
Horner denkt dat Red Bull weer op de goede weg is
MILTON KEYNES (ANP) - Teambaas Christian Horner denkt dat Red Bull weer op de goede weg is. Volgens Horner staat het team van Max Verstappen er een stuk beter voor dan een aantal weken geleden. Het seizoen in de Formule 1 nadert de climax en Verstappen heeft zijn voorsprong zien slinken.
"Ik denk dat er progressie in zit en ik denk dat we een aantal problemen met de auto hebben begrepen. Ik denk dat we begonnen zijn om ze aan te pakken", zei Horner op een persmoment. "We waren beter in Bakoe en we waren beter in Singapore." Afgelopen weekend eindigde Verstappen als tweede in Singapore, achter zijn concurrent Lando Norris.
"Ik vind het bemoedigend dat de auto reageerde zoals we hadden gehoopt en wat onze meetapparatuur ons vertelde. Ik denk dat het team de goede kant opgaat en inzicht begint te krijgen in waar sommige van de beperkingen liggen en ook enkele van de oorzaken van die beperkingen. Dat opent deuren", aldus Horner.
Hoofdoorzaak
"Ik denk dat wat Monza werkelijk blootlegde misschien een deel van de hoofdoorzaak was, of hielp om de hoofdoorzaak van het probleem te identificeren. Dus ik neem Monza als het dieptepunt en vanaf daar zijn we begonnen te bouwen." Verstappen eindigde in Monza als zesde.
De volgende Grote Prijs in de Formule 1 is pas op 20 oktober. Dan staat de race in het Amerikaanse Austin op het programma.
Meer uit Sport
SCHWECHAT (ANP) - De Nederlandse basketballers hebben tegen Oostenrijk hun eerste nederlaag geïncasseerd in het derde duel in de strijd om een plaats op het WK-kwalificatietoernooi. Oranje verloor de uitwedstrijd in Schwechat met 83-70, waardoor een plek in de volgende ronde van de kwalificatie nog niet zeker is.
4 uur geledenMÖNCHENGLADBACH (ANP) - De Nederlandse hockeysters zijn als groepswinnaar doorgedrongen tot de halve finales van het EK in Mönchengladbach. Na eerdere zeges op Ierland (2-0) en Duitsland (5-1) was het team van bondscoach Raoul Ehren in het laatste groepsduel met 6-0 te sterk voor Frankrijk. Oranje speelt in de halve finales tegen Spanje, de nummer 2 van de andere poule.
6 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Tennisster Venus Williams heeft een wildcard ontvangen voor de US Open. De 45-jarige Amerikaanse maakte vorige maand na zestien maanden afwezigheid haar rentree. De voormalige nummer 1 van de wereld won in het verleden het laatste grandslamtoernooi van het jaar twee keer, in 2000 en 2001.
7 uur geledenGLADSAXE (ANP) - De Noor Søren Waerenskjold heeft de tweede etappe van de Ronde van Denemarken gewonnen. Het was een vlakke rit van Rødovre naar Gladsaxe over 110 kilometer. De renner van Uno-X Mobility hield in de massasprint de Belg Steffen De Schuyteneer en de Fransman Axel Zingle achter zich. De Nederlander Nils Eekhoff eindigde als vijfde.
7 uur geledenVENLO (ANP) - Jeroen Delmee (52) wil als bondscoach geschiedenis schrijven met het Nederlands hockeyelftal. "Als je wint, dan kom je in de boeken. Hoe meer prijzen je verovert, hoe bijzonderder het wordt", zei de oud-hockeyer in aanloop naar de halve finale van het EK waarin Oranje donderdag tegen Frankrijk speelt tegen het ANP. "Met deze generatie kunnen we iets moois neerzetten. Dat moet het streven zijn. Bij mij als coach leeft dat wel."
9 uur geledenHUÉMOZ (ANP) - Demi Vollering heeft zich teruggetrokken voor de Ronde van Romandië, de driedaagse rittenkoers in Zwitserland die vrijdag begint. De organisatie van de wielerkoers meldt dat de Nederlandse renster van FDJ-Suez zich wegens ziekte heeft afgemeld.
11 uur geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische wielerploeg Soudal Quick-Step heeft met de Italiaan Alberto Dainese de vierde nieuwe renner voor komend seizoen vastgelegd. De ritwinnaar in de Giro en Vuelta komt over van het Zwitserse Tudor Pro Cycling. Eerder haalde Soudal Quick-Step al de Nederlander Dylan van Baarle en de Belgen Jasper Stuyven en Edward Planckaert.
13 uur geleden