Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hoofdprijs gloort voor Spurs en Van de Ven na zwaar seizoen

Hoofdprijs gloort voor Spurs en Van de Ven na zwaar seizoen

BODØ (ANP) - Micky van de Ven is blij dat Tottenham Hotspur een vooralsnog teleurstellend seizoen toch met een hoofdprijs kan afsluiten. "Het was een zwaar jaar maar we zijn maar één zege verwijderd van succes", zei de Nederlandse verdediger na de uitzege op Bodø/Glimt in de halve finale van de Europa League (0-2).

Dominic Solanke en Pedro Porro scoorden voor de Spurs ter hoogte van de poolcirkel. Van de Ven had een basisplaats en speelde een goede wedstrijd. Tottenham Hotspur had het thuisduel met de Noorse club met 3-1 gewonnen. "De omstandigheden waren zwaar", vertelde Van de Ven aan Britse verslaggevers. "We hebben het goed gedaan."

Manchester United is op 21 mei de tegenstander van de Spurs in de finale in Bilbao. Die ploeg was zonder de geblesseerde Matthijs de Ligt en Joshua Zirkzee opnieuw te sterk voor Athletic Club(4-1), na de uitzege in Bilbao (0-3). United en Spurs staan vijftiende en zestiende in de Premier League. De winnaar plaatst zich voor de Champions League.

Meer uit Voetbal

FA dient 74 aanklachten in tegen Chelsea voor overtreden regels

LONDEN (ANP/RTR) - De Engelse voetbalbond FA heeft donderdag 74 aanklachten ingediend tegen Chelsea. De aanklachten betreffen overtredingen van de regels voor makelaars en die voor samenwerking met tussenpersonen en investeringen van derden in spelers.

2 uur geleden
Vitesse versterkt zich dag voor eerste duel met drie spelers

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft zich een dag voor de eerste competitiewedstrijd in de Keuken Kampioen Divisie versterkt met drie spelers. De Arnhemse club legde verdediger Nathan Markelo, doelman Maximilian Brüll en controlerende middenvelder Marco Schikora vast.

3 uur geleden
Tirpan moet voetballoopbaan noodgedwongen beëindigen

TILBURG (ANP) - Mickaël Tirpan beëindigt zijn voetballoopbaan. De 31-jarige Belgische verdediger heeft dat besloten na overleg met zijn club Willem II en medische specialisten. Tirpan lijdt aan sarcoïdose, een zeldzame stoornis in het afweersysteem waarbij ontstekingen ontstaan in organen en weefsels.

3 uur geleden
Venezuela en Peru ontslaan bondscoaches na mislopen WK voetbal

CARACAS (ANP/BELGA) - De voetbalbonden van Venezuela en Peru hebben hun bondscoach ontslagen. Beide landen slaagden er niet in zich te plaatsen voor het wereldkampioenschap van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

4 uur geleden
Vitesse versterkt zich met verdediger Markelo

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft zich een dag voor de eerste competitiewedstrijd in de Keuken Kampioen Divisie versterkt met twee spelers. De Arnhemse club legde verdediger Nathan Markelo en doelman Maximilian Brüll vast.

5 uur geleden
Oranje-topscorer Depay valt bij Corinthians uit met blessure

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft bij zijn club Corinthians in Brazilië een blessure opgelopen. De 31-jarige aanvaller moest zich in de bekerwedstrijd tegen Athletico-PR aan het einde van de eerste helft laten wisselen. Depay leek last te hebben van zijn linkerdijbeen.

5 uur geleden
Protest Surinaamse voetbalbond na racisme bij duel in El Salvador

PARAMARIBO (ANP) - De Surinaamse Voetbalbond (SVB) gaat een formeel protest indienen bij de voetbalbonden FIFA en Concacaf naar aanleiding van racistische uitingen naar spelers tijdens en na de uitwedstrijd uit de WK-kwalificatiereeks tegen El Salvador. Dat melden Surinaamse media.

14 uur geleden