Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hoofdrol Mylène d’Anjou en Merijn Oerlemans in Mees Kees-musical

Hoofdrol Mylène d’Anjou en Merijn Oerlemans in Mees Kees-musical

AMSTERDAM (ANP) - Mylène d’Anjou en Merijn Oerlemans gaan de twee hoofdrollen vertolken in de nieuwe grote musical over Mees Kees die komend seizoen in de theaters te zien is. D'Anjou speelt de rol van Mevrouw Dreus, Oerlemans is te zien in de titelrol van de montere docent. Dat heeft producent STENT Producties vrijdag bekendgemaakt.

Mylène d’Anjou schitterde eerder in grote musicals als Verliefd op Ibiza, The Addams Family, Ciske de Rat en Mamma Mia!. Oerlemans was de afgelopen theaterseizoenen te zien in jeugdmusicals als Kruistocht in Spijkerbroek, Koning van Katoren en Willem Junior.

De populaire boekenreeks Mees Kees wordt bewerkt tot musical. De nieuwe voorstelling, gebaseerd op de serie van schrijfster Mirjam Oldenhave, is vanaf september in heel Nederland te zien. Eerder werden er al vijf succesvolle speelfilms gemaakt over de zeer aimabele docent.

Leerzame week

De musical heet Mees Kees op Kamp, net als het tweede deel in de filmreeks. Mees Kees gaat met zijn klas op kamp naar de duinen. Rectrix Dreus wil dat het vooral een leerzame week wordt en geeft Kees daarom een dichtgetimmerd werkplan mee.

Het script is in handen van Allard Blom, Martin Michel tekent voor de regie en Marnix Wetzer zal de muziek produceren voor deze nieuwe musical. Evenals bij de bioscoopfilms blijft schrijfster Mirjam Oldenhave nauw betrokken bij de musical.

Meer uit Binnenland

Klimaatdemonstranten XR lopen A12 op bij De Meern

DE MEERN (ANP) - Een grote groep klimaatdemonstranten van XR is zaterdag de A12 opgelopen, ziet een ANP-verslaggever. Dat gebeurde ter hoogte van De Meern, vlakbij Utrecht. De politie probeerde hen tegen te houden, maar slaagde daar niet in.

28 minuten geleden
Klimaatdemonstranten XR proberen A12 te betreden bij De Meern

DE MEERN (ANP) - Klimaatdemonstranten van XR proberen zaterdag de A12 te betreden, ziet een ANP-verslaggever. Ze doen een poging ter hoogte van De Meern, vlakbij Utrecht. Maar de politie weet dit tot nu toe te voorkomen.

29 minuten geleden
YouTube-kanaal prankcaller gelinkt aan schietpartij offline

AMSTERDAM (ANP) - Het YouTube-kanaal van de zogeheten prankcaller - telefonische grappenmaker - Rouand is offline. De YouTuber gaf eerder deze week toe kort voor een fataal schietincident gebeld te hebben met Efe Y., die ervan wordt verdacht op nieuwjaarsdag twee tieners te hebben doodgeschoten in Amsterdam. Eerder ontkende Rouand nog dat hij met Efe Y. had gebeld.

2 uur geleden
Hoge Raad geeft bij meer dan helft afwijzingen geen uitleg

DEN HAAG (ANP) - Wie een rechtszaak verliest bij de Hoge Raad, hoort al jaren in de meeste gevallen niet waarom dat zo is. Dat blijkt uit cijfers van de hoogste rechter. In 2025 ontbrak een inhoudelijke motivering in 571 van de 976 gevallen waarin de Hoge Raad mensen geen gelijk gaf. Juristen zijn kritisch over de uitspraken zonder uitleg.

4 uur geleden
Honderden demonstreren in IJsselstein tegen asielnoodopvang

IJSSELSTEIN (ANP) - In IJsselstein is het protest tegen een tijdelijke noodopvang voor asielzoekers afgelopen, meldt een ANP-verslaggever. Er is nog een kleine groep aanwezig bij het gemeentehuis. Aanleiding voor de demonstratie was de komst van een tijdelijke opvanglocatie op een veld van voetbalvereniging IJFC.

15 uur geleden
Rechter: minister mocht bed-bad-brood van 16 mensen niet stoppen

ROTTERDAM (ANP) - Ex-minister van Asiel en Migratie Marjolein Faber zat fout toen ze de opvang van zestien vreemdelingen in Rotterdam wilde beëindigen. Dat heeft de bestuursrechter in Rotterdam vrijdag bepaald. De vreemdelingen verblijven er onder de zogenoemde bed-bad-broodregeling. Bij vier anderen die eveneens in beroep gingen, mocht Faber wel ingrijpen.

16 uur geleden
Aantal opvangplekken asielzoekers Loosdrecht teruggeschroefd

LOOSDRECHT (ANP) - Het aantal tijdelijke noodopvangplekken voor asielzoekers in Loosdrecht zakt van de beoogde 110 naar 70, meldt de gemeente Wijdemeren vrijdag. De gemeente noemt dit aantal "beter passend bij de lokale situatie". De opvang gaat niet eerder dan 6 mei van start, staat in een verklaring.

19 uur geleden