Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hoofdrol Gakpo bij ruime zege Liverpool, Kluivert scoort opnieuw

Hoofdrol Gakpo bij ruime zege Liverpool, Kluivert scoort opnieuw

LIVERPOOL (ANP) - Vier dagen voor de Champions League-wedstrijd bij PSV heeft het Liverpool van trainer Arne Slot de krachten kunnen sparen in de Premier League. De koploper was op het eigen Anfield veel te sterk voor het laaggeklasseerde Ipswich Town: 4-1. Cody Gakpo was goed voor twee treffers en een assist.

Liverpool kwam met de overwinning op 53 punten. Arsenal heeft 6 punten minder en een wedstrijd meer gespeeld. Nummer 3 Nottingham Forest volgt met 44 punten.

Liverpool had zich tegen Ipswich voor rust al verzekerd van de zege. Dominik Szoboszlai opende snel de score met een schot van buiten het strafschopgebied. Op aangeven van Gakpo schoot Mohamed Salah vanuit een moeilijke hoek de 2-0 binnen, waarna Gakpo in de 44e minuut zelf een rebound binnenliep voor de 3-0. De Oranje-international kopte na rust zijn tweede doelpunt binnen, voordat Jacob Greaves in de laatste minuut de 4-1 van Ipswich maakte.

Slot haalde even later Gakpo en Ryan Gravenberch naar de kant. Aanvoerder Virgil van Dijk, die zijn 300e wedstrijd voor Liverpool speelde, maakte de negentig minuten vol.

Nummer 2 Arsenal kende een moeilijke middag bij Wolverhampton Wanderers. De ploeg van Jurriën Timber speelde vanaf de 43e minuut met tien man na een rode kaart voor Myles Lewis-Skelly. Bij de Wolves kreeg João Gomes in de 70e minuut zijn tweede gele kaart, waarna Riccardo Calafiori vier minuten later namens Arsenal de enige treffer maakte, 0-1.

Justin Kluivert hielp Bournemouth op weg naar een ruime zege op Nottingham Forest, 5-0. De veel scorende Nederlander ontving in de negende minuut de bal op eigen helft en besloot een lange rush met een doeltreffende uithaal, 1-0. Dango Ouattara maakte daarna een hattrick, voordat Antoine Semenyo de 5-0 maakte.

Meer uit Voetbal

Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

59 minuten geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

1 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

1 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

1 uur geleden
Einde seizoen voor geblesseerde Feyenoorder Sauer

ROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

3 uur geleden
Gattuso weg als bondscoach Italië na mislopen WK voetbal

ROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.

3 uur geleden
Oranje-international De Jong hervat volgende week groepstraining

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.

3 uur geleden