Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hoofdrol Gakpo bij ruime zege Liverpool, Kluivert scoort opnieuw

Hoofdrol Gakpo bij ruime zege Liverpool, Kluivert scoort opnieuw

LIVERPOOL (ANP) - Vier dagen voor de Champions League-wedstrijd bij PSV heeft het Liverpool van trainer Arne Slot de krachten kunnen sparen in de Premier League. De koploper was op het eigen Anfield veel te sterk voor het laaggeklasseerde Ipswich Town: 4-1. Cody Gakpo was goed voor twee treffers en een assist.

Liverpool kwam met de overwinning op 53 punten. Arsenal heeft 6 punten minder en een wedstrijd meer gespeeld. Nummer 3 Nottingham Forest volgt met 44 punten.

Liverpool had zich tegen Ipswich voor rust al verzekerd van de zege. Dominik Szoboszlai opende snel de score met een schot van buiten het strafschopgebied. Op aangeven van Gakpo schoot Mohamed Salah vanuit een moeilijke hoek de 2-0 binnen, waarna Gakpo in de 44e minuut zelf een rebound binnenliep voor de 3-0. De Oranje-international kopte na rust zijn tweede doelpunt binnen, voordat Jacob Greaves in de laatste minuut de 4-1 van Ipswich maakte.

Slot haalde even later Gakpo en Ryan Gravenberch naar de kant. Aanvoerder Virgil van Dijk, die zijn 300e wedstrijd voor Liverpool speelde, maakte de negentig minuten vol.

Nummer 2 Arsenal kende een moeilijke middag bij Wolverhampton Wanderers. De ploeg van Jurriën Timber speelde vanaf de 43e minuut met tien man na een rode kaart voor Myles Lewis-Skelly. Bij de Wolves kreeg João Gomes in de 70e minuut zijn tweede gele kaart, waarna Riccardo Calafiori vier minuten later namens Arsenal de enige treffer maakte, 0-1.

Justin Kluivert hielp Bournemouth op weg naar een ruime zege op Nottingham Forest, 5-0. De veel scorende Nederlander ontving in de negende minuut de bal op eigen helft en besloot een lange rush met een doeltreffende uithaal, 1-0. Dango Ouattara maakte daarna een hattrick, voordat Antoine Semenyo de 5-0 maakte.

Meer uit Voetbal

Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

1 uur geleden
Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

10 uur geleden
Duel tussen FC Utrecht en KRC Genk 53 minuten later begonnen

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.

12 uur geleden
Van Persie: dit voelt als een frisse en nieuwe start

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.

12 uur geleden
Mobiele eenheid drijft fans KRC Genk uit stadion van FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.

12 uur geleden
Olympique Lyon en Aston Villa naar achtste finale Europa League

BERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.

12 uur geleden
Aftrap van FC Utrecht uitgesteld na problemen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.

12 uur geleden