Hoofdrol Weghorst bij winnend Hoffenheim met goal en assist
SINSHEIM (ANP) - Wout Weghorst heeft Hoffenheim aan een 3-1-zege op FC Augsburg geholpen. De Oranje-international opende de score namens de thuisploeg, waarna hij voor de assist zorgde bij de 2-0.
Op aangeven van Pavel Kaderabek schoof Weghorst in de 17e minuut de bal in een leeg doel. Drie minuten later legde de Nederlandse spits de bal klaar voor Andrej Kramaric, die van buiten het strafschopgebied raak schoot, 2-0. Ermedin Demirovic maakte na een uur de 2-1 van Augsburg. Ihlas Bebou zette in de laatste minuut de eindstand op het bord, 3-1. Jeffrey Gouweleeuw speelde de hele wedstrijd bij Augsburg.
Met de zege komt Hoffenheim in punten gelijk met nummer 7 Augsburg. De ploeg van Gouweleeuw heeft wel een beter doelsaldo.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
2 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
13 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
14 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
15 uur geleden