Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Horner hoopt Ricciardo als ambassadeur bij Red Bull te houden

Horner hoopt Ricciardo als ambassadeur bij Red Bull te houden

MILTON KEYNES (ANP) - Teambaas Christian Horner van renstal Red Bull hoopt de Australiër Daniel Ricciardo in een ambassadeursrol binnenboord te houden. De Formule 1-renstal van Visa Cash App RB, het zusterteam van Red Bull, nam eind september per direct afscheid van de Australische coureur en verving hem door de Nieuw-Zeelander Liam Lawson.

Ricciardo zal volgens Horner enorm gemist worden. "Daniel is echt een briljant persoon", zei Horner tegen Formula1.com. "Hij verlicht de kamer waar hij binnenkomt, hij heeft die aanstekelijke glimlach. Ik hoop dat hij in de sport blijft. Wij hebben het heel duidelijk gemaakt dat we hem in een ambassadeursrol in het team willen houden."

Ook sportief ziet Horner nog mogelijkheden voor Ricciardo. "Als Liam het niet voor elkaar krijgt en als 'Checo' niet presteert", noemt Horner Lawson en Verstappens teamgenoot Sergio Pérez die wel moeten blijven presteren. "We weten wat de capaciteiten van Daniel zijn."

De 35-jarige Australiër nam vorig jaar het zitje over van Nyck de Vries bij het raceteam, dat toen nog de naam AlphaTauri voerde. Hij vergaarde dit seizoen slechts 12 punten, 10 minder dan teamgenoot Yuki Tsunoda. De kans is groot dat Ricciardo zijn laatste grand prix heeft gereden. Hij kwam in zijn Formule 1-loopbaan ook uit voor HRT, Toro Rosso, Red Bull Racing, Renault en McLaren. Bij Red Bull Racing was hij enkele jaren teamgenoot van Max Verstappen.

Meer uit Sport

Ineos wint ploegentijdrit Parijs-Nice, Ayuso nieuwe leider

POUILLY-SUR-LOIRE (ANP) - Ineos Grenadiers heeft de ploegentijdrit in Parijs-Nice gewonnen. Over 23,5 kilometer van Cosne-Cours-sur-Loire naar Pouilly-sur-Loire was de Britse ploeg twee seconden sneller dan nummer 2 Lidl-Trek. De derde plek was op elf seconden van de winnaars voor Decathlon.

3 uur geleden
Wielrenner Van der Poel wint tweede etappe Tirreno-Adriatico

SAN GIMIGNANO (ANP) - Wielrenner Mathieu van der Poel heeft de tweede etappe in Tirreno-Adriatico gewonnen. Hij kwam als eerste over de eindstreep in San Gimignano na een lastige finale over onverharde wegen. In een sprintje was hij te sterk voor de Mexicaan Isaac Del Toro en Italiaan Giulio Pellizzari. Het drietal was in de laatste kilometers van de etappe over 206 kilometer weggereden bij de concurrentie.

4 uur geleden
Zitskiër Kampschreur wint goud op combinatie, brons De Langen

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur heeft zijn tweede paralympische medaille gewonnen. De winnaar van het goud op de super-G won op dinsdag de supercombinatie. Hij was in de combinatie de snelste in de super-G en werd zesde in de slalom. Niels de Langen won een bronzen medaille bij de supercombinatie.

5 uur geleden
Schilder voert ploeg van 23 atleten aan voor WK indooratletiek

ARNHEM (ANP) - Wereldkampioene kogelstoten Jessica Schilder voert de Nederlandse atletiekploeg aan voor de wereldkampioenschappen indoor, van 20 tot en met 22 maart in het Poolse Torun. Schilder voert met een stoot van 20,69 meter de wereldranglijst aan van dit jaar.

6 uur geleden
Zitskiërs Kampschreur en De Langen op medaillekoers in combinatie

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur lijkt op weg naar zijn tweede paralympische medaille. De winnaar van het goud op de super-G leidt na het eerste onderdeel van de supercombinatie, toevallig ook de super-G. De medailles worden dinsdag rond 14.00 uur verdeeld na de slalom.

9 uur geleden
Honkballers definitief uitgeschakeld in World Baseball Classic

MIAMI (ANP) - De honkballers van het Nederlands Koninkrijksteam zijn definitief uitgeschakeld op de World Baseball Classic. De ploeg van bondscoach Andruw Jones kan niet meer bij de beste twee ploegen van de poule eindigen na de winst van de Dominicaanse Republiek op Israël in het stadion van de Miami Marlins: 10-1.

21 uur geleden
TT van Assen uitgeroepen tot beste grand prix van 2025

ASSEN (ANP) - De TT van Assen is uitgeroepen tot beste grand prix van 2025. De race in Drenthe vierde afgelopen zomer zijn 100-jarig bestaan met een bezoekersrecord.

1 dag geleden