Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hoogste aantal inschrijvingen op één dag voor Vierdaagse Nijmegen

Hoogste aantal inschrijvingen op één dag voor Vierdaagse Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - De Vierdaagse van Nijmegen heeft maandag het hoogste aantal inschrijvingen ooit op één dag binnengehaald. Op de eerste dag dat wandelliefhebbers zich konden aanmelden kwamen er 15.643 inschrijvingen binnen volgens organisator Stichting De 4Daagse. In totaal zijn er 47.000 startbewijzen beschikbaar voor het wandelevenement, dat op 16 juli van start gaat.

Tot nu toe stond 2019 aan kop met 13.495 aanmeldingen op de eerste dag dat er ingeschreven kon worden. Volgens marsleider Henny Sackers onderstreept het nieuwe record "de blijvende populariteit van de Vierdaagse".

Vanaf maandag tot en met 1 maart kunnen zich wandelaars inschrijven die al eerder een Vierdaagse voltooiden en ook jongeren die geboren zijn tussen 2006 en 2012. Op 4 maart start de tweede inschrijfperiode voor degenen die voor het eerst mee willen lopen. Sackers is niet bang dat alle startbewijzen dan al uitverkocht zijn. Vorig jaar bleek wel dat de resterende startkaarten wegvlogen. In minder dan twee dagen was het evenement helemaal uitverkocht.

Wie voor 115 euro een startkaart heeft bemachtigd, maar voor juni bedenkt toch niet mee te willen lopen, kan dit jaar voor het eerst via Stichting De 4Daagse het deelnamebewijs doorverkopen. Dat moet een einde maken aan de klachten over duizenden wandelaars die op de eerste dag van de Vierdaagse niet aan de start verschijnen, terwijl anderen geen startkaart konden krijgen.

Meer uit Binnenland

Woningen ontruimd om grote brand in restaurant Vught

VUGHT (ANP) - In een restaurant aan de Vliertstraat in Vught (Noord-Brabant) is in de nacht van zaterdag op zondag rond 03.30 uur brand uitgebroken. Vanwege de dichte bebouwing is een aantal nabijgelegen woningen ontruimd. De bewoners worden opgevangen.

1 uur geleden
Onderzoek naar mogelijke vogelgriep in Wildlands Emmen

EMMEN (ANP) - In dierenpark Wildlands in Emmen wordt onderzoek gedaan naar vogelgriep. Dat gebeurt omdat er aanwijzingen zijn dat het virus aanwezig is in enkele dode vogels, meldt het ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur.

9 uur geleden
Berendsen vindt deelname Rusland aan Paralympics 'onbegrijpelijk'

DEN HAAG (ANP) - Minister Tom Berendsen van Buitenlandse Zaken vindt het "onbegrijpelijk dat Rusland vandaag onder eigen vlag mag meedoen aan de Paralympische Spelen, terwijl ze blijven aanvallen". Hij verwijst op X naar aanvallen die Rusland in de nacht van vrijdag op zaterdag heeft uitgevoerd op energie-infrastructuur en spoorwegen in Oekraïne.

14 uur geleden
KLM-repatriëringsvlucht vanuit Oman uitgesteld om veiligheid

DEN HAAG (ANP) - Ook een repatriëringsvlucht van KLM van Oman naar Amsterdam is tot nader order uitgesteld "vanwege de veiligheidssituatie", meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken. De vlucht zou zondag om 00.45 uur vertrekken vanuit de hoofdstad Muscat.

15 uur geleden
Iraniërs op de Dam willen actie van Nederlandse regering

AMSTERDAM (ANP) - Iraniërs zijn zaterdag in een mars door Amsterdam naar het Amerikaanse consulaat gelopen. Ze herdachten omgekomen Amerikaanse militairen en riepen de Nederlandse regering op meer te doen voor het Iraanse volk, dat lijdt onder de oorlog met Israël en de Verenigde Staten.

15 uur geleden
Verdachte moord Haagse garagehouder vrijgelaten voor uitspraak

DEN HAAG (ANP) - Ruben B., de verdachte van de moord op de Haagse garagehouder Loek van Dam in 1992, is enkele weken voordat de rechtbank uitspraak doet in de heropende zaak vrijgelaten. Dat bevestigt zijn advocaat Elizabeth Bijl na berichtgeving door Omroep West.

16 uur geleden
Corendon-repatriëringsvlucht uit Oman uitgesteld om veiligheid

DEN HAAG (ANP) - Een nieuwe repatriëringsvlucht van Muscat in Oman naar Amsterdam is uitgesteld "vanwege de veiligheidssituatie". Dat meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken over de vlucht van Corendon, die zaterdagmiddag zou vertrekken.

18 uur geleden