
Horner ergert zich aan Mercedes en drijft spot met Jos Verstappen
SPIELBERG (ANP/DPA) - Red Bull-baas Christian Horner ergert zich aan de openlijke interesse van Mercedes in Max Verstappen. "Je moet je afvragen wat hun motieven zijn. En als Mercedes een Verstappen wil, dan is Jos waarschijnlijk beschikbaar", zei de Britse teambaas.
Daarmee zet hij de relatie met de vader van Max verder op scherp. De twee liggen elkaar niet en verschillen regelmatig van mening. Mercedes-baas Toto Wolff reageerde gevat op de suggestie van Horner om Jos Verstappen te contracteren: "Dat is ook niet slecht", zei de Duitser.
Mercedes is voor het komende Formule 1-seizoen nog op zoek naar een nieuwe coureur. Lewis Hamilton vertrekt namelijk naar Ferrari, waardoor er een stoeltje vrijkomt naast George Russell. De Duitse renstal ziet Verstappen graag komen, maar volgens Horner is dat geen optie: "De vraag voor Mercedes is wie het gat gaat vullen, maar het is zeker niet Max." Verstappen zelf zegt ook bij Red Bull te blijven.
De Formule 1-karavaan is dit weekend in Oostenrijk, waar zondag de Grand Prix wordt verreden. Vrijdagmiddag verzekerde Verstappen zich nog van poleposition in de sprintrace, die zaterdag gepland staat.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Tennisster Anouk Koevermans heeft zich geplaatst voor de tweede ronde van het kwalificatietoernooi voor Roland Garros. De 21-jarige Nederlandse, de mondiale nummer 178, versloeg na een lange driesetter de Russische Anastasija Zacharova: 6-7 (6) 7-5 7-6 (9).
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Jutta Leerdam heeft Kai Verbij en Ted Dalrymple toegevoegd aan haar schaatsploeg Team Kafra. Dat meldt de meervoudig wereldkampioene op haar Instagram-account.
6 uur geledenPISA (ANP) - Daan Hoole kon niet geloven dat hij met de tijdritzege in Pisa zijn eerste ritoverwinning in een grote wielerronde had geboekt. "Het moet nog even allemaal bezinken. Ik zit nog vol emoties", zei de 26-jarige wielrenner van Lidl-Trek in het flashinterview. "Een ritoverwinning in de Giro is zo speciaal."
6 uur geledenRABAT (ANP) - Arantxa Rus heeft de tweede ronde bereikt van het tennistoernooi van Rabat. De 34-jarige Zuid-Hollandse won in Marokko na een wisselvallig optreden met 6-3 6-7 (7) 6-1 van Nicole Fossa Huergo uit Italië. In de tweede set liet ze drie matchpoints onbenut, waarna ze in de derde set alsnog de winst binnenhaalde.
7 uur geledenPISA (ANP) - Daan Hoole heeft de tiende etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 26-jarige Zuid-Hollander van Lidl-Trek was de beste in de individuele tijdrit van Lucca naar Pisa. De Nederlands kampioen tijdrijden bleef de Britten Joshua Tarling en Ethan Hayter respectievelijk 7 en 10 seconden voor.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Gijs Brouwer is op het kwalificatietoernooi van Roland Garros er niet in geslaagd de tweede ronde te bereiken. De 29-jarige tennisser verloor op het Parijse gravel in twee sets van de Georgiër Nikoloz Basilashvili: 6-3 6-2.
9 uur geledenLUCCA (ANP) - Wielrenner Primoz Roglic is gevallen toen hij het parcours van een individuele tijdrit van de Giro d'Italia verkende. Op beelden is te zien dat de Sloveen weer snel opstaat en op zijn fiets gaat zitten.
11 uur geleden