Hoofdrol voor Son in doelpuntenfestijn Spurs
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zich snel hersteld van de eerste nederlaag onder José Mourinho. Drie dagen na het verlies bij Manchester United (2-1) waren de Spurs voor eigen publiek veel te sterk voor Burnley: 5-0. Het mooiste doelpunt kwam op naam van Son Heung-min, die na ruim een half uur spelen de bal bij het eigen zestienmetergebied oppikte en daarna aan een lange solo begon.
De Zuid-Koreaan passeerde heel wat tegenstanders en sneed op snelheid dwars door de verdediging van Burnley heen. Son maakte z'n sprint over 80 meter beheerst af, wat hem op applaus van zijn ploeggenoten kwam te staan. De aanvaller tekende voor de 3-0, nadat daarvoor Harry Kane en Lucas Moura al hadden gescoord. In de tweede helft voerden opnieuw Kane en Moussa Sissoko de score verder op.
Onder leiding van Mourinho heeft Tottenham nu vier van de vijf wedstrijden gewonnen, waarvan drie in de Premier League. De ploeg uit Londen is daardoor opgeklommen naar de voorlopige vijfde plaats, wel 23 punten achter koploper Liverpool.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
2 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
3 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
4 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
14 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
16 uur geleden