Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Horner kijkt vol verbazing naar oranje 'zee' in Zandvoort

Horner kijkt vol verbazing naar oranje 'zee' in Zandvoort

ZANDVOORT (ANP) - Teambaas Christian Horner van Red Bull bekende na de kwalificatie voor de Grote Prijs van Nederland dat hij best wat stress had gevoeld. "Zeker op het einde was het een beetje stressvol", zei Horner bij Ziggo Sport. Max Verstappen pakte uiteindelijk voor de ogen van 70.000 toeschouwers poleposition op Zandvoort, met een marge van 0,038 seconde op Lewis Hamilton.

"We zagen Lewis steeds dichterbij komen. Bij Max opende het DRS-systeem niet in zijn laatste ronde, dat scheelde één of twee tienden van een seconde. We moeten onderzoeken hoe dit kan en dat probleem oplossen. Maar het belangrijkste is dat we pole hebben, dat was het doel", zei Horner.

De baas van het Formule 1-team van Red Bull had voor de tweede dag op rij vol verbazing naar de oranje 'zee' aan mensen op de tribunes gekeken. "Wat een sfeer, wat een supporters voor Max. Ik heb dit nog nooit gezien, voor welke coureur dan ook. Het is hier een groot feest, alsof je drie dagen achter elkaar in een nachtclub staat. Ik hoop dat al die toeschouwers zondag weer een hoop lawaai maken en Max iedere ronde toejuichen."

Meer uit Sport

Norris gaat 'met zelfvertrouwen' voor tweede titel Formule 1

LONDEN (ANP/RTR) - Lando Norris heeft absoluut als doel zijn wereldtitel in de Formule 1 in 2026 te prolongeren. Dat zei de Brit van McLaren in aanloop naar het nieuwe seizoen. Als hij erin slaagt twee jaar op rij wereldkampioen te worden, is hij de tweede Brit na Lewis Hamilton die dat presteert. "Een titel winnen geeft je zeker veel meer zelfvertrouwen. Dat is een feit", aldus Norris, die bekende dat zelfvertrouwen nooit zijn sterkste punt is geweest.

2 uur geleden
Baanwielrenner Hoogland slaat EK opnieuw over

APELDOORN (ANP) - Baanwielrenner Jeffrey Hoogland slaat de Europese kampioenschappen voor het tweede jaar op rij over. De 32-jarige elfvoudig wereldkampioen volgt opnieuw een eigen schema, met de WK van oktober in Shanghai als belangrijkste doel.

4 uur geleden
McLaren slaat eerste besloten testdag Formule 1 in Barcelona over

WOKING (ANP) - McLaren slaat de eerste van de vijf besloten Formule 1-testdagen volgende week in Barcelona over. Dat zegt teambaas Andrea Stella op de website van de Formule 1. "We willen onszelf zoveel mogelijk tijd geven voor de ontwikkeling; we hoeven niet per se als eerste de baan op."

5 uur geleden
Tweevoudig winnaar Sinner soepel naar derde ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner is soepel doorgedrongen tot de derde ronde van de Australian Open. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Melbourne zette in de tweede ronde de Australiër James Duckworth opzij: 6-1 6-4 6-2.

5 uur geleden
Australische wielrenner Vine grijpt macht in Tour Down Under

URAIDLA (ANP) - De Australische wielrenner Jay Vine (UAE Team Emirates) heeft de tweede etappe van de Tour Down Under gewonnen en tevens de leiding in het algemeen klassement in handen genomen.

8 uur geleden
Golfer McIlroy gelooft niet in verzoening PGA Tour en LIV Golf

DUBAI (ANP) - Golfer Rory McIlroy gelooft niet in een verzoening tussen de Amerikaanse tour PGA en de door Saudi-Arabië gefinancierde LIV Golf League. Daarvoor is de verdeeldheid te groot, zei de nummer 2 van de wereld voorafgaand aan de Dubai Desert Classic.

22 uur geleden
Janko Franjic derde remmer Nederlandse viermansbob op Spelen

ARNHEM (ANP) - Janko Franjic is derde remmer in de viermansbob van stuurman Dave Wesselink bij de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. NOC*NSF en de Bob en Slee Bond Nederland (BSBN) maakten woensdag tijdens een presentatie op Papendal bekend dat de remmer samen met zijn broer Jelen Franjic en Timme Koster achter Wesselink in de viermansbob zit.

1 dag geleden