Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hoofdprijs 'oudejaars' Staatsloterij valt in Heemskerk en Bladel

Hoofdprijs 'oudejaars' Staatsloterij valt in Heemskerk en Bladel

DEN HAAG (ANP) - De hoofdprijs van 30 miljoen euro van de oudejaarstrekking van de Staatsloterij is gevallen op lotnummer DR 16223. Dit lotnummer werd verkocht als twee halve staatsloten. De hoofdprijs van 30 miljoen wordt dus verdeeld, waardoor beide winnaars uit Noord-Brabant en Noord-Holland elk 15 miljoen euro rijker zijn. De winnaar uit de gemeente Bladel kocht het winnende lot online en is daarom al bekend bij de Staatsloterij. De Noord-Hollandse winnaar kocht het staatslot bij CIGO Gelukszaak Bekker in Heemskerk, meldt de Staatsloterij.

"Wat een fantastisch einde van 2024 voor deze winnaars. We hebben dit jaar al tientallen mensen blij mogen maken met een miljoen euro of meer, maar 15 miljoen euro blijft ongekend bijzonder. En helemaal als we die twee keer mogen uitdelen", zegt Bjorn Rosner, die de winnaars begeleidt. "Zo koppelen we de winnaars aan een financieel adviseur, gaan we in gesprek over wie het wel of niet vertellen en adviseren we hoe zij de komende tijd het beste aan de prijs kunnen wennen."

De oudejaarstrekking van de Staatsloterij was nooit eerder zo populair. Tijdens het hoogtepunt op oudejaarsdag tussen 14.00 en 15.00 uur werden er 40 loten per seconde verkocht: 145.479 per uur. In totaal werden er voor deze oudejaarstrekking 7,6 miljoen loten verkocht, dat waren er meer dan vorig jaar. Toen werd het winnende lot verkocht in de gemeente Woensdrecht. De winnaar wachtte toen elf dagen zich te melden met het winnende lot.

Meer uit Binnenland

Politie ontvangt zo'n tien tips over neerschieten Iraniër

SCHOONHOVEN (ANP) - De politie heeft tot dusver ongeveer tien tips ontvangen in het onderzoek naar het neerschieten van een uit Iran afkomstige politiemedewerker in Schoonhoven. Dat meldt een politiewoordvoerster zondag desgevraagd. Ze ging niet in op de inhoud van de tips.

2 uur geleden
Honderden demonstreren in centrum Amsterdam tegen oorlog in Iran

AMSTERDAM (ANP) - Tussen de twee- en driehonderd mensen demonstreren zondagmiddag op de Dam in Amsterdam tegen de oorlog in Iran. Het land wordt sinds eind vorige maand aangevallen door Israël en de Verenigde Staten. De protestactie is georganiseerd door de Internationale Stichting voor Iraanse Vrouwen. De demonstranten zijn aanhangers van Maryam Rajavi, de voorzitster van de Nationale Raad van het Iraanse verzet.

2 uur geleden
Ajaxbus kort stilgezet door groep met fakkels op snelweg A4

HOOFDDORP (ANP) - Een groep van zeker honderd personen met fakkels heeft zondag op de snelweg A4 kort de spelersbus van Ajax tegengehouden. Dat gebeurde ter hoogte van Hoofddorp. De groep liep daarna de weg over naar de middenberm. Het overige verkeer werd hierdoor gehinderd.

4 uur geleden
Defensie wil ruim 1000 mensen aannemen voor drone-eenheden

DEN HAAG (ANP) - De landmacht gaat drone- en counterdrone-eenheden toevoegen aan alle gevechtseenheden. Vanaf april moeten daarvoor 1000 tot 1200 mensen worden aangenomen, zei Commandant der Strijdkrachten Onno Eichelsheim in het televisieprogramma WNL Op Zondag.

6 uur geleden
Politie vindt ruim 3 ton cocaïne, acht aanhoudingen

KLUNDERT (ANP) - De politie heeft vrijdag 3223 kilo cocaïne in beslag genomen, meldt het Openbaar Ministerie zondag. Ook zijn acht personen aangehouden. Zij zitten vast. Een deel van de drugs werd bij Papendrecht aangetroffen in een bestelbus. De meerderheid van de verdovende middelen zat verstopt in een perscontainer op een vrachtwagentrailer.

7 uur geleden
Duizenden komen aan op Museumplein na mars tegen racisme

AMSTERDAM (ANP) - Duizenden mensen zijn zaterdag iets na 16.00 uur aangekomen op het Museumplein in Amsterdam na een mars tegen fascisme en racisme. Die vertrok rond 15.00 uur vanaf de Dam. Toen ging het nog om een paar honderd demonstranten, maar onderweg sloten veel mensen zich bij de stoet aan, zag een ANP-verslaggever.

1 dag geleden
Sarah Janneh genomineerd voor Annie M.G. Schmidtprijs

HILVERSUM (ANP) - Sarah Janneh en Kiki Schippers maken dit jaar kans op de Annie M.G. Schmidtprijs, de prijs voor het beste theaterlied van het voorgaande jaar. De nominaties werden zaterdag bekendgemaakt in het NPO Radio 1-programma De Taalstaat.

1 dag geleden