Hoofdsponsor Feyenoord gaat vijfde en laatste seizoen in
ROTTERDAM (ANP) - De naam van EuroParcs staat volgend seizoen voor het laatst als hoofdsponsor op de shirts van Feyenoord. Het Nederlandse bedrijf, dat diverse vakantieparken in Europa beheert, heeft het contract met de koploper van de Eredivisie opnieuw met een jaar verlengd. EuroParcs zegt "in principe" in 2024 te stoppen als hoofdsponsor.
"Wij kijken enorm uit naar het vijfde seizoen, maar tevens is het besef daar dat het goed is om met onze marketingstrategie na deze lange periode een deels andere koers te gaan varen", zegt bestuurslid Andries Bruil van het vakantieparkenconcern. "Maar we zullen vast als strategisch partner aan Feyenoord verbonden blijven."
Feyenoord wordt sinds 2019 gesponsord door EuroParcs (voorheen Droomparken). "Feyenoord en EuroParcs blijken al jaren een prima combinatie te zijn", zegt algemeen directeur Dennis te Kloese van de Rotterdamse voetbalclub. Het is niet bekend hoeveel geld EuroParcs jaarlijks overmaakt aan Feyenoord. Afgelopen seizoen haalde de club in totaal 16 miljoen euro op uit alle partnerships, bijna een half miljoen meer dan een jaar eerder.
Feyenoord koerst in de Eredivisie af op de eerste landstitel sinds 2017 en strijdt woensdag in De Kuip met Ajax om een plek in de bekerfinale. De ploeg van trainer Arne Slot staat ook in de kwartfinales van de Europa League.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.
1 uur geledenBREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.
5 uur geledenMIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
13 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
16 uur geleden