Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hoofdprijs 'oudejaars' Staatsloterij valt in Heemskerk en Bladel

Hoofdprijs 'oudejaars' Staatsloterij valt in Heemskerk en Bladel

DEN HAAG (ANP) - De hoofdprijs van 30 miljoen euro van de oudejaarstrekking van de Staatsloterij is gevallen op lotnummer DR 16223. Dit lotnummer werd verkocht als twee halve staatsloten. De hoofdprijs van 30 miljoen wordt dus verdeeld, waardoor beide winnaars uit Noord-Brabant en Noord-Holland elk 15 miljoen euro rijker zijn. De winnaar uit de gemeente Bladel kocht het winnende lot online en is daarom al bekend bij de Staatsloterij. De Noord-Hollandse winnaar kocht het staatslot bij CIGO Gelukszaak Bekker in Heemskerk, meldt de Staatsloterij.

"Wat een fantastisch einde van 2024 voor deze winnaars. We hebben dit jaar al tientallen mensen blij mogen maken met een miljoen euro of meer, maar 15 miljoen euro blijft ongekend bijzonder. En helemaal als we die twee keer mogen uitdelen", zegt Bjorn Rosner, die de winnaars begeleidt. "Zo koppelen we de winnaars aan een financieel adviseur, gaan we in gesprek over wie het wel of niet vertellen en adviseren we hoe zij de komende tijd het beste aan de prijs kunnen wennen."

De oudejaarstrekking van de Staatsloterij was nooit eerder zo populair. Tijdens het hoogtepunt op oudejaarsdag tussen 14.00 en 15.00 uur werden er 40 loten per seconde verkocht: 145.479 per uur. In totaal werden er voor deze oudejaarstrekking 7,6 miljoen loten verkocht, dat waren er meer dan vorig jaar. Toen werd het winnende lot verkocht in de gemeente Woensdrecht. De winnaar wachtte toen elf dagen zich te melden met het winnende lot.

Meer uit Binnenland

KNMI waarschuwt voor dichte mist in midden en noorden

DE BILT (ANP) - In het midden en het noorden van het land kan het zaterdagochtend plaatselijk erg mistig zijn. Het KNMI heeft om die reden code geel afgegeven voor de provincies Noord-Holland, Utrecht, Gelderland, Flevoland, Overijssel, Drenthe, Friesland en Groningen.

3 uur geleden
Twee doden door eenzijdig ongeval in Gorssel

GORSSEL (ANP) - In Gorssel zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag twee mensen om het leven gekomen bij een ernstig eenzijdig ongeval. De politie kreeg rond 00.45 uur een melding van het ongeval op de N348 (Deventerweg) in de Gelderse plaats. Een derde inzittende is gewond geraakt en naar het ziekenhuis gebracht. Het is niet duidelijk of er nog meer mensen in de auto zaten.

6 uur geleden
Dode en gewonde bij eenzijdig ongeval in Limburgse Kessel

KESSEL (ANP) - Bij een verkeersongeval in Kessel, tussen Venlo en Roermond in de provincie Limburg, is vrijdagavond een persoon om het leven gekomen. Een andere inzittende is gewond geraakt en met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

9 uur geleden
Vrouwen geweld Utrecht onderschrijven conclusies over voorval

UTRECHT (ANP) - De vrouwen die betrokken waren bij het incident in Utrecht waarbij een politieagent geweld gebruikte, onderschrijven de conclusie dat er toen "deels disproportioneel geweld" tegen hen is gebruikt. Dat laat hun advocaat vrijdag weten. "Cliƫnten zijn ook verheugd om te horen dat de politie daar haar verantwoordelijkheid voor wil nemen en lering uit wil trekken", stelt hij.

14 uur geleden
Raad voor de rechtspraak: hack onhandig, maar niet ontregelend

DEN HAAG (ANP) - De hack bij de Raad voor de rechtspraak is onhandig voor medewerkers, maar verder niet ontregelend. Dat laat een woordvoerster weten. Volgens haar kunnen medewerkers een app nu niet meer gebruiken waardoor bijvoorbeeld e-mails niet meer op de telefoon bekeken kunnen worden. Via de laptop kan alles wel gewoon gebruikt worden.

16 uur geleden
Politie: geweld bij bollendak Utrecht deels niet volgens regels

UTRECHT (ANP) - Het geweld dat een politieagent in Utrecht eind januari gebruikte bij de aanhouding van een vrouw onder het bollendak bij Utrecht Centraal, voldeed deels niet aan de instructies. Dat concludeert politiechef Yvonne Hondema vrijdagavond in een bericht over het incident. Een politiewoordvoerder laat weten dat er voor de agent geen consequenties volgen.

16 uur geleden
VU 'aangedaan' door ervaringen studenten met misdragende student

AMSTERDAM (ANP) - De Vrije Universiteit (VU) is "aangedaan" door ervaringen die meerdere studenten beschrijven te hebben meegemaakt met een andere student, die zich zou hebben misdragen. Het Parool bericht hier vrijdag over. Inhoudelijk zegt de universiteit om privacyredenen niet in te kunnen gaan op "meldingen die bij ons bekend zijn", meldt de onderwijsinstelling in een verklaring.

16 uur geleden