Hoofdrol Weghorst bij winnend Hoffenheim met goal en assist
SINSHEIM (ANP) - Wout Weghorst heeft Hoffenheim aan een 3-1-zege op FC Augsburg geholpen. De Oranje-international opende de score namens de thuisploeg, waarna hij voor de assist zorgde bij de 2-0.
Op aangeven van Pavel Kaderabek schoof Weghorst in de 17e minuut de bal in een leeg doel. Drie minuten later legde de Nederlandse spits de bal klaar voor Andrej Kramaric, die van buiten het strafschopgebied raak schoot, 2-0. Ermedin Demirovic maakte na een uur de 2-1 van Augsburg. Ihlas Bebou zette in de laatste minuut de eindstand op het bord, 3-1. Jeffrey Gouweleeuw speelde de hele wedstrijd bij Augsburg.
Met de zege komt Hoffenheim in punten gelijk met nummer 7 Augsburg. De ploeg van Gouweleeuw heeft wel een beter doelsaldo.
Meer uit Voetbal
BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
12 minuten geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
7 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
8 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
8 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
9 uur geleden