Horner ergert zich aan Mercedes en drijft spot met Jos Verstappen
SPIELBERG (ANP/DPA) - Red Bull-baas Christian Horner ergert zich aan de openlijke interesse van Mercedes in Max Verstappen. "Je moet je afvragen wat hun motieven zijn. En als Mercedes een Verstappen wil, dan is Jos waarschijnlijk beschikbaar", zei de Britse teambaas.
Daarmee zet hij de relatie met de vader van Max verder op scherp. De twee liggen elkaar niet en verschillen regelmatig van mening. Mercedes-baas Toto Wolff reageerde gevat op de suggestie van Horner om Jos Verstappen te contracteren: "Dat is ook niet slecht", zei de Duitser.
Mercedes is voor het komende Formule 1-seizoen nog op zoek naar een nieuwe coureur. Lewis Hamilton vertrekt namelijk naar Ferrari, waardoor er een stoeltje vrijkomt naast George Russell. De Duitse renstal ziet Verstappen graag komen, maar volgens Horner is dat geen optie: "De vraag voor Mercedes is wie het gat gaat vullen, maar het is zeker niet Max." Verstappen zelf zegt ook bij Red Bull te blijven.
De Formule 1-karavaan is dit weekend in Oostenrijk, waar zondag de Grand Prix wordt verreden. Vrijdagmiddag verzekerde Verstappen zich nog van poleposition in de sprintrace, die zaterdag gepland staat.
Meer uit Sport
BENGALURU (ANP) - Guy den Ouden heeft Nederland op een 1-0-voorsprong gezet in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India. De 23-jarige debutant versloeg in Bengaluru Sumit Nagal met 6-0 4-6 6-3.
22 minuten geledenBORMIO (ANP) - Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen goud gewonnen op de afdaling. De 24-jarige skiër uit Zwitserland was de snelste op de uitdagende Stelvio-piste in Bormio, met een gemiddeld hellingspercentage van 30,9 en een totaal hoogteverschil van 1010 meter.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Martina Sablikova heeft zich op de Olympische Spelen in Milaan afgemeld voor de 3000 meter. De 38-jarige Tsjechische kan niet starten wegens ziekte. Sablikova zou in de zesde rit rijden tegen Josie Hofmann uit Duitsland
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Sven Kramer en Ireen Wüst hebben zaterdag het TeamNL Huis in Milaan geopend. De twee veelvoudig olympisch schaatskampioenen deden dat door voor Superstudio Più op een grote rode knop te drukken, waarna confetti de lucht in ging.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - NOC*NSF-voorzitter Anneke van Zanen-Nieberg krijgt bij haar bezoek aan Milaan nog meer zin om een deel van de volgende Winterspelen in 2030 naar Nederland te halen. "Ja, dan krijg ik wel de kriebels", vertelt ze in gesprek met het ANP, kort voor de opening van het TeamNL Huis.
4 uur geledenCOLOMBO (ANP) - De Nederlandse cricketers hebben het eerste duel op het WK T20 verloren. Oranje was dicht bij een stunt tegen Pakistan, maar gaf de wedstrijd in de slotfase alsnog uit handen in Colombo.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Jutta Leerdam heeft zaterdag na haar training ter voorbereiding op de olympische 1000 meter van maandag in Milaan alsnog de media te woord gestaan. De schaatsster zou na de NOS ook met schrijvende journalisten praten, maar dat gebeurde niet. Ze besloot de hal na het televisie-interview te verlaten. De reden is nog onbekend.
4 uur geleden