Bruijn, maar Volendam-doelman Mio Backhaus bracht redding. Enkele minuten later scoorde Volendam aan de andere kant wel via Lequincio Zeefuik. De aanvaller draaide zich goed vrij en kon hard inkoppen op een corner van Bilal Ould-Chikh.
Pas in de tweede helft slaagde Heracles erin goed druk te zetten op Volendam. Uit een voorzet van Ruben Roosken kon invaller Hornkamp in de 64e minuut de gelijkmaker binnenschuiven. Het is de eerste treffer van de 25-jarige aanvaller voor Heracles. De voetballer was afgelopen zomer overgekomen van Willem II, maar raakte in de eerste wedstrijd van het seizoen tegen Ajax geblesseerd en moest worden geopereerd aan zijn linkerenkel. Zach Booth schoot nog van dichtbij over voor Volendam, Sven Sonnenberg kopte net over het doel van Backhaus.
Meer uit Voetbal
GENÈVE (ANP) - Italië heeft zich als eerste land geplaatst voor de halve finales van het EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland. De formatie van bondscoach Andrea Soncin won in Genève met 2-1 van Noorwegen.
6 uur geledenWARSCHAU (ANP/DPA) - Jan Urban is aangesteld als nieuwe bondscoach van Polen, een van de tegenstanders van Oranje in de kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De 63-jarige Pool is de opvolger van Michal Probierz, die vorige maand vertrok na een aanvaring met vedette Robert Lewandowski.
6 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de Griekse aanvaller Dimitris Limnios teruggehaald naar Nederland. De 27-jarige vleugelspeler komt op huurbasis over van Panathinaikos. Fortuna heeft ook een optie tot koop opgenomen in de verbintenis.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de voorbereiding op het nieuwe seizoen gewonnen van PAOK Saloniki. Trainer John Heitinga zag op sportpark De Toekomst zijn elftal in een oefenduel met 2-1 afrekenen met de Grieken.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Na bijna twintig jaar neemt Real Madrid afscheid van Lucas Vázquez. De 34-jarige Spanjaard begon in 2007 in de jeugdopleiding van de club uit de Spaanse hoofdstad waarmee hij onder meer vijf keer de Champions League won.
15 uur geledenZÜRICH (ANP/DPA) - Nadine Kessler, directeur vrouwenvoetbal van de UEFA, wil dat voortaan meer wedstrijden van vrouwenteams in grote stadions worden gespeeld. Dat zegt ze naar aanleiding van het bezoekersrecord op het EK in Zwitserland.
15 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen gaat niet verder met Danilo Al-Saed. De Friese Eredivisieclub verkoopt de 26-jarige Irakese aanvaller aan de Zweedse club BK Häcken.
17 uur geleden