Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hoofdrol Mylène d’Anjou en Merijn Oerlemans in Mees Kees-musical

Hoofdrol Mylène d’Anjou en Merijn Oerlemans in Mees Kees-musical

AMSTERDAM (ANP) - Mylène d’Anjou en Merijn Oerlemans gaan de twee hoofdrollen vertolken in de nieuwe grote musical over Mees Kees die komend seizoen in de theaters te zien is. D'Anjou speelt de rol van Mevrouw Dreus, Oerlemans is te zien in de titelrol van de montere docent. Dat heeft producent STENT Producties vrijdag bekendgemaakt.

Mylène d’Anjou schitterde eerder in grote musicals als Verliefd op Ibiza, The Addams Family, Ciske de Rat en Mamma Mia!. Oerlemans was de afgelopen theaterseizoenen te zien in jeugdmusicals als Kruistocht in Spijkerbroek, Koning van Katoren en Willem Junior.

De populaire boekenreeks Mees Kees wordt bewerkt tot musical. De nieuwe voorstelling, gebaseerd op de serie van schrijfster Mirjam Oldenhave, is vanaf september in heel Nederland te zien. Eerder werden er al vijf succesvolle speelfilms gemaakt over de zeer aimabele docent.

Leerzame week

De musical heet Mees Kees op Kamp, net als het tweede deel in de filmreeks. Mees Kees gaat met zijn klas op kamp naar de duinen. Rectrix Dreus wil dat het vooral een leerzame week wordt en geeft Kees daarom een dichtgetimmerd werkplan mee.

Het script is in handen van Allard Blom, Martin Michel tekent voor de regie en Marnix Wetzer zal de muziek produceren voor deze nieuwe musical. Evenals bij de bioscoopfilms blijft schrijfster Mirjam Oldenhave nauw betrokken bij de musical.

Meer uit Binnenland

Oceanwide verwacht evacuatie drie opvarenden Hondius woensdag

VLISSINGEN (ANP) - De evacuatie van drie opvarenden van het cruiseschip Hondius vindt "naar alle waarschijnlijkheid" woensdag plaats. Twee speciale vliegtuigen zijn al onderweg om het drietal op te halen en naar Nederland te brengen. Dat laat cruisemaatschappij Oceanwide Expeditions weten. Het gaat om twee zieke bemanningsleden en een persoon die een relatie had met een Duitse opvarende die is overleden.

2 uur geleden
Britse premier wil landgenoten op Hondius helpen

LONDEN (ANP) - De Britse premier Keir Starmer heeft zijn medeleven uitgesproken met landgenoten die vastzitten op het Nederlandse cruiseschip Hondius. "We werken nauw samen met internationale partners om de Britse staatsburgers aan boord te ondersteunen en we stellen plannen op voor hun veilige doorreis", schreef hij op X.

3 uur geleden
Ministerie: drie opvarenden Hondius worden naar Nederland gehaald

DEN HAAG (ANP) - Drie zieke opvarenden van het cruiseschip Hondius, dat voor de kust van Kaapverdië ligt, worden van boord gehaald en naar Nederland gebracht voor medische verzorging. Onder hen is één Nederlander, meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken. "Alle inzet is erop gericht om dit op zo kort mogelijke termijn te laten plaatsvinden." Op het schip zijn meerdere mensen besmet geraakt met het hantavirus.

4 uur geleden
WHO: ziekste patiënten naar Nederland voor behandeling

GENÈVE (ANP) - Hulpverleners zijn volgens de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) bezig met het weghalen van twee ernstig zieke patiënten van het Nederlandse cruiseschip Hondius, om ze vervolgens over te brengen naar Nederland voor behandeling. De zieken verkeren volgens infectieziektendirecteur Maria Van Kerkhove in stabiele toestand. Op het schip was een uitbraak van het hantavirus.

5 uur geleden
Wageningen45: militairen uit 25 landen liepen in Vrijheidsdefilé

WAGENINGEN (ANP) - Voor het Vrijheidsdefilé in Wageningen stonden dinsdagmiddag de toeschouwers weer "rijen dik" mee te kijken, zegt een woordvoerder van de organisatie Wageningen45. Naast veteranen uit de Tweede Wereldoorlog liepen er ook militairen uit 25 landen mee met de militaire optocht, aldus de organisatie.

6 uur geleden
Medische experts gaan cruiseschip inspecteren

MADRID (ANP) - Een team van epidemiologen gaat dinsdagmiddag het cruiseschip Hondius inspecteren. "Dit zal helpen bij beslissingen over de repatriëringsprocessen en de route van het schip", meldt het Spaanse ministerie van Volksgezondheid na overleg met de Wereldgezondheidsorganisatie.

7 uur geleden
Splinter Chabot focust op hoop in 5 mei-lezing, ondanks verruwing

UTRECHT (ANP) - Valt er vandaag écht iets te vieren? Die vraag stond centraal in de 5 meilezing die schrijver en presentator Splinter Chabot dinsdag uitsprak in de Domkerk in Utrecht. Volgens Chabot nemen donkerte, verharding en verruwing in onze samenleving en in de wereld verder toe. Ook vraagt hij zich af hoe vrij mensen zijn als ze voorzichtig moeten zijn met het ophangen van een regenboogvlag of Palestijnse vlag en hoeveel vrijheid er is als uit onderzoek blijkt dat het antisemitisme toeneemt.

9 uur geleden