Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hoofdrol voor Son in doelpuntenfestijn Spurs

Hoofdrol voor Son in doelpuntenfestijn Spurs

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zich snel hersteld van de eerste nederlaag onder José Mourinho. Drie dagen na het verlies bij Manchester United (2-1) waren de Spurs voor eigen publiek veel te sterk voor Burnley: 5-0. Het mooiste doelpunt kwam op naam van Son Heung-min, die na ruim een half uur spelen de bal bij het eigen zestienmetergebied oppikte en daarna aan een lange solo begon.

De Zuid-Koreaan passeerde heel wat tegenstanders en sneed op snelheid dwars door de verdediging van Burnley heen. Son maakte z'n sprint over 80 meter beheerst af, wat hem op applaus van zijn ploeggenoten kwam te staan. De aanvaller tekende voor de 3-0, nadat daarvoor Harry Kane en Lucas Moura al hadden gescoord. In de tweede helft voerden opnieuw Kane en Moussa Sissoko de score verder op.

Onder leiding van Mourinho heeft Tottenham nu vier van de vijf wedstrijden gewonnen, waarvan drie in de Premier League. De ploeg uit Londen is daardoor opgeklommen naar de voorlopige vijfde plaats, wel 23 punten achter koploper Liverpool.

Meer uit Voetbal

Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

3 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

5 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

6 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

7 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

8 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

10 uur geleden
Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

19 uur geleden