Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Horner kijkt vol verbazing naar oranje 'zee' in Zandvoort

Horner kijkt vol verbazing naar oranje 'zee' in Zandvoort

ZANDVOORT (ANP) - Teambaas Christian Horner van Red Bull bekende na de kwalificatie voor de Grote Prijs van Nederland dat hij best wat stress had gevoeld. "Zeker op het einde was het een beetje stressvol", zei Horner bij Ziggo Sport. Max Verstappen pakte uiteindelijk voor de ogen van 70.000 toeschouwers poleposition op Zandvoort, met een marge van 0,038 seconde op Lewis Hamilton.

"We zagen Lewis steeds dichterbij komen. Bij Max opende het DRS-systeem niet in zijn laatste ronde, dat scheelde één of twee tienden van een seconde. We moeten onderzoeken hoe dit kan en dat probleem oplossen. Maar het belangrijkste is dat we pole hebben, dat was het doel", zei Horner.

De baas van het Formule 1-team van Red Bull had voor de tweede dag op rij vol verbazing naar de oranje 'zee' aan mensen op de tribunes gekeken. "Wat een sfeer, wat een supporters voor Max. Ik heb dit nog nooit gezien, voor welke coureur dan ook. Het is hier een groot feest, alsof je drie dagen achter elkaar in een nachtclub staat. Ik hoop dat al die toeschouwers zondag weer een hoop lawaai maken en Max iedere ronde toejuichen."

Meer uit Sport

Shorttrackers treffen Italië in kwartfinale gemengde aflossing

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers treffen dinsdag in de kwartfinale van de gemengde aflossing op de Olympische Spelen gastland Italië. Polen en Hongarije zijn de andere twee landen die in de eerste kwartfinale zijn ingedeeld, blijkt uit het vrijgegeven schema.

1 uur geleden
American footballteam Seattle Seahawks wint Super Bowl

SAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.

7 uur geleden
Snowboardsters Peperkamp en Van Vreden lopen finale big air mis

LIVIGNO (ANP) - Melissa Peperkamp en Romy van Vreden zijn op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwalificatie op de big air. Beide Nederlandse snowboardsters wisten in het Livigno Snow Park niet bij de eerste twaalf te eindigen.

14 uur geleden
Nederland wacht ook na tweede dag Spelen nog op eerste medaille

MILAAN (ANP) - Nederland is het ook op de tweede dag van de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo niet gelukt een medaille te winnen. Snowboardster Michelle Dekker kwam zondag op de parallelreuzenslalom niet verder dan de achtste finales en bij het langebaanschaatsen eindigden Chris Huizinga (zevende), Stijn van de Bunt (negende) en Marcel Bosker (elfde) allemaal naast het podium.

16 uur geleden
Bol vindt eerste 800 meter 'leuk, spannend en best hard gaan'

METZ (ANP) - Femke Bol sprak na haar eerste wedstrijd over 800 meter van een aangename kennismaking. "Ik vond het echt heel leuk, maar ook heel spannend. Ik had die laatste 200 meter heel zwaar gemaakt in mijn hoofd en dat viel in het echt erg mee", vertelde ze na afloop van haar race in de indoorhal van het Franse Metz.

16 uur geleden
Skiester Vonn na valpartij geopereerd in Treviso

TREVISO (ANP/BELGA) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn is in het ziekenhuis in het Noord-Italiaanse Treviso geopereerd om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA zondagavond bekendgemaakt.

16 uur geleden
Noorse schaatser Eitrem voelde druk na wereldrecord op 5000 meter

MILAAN (ANP) - Sander Eitrem is bij de Olympische Spelen in Milaan niet bezweken onder de favorietenrol die hij zichzelf had opgelegd door het recente wereldrecord. De Noor schaatste twee weken voor de Spelen in Inzell als eerste de 5000 meter onder de 6 minuten (5.58,52). "Ik ben opgelucht", zei hij. "Na Inzell was de druk de afgelopen dagen heel hoog."

17 uur geleden