Hoofdsponsor Feyenoord gaat vijfde en laatste seizoen in
ROTTERDAM (ANP) - De naam van EuroParcs staat volgend seizoen voor het laatst als hoofdsponsor op de shirts van Feyenoord. Het Nederlandse bedrijf, dat diverse vakantieparken in Europa beheert, heeft het contract met de koploper van de Eredivisie opnieuw met een jaar verlengd. EuroParcs zegt "in principe" in 2024 te stoppen als hoofdsponsor.
"Wij kijken enorm uit naar het vijfde seizoen, maar tevens is het besef daar dat het goed is om met onze marketingstrategie na deze lange periode een deels andere koers te gaan varen", zegt bestuurslid Andries Bruil van het vakantieparkenconcern. "Maar we zullen vast als strategisch partner aan Feyenoord verbonden blijven."
Feyenoord wordt sinds 2019 gesponsord door EuroParcs (voorheen Droomparken). "Feyenoord en EuroParcs blijken al jaren een prima combinatie te zijn", zegt algemeen directeur Dennis te Kloese van de Rotterdamse voetbalclub. Het is niet bekend hoeveel geld EuroParcs jaarlijks overmaakt aan Feyenoord. Afgelopen seizoen haalde de club in totaal 16 miljoen euro op uit alle partnerships, bijna een half miljoen meer dan een jaar eerder.
Feyenoord koerst in de Eredivisie af op de eerste landstitel sinds 2017 en strijdt woensdag in De Kuip met Ajax om een plek in de bekerfinale. De ploeg van trainer Arne Slot staat ook in de kwartfinales van de Europa League.
Meer uit Voetbal
BURNLEY (ANP) - Mats Wieffer heeft Brighton & Hove Albion met twee doelpunten aan een 2-0-overwinning bij Burnley geholpen. De oud-Feyenoorder was mede dankzij twee afgekeurde goals van de thuisploeg de enige doelpuntenmaker van de wedstrijd.
50 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam in de Eredivisie met drie wijzigingen in vergelijking met vorige week tegen FC Utrecht. Ryan Flamingo vervangt in het centrum van de verdediging de zwaar geblesseerd geraakte Jerdy Schouten. Op het middenveld doet de 18-jarige Belg Noah Fernandez mee in plaats van Joey Veerman, die lichte klachten heeft. Dennis Man is voorin zijn plaats kwijtgeraakt aan Ricardo Pepi. Ismael Saibari start vermoedelijk als buitenspeler.
1 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de jacht op koploper Bayern München in eigen huis een kostbare nederlaag geleden tegen Bayer Leverkusen. De landskampioen van 2024 won in Dortmund met 1-0 door een treffer van Robert Andrich.
1 uur geledenMONACO (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de finale van het masterstoernooi van Monte Carlo. De 22-jarige titelverdediger was in twee sets te sterk voor de Monegask Valentin Vacherot: 6-4 6-4. In de finale treft de nummer 1 van de wereld de mondiale nummer 2, Jannik Sinner.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dean Gorré stopt als technisch directeur van de voetbalbond van Curaçao. De 55-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en Ajax richt zich vanaf nu alleen op zijn baan als assistent-bondscoach van Fred Rutten.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Anthony Correia van Telstar heeft nog geen akkoord bereikt met FC Utrecht om daar komend seizoen als opvolger van Ron Jans aan de slag te gaan. Dat zei hij zaterdagmiddag tegen ESPN, voorafgaand aan het competitieduel tussen beide clubs.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de late overwinning (0-1) bij Sporting Portugal in de kwartfinale van de Champions League geen goed vervolg kunnen geven. In de Premier League ging de koploper in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Bournemouth.
3 uur geleden