Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hoofdrol voor Son in doelpuntenfestijn Spurs

Hoofdrol voor Son in doelpuntenfestijn Spurs

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zich snel hersteld van de eerste nederlaag onder José Mourinho. Drie dagen na het verlies bij Manchester United (2-1) waren de Spurs voor eigen publiek veel te sterk voor Burnley: 5-0. Het mooiste doelpunt kwam op naam van Son Heung-min, die na ruim een half uur spelen de bal bij het eigen zestienmetergebied oppikte en daarna aan een lange solo begon.

De Zuid-Koreaan passeerde heel wat tegenstanders en sneed op snelheid dwars door de verdediging van Burnley heen. Son maakte z'n sprint over 80 meter beheerst af, wat hem op applaus van zijn ploeggenoten kwam te staan. De aanvaller tekende voor de 3-0, nadat daarvoor Harry Kane en Lucas Moura al hadden gescoord. In de tweede helft voerden opnieuw Kane en Moussa Sissoko de score verder op.

Onder leiding van Mourinho heeft Tottenham nu vier van de vijf wedstrijden gewonnen, waarvan drie in de Premier League. De ploeg uit Londen is daardoor opgeklommen naar de voorlopige vijfde plaats, wel 23 punten achter koploper Liverpool.

Meer uit Voetbal

United rekent nog niet op geblesseerde verdediger De Ligt

MANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.

1 uur geleden
Van Persie wil Sterling zondag inzetten bij Feyenoord - Telstar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.

2 uur geleden
Steijn voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.

3 uur geleden
Pepi keert mogelijk tegen sc Heerenveen terug als spits bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ricardo Pepi keert mogelijk terug als eerste spits van PSV. Dat zei coach Peter Bosz tijdens een persconferentie in aanloop naar de competitiewedstrijd PSV - sc Heerenveen, zaterdagavond. "Een aantal spelers, onder wie Pepi, traint weer mee en komt terug. Je gaat zaterdag zien wie er in de spits begint", zei Bosz in Eindhoven.

4 uur geleden
Ajax-trainer Grim verwacht 'mooie wedstrijd' tegen NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim verwacht zaterdagavond "een mooie wedstrijd" tegen "goede tegenstander" NEC. Dat zei hij vrijdagochtend tijdens een persconferentie. De nummers 3 en 4 van de Eredivisie staan op een gelijk aantal punten en zijn directe concurrenten voor de plaatsen die recht geven op de Champions League. NEC heeft een beter doelsaldo en staat derde.

7 uur geleden
AZ verliest in Armenië van Noah in tussenronde Conference League

JEREVAN (ANP) - AZ heeft in de eerste van twee wedstrijden in de tussenronde van de Conference League geen goed resultaat kunnen boeken. Op bezoek bij FC Noah in de Armeense hoofdstad Jerevan werd verloren met 1-0. De return, die zal bepalen wie de achtste finale van het derde Europese toernooi haalt, is op 26 februari in Alkmaar.

21 uur geleden
Trump: FIFA wil 75 miljoen dollar bijdragen aan voetbal in Gaza

WASHINGTON (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA wil 75 miljoen dollar, ongeveer 63 miljoen euro, bijdragen aan voetbalgerelateerde projecten in Gaza. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump na de eerste bijeenkomst van een nieuwe Vredesraad over de wederopbouw van de Gazastrook.

1 dag geleden