Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hoofdrol Simons bij zege Leipzig op Rode Ster, ManCity wint ook

Hoofdrol Simons bij zege Leipzig op Rode Ster, ManCity wint ook

LEIPZIG (ANP) - Mede dankzij Xavi Simons heeft RB Leipzig zijn tweede zege in de Champions League geboekt. De Oranje-international tekende voor een doelpunt en een assist tijdens een 3-1-overwinning op Rode Ster Belgrado. In dezelfde groep won Manchester City met 3-1 bij Young Boys.

Manchester City gaat na drie wedstrijden aan de leiding in de poule met 9 punten, 3 punten meer dan Leipzig. Young Boys en Rode Ster hebben allebei 1 punt.

Leipzig kwam tegen Rode Ster in de 12e minuut op een 1-0-voorsprong. Op aangeven van Simons schoot David Raum raak. Simons verdubbelde na een klein uur de voorsprong met een fraai schot van afstand in de bovenhoek, 2-0. Het was de eerste treffer in de Champions League voor de middenvelder. Marko Stamenic deed nog wat terug namens Rode Ster, maar Dani Olmo maakte vervolgens de 3-1 na een scrimmage.

Manchester City opende in Zwitserland de score tegen Young Boys via Manuel Akanji. De Zwitserse verdediger van de Engelse ploeg werkte na rust een rebound binnen, nadat Rúben Dias de lat had geraakt. Meschack Elia maakte met een mooie boogbal de 1-1, maar Erling Haaland bezorgde City alsnog de zege. De spits benutte een penalty, waarna hij vlak voor tijd de eindstand op het bord zette, 1-3.

Meer uit Voetbal

Galatasaray verspeelt ruime voorsprong en ontsnapt in verlenging

TURIJN (ANP) - Galatasaray heeft met heel veel moeite de achtste finale van de Champions League bereikt. De kampioen van Turkije verspeelde in reguliere speeltijd van het uitduel met Juventus een voorsprong van 5-2 uit het eerste duel (3-0). Victor Osimhen en Barış Alper Yılmaz schoten de club uit Istanbul in de verlenging alsnog naar de laatste zestien (3-2).

11 uur geleden
Real Madrid naar achtste finale van Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid staat in de achtste finale van de Champions League. De club won voor eigen publiek van Benfica (2-1), na de zege van vorige week in Lissabon (0-1).

11 uur geleden
Como meldt blessure en operatie voor aanvaller Addai

COMO (ANP) - Jayden Addai komt dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie voor Como. De Nederlandse buitenspeler heeft een achillespeesblessure op de training opgelopen. Hij wordt volgens zijn Italiaanse club snel geopereerd.

12 uur geleden
Geblesseerde topscorer Mbappé mist komende duels van Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé mist de komende wedstrijden van Real Madrid. De aanvaller heeft last van zijn linkerknie. "Ik weet niet hoelang hij nodig zal hebben, maar ik denk dat het geen kwestie van dagen zal zijn. Het zal wat langer duren, hopelijk zo kort mogelijk", zei trainer Álvaro Arbeloa vlak voor het thuisduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League.

12 uur geleden
De Roon met Atalanta naar achtste finales Champions League

BERGAMO (ANP) - Atalanta is ten koste van Borussia Dortmund doorgedrongen tot de achtste finales van de Champions League. De ploeg van aanvoerder Marten de Roon werkte thuis in de returnwedstrijd van de tussenronde de opgelopen achterstand uit het eerste duel (2-0) weg met een 4-1-zege. Lazar Samardzic maakte diep in de blessuretijd vanaf de strafschopstip de belangrijke 4-1 van de Italianen.

13 uur geleden
Benfica gaat vergeefs in beroep en mist Prestianni tegen Real

MADRID (ANP) - Gianluca Prestianni ontbreekt definitief in de uitwedstrijd van Benfica tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League. De club uit Portugal is vergeefs in beroep gegaan tegen de schorsing van de Argentijn, zo meldt de UEFA.

16 uur geleden
Bondscoach Veurink blijft scherp op sfeer na onthullingen Spitse

ZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Veurink blijft ook na de recente onthullingen van oud-international Sherida Spitse scherp op de sfeer tussen de Nederlandse voetbalsters. De vorig jaar gestopte recordinternational schrijft in haar pas verschenen boek dat zij en middenveldster Daniëlle van de Donk door een teamgenoot "voor de bus zijn gegooid". De collega-international zou aan oud-bondscoach Andries Jonker hebben verteld dat het tweetal niet met hem verder wilde.

17 uur geleden