Hoofdblessure PSV'er Teze lijkt mee te vallen
ROTTERDAM (ANP) - De blessure die PSV-verdediger Jordan Teze in de beginfase van de uitwedstrijd tegen Feyenoord opliep, valt vermoedelijk mee. "Het lijkt oké", zei trainer Peter Bosz na de zege van 2-1.
Teze kwam in de 5e minuut met zijn hoofd in aanraking met dat van Feyenoorder Quilindschy Hartman. Patrick van Aanholt verving hem.
In de tweede helft moest ook Joey Veerman zich met een blessure laten vervangen. Het is nog niet duidelijk of zijn blessure ernstig is.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump neemt het op voor FIFA-voorzitter Gianni Infantino.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Micky van de Ven heeft zijn contract bij Tottenham Hotspur met twee jaar verlengd. De centrale verdediger is nu tot medio 2031 aan de club uit Londen verbonden.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - Peer Koopmeiners heeft zijn contract bij AZ met een seizoen verlengd. De 26-jarige middenvelder is nu tot medio 2029 aan de club uit Alkmaar verbonden, meldt AZ op X.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Ronald Araújo speelt dit seizoen voor Liverpool. De Engelse club huurt de centrale verdediger uit Uruguay van FC Barcelona, de club met wie hij drie landstitels veroverde.
15 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Doelman Kilian Nikiema heeft zijn contract bij ADO Den Haag verlengd. Hij is nu tot medio 2030 aan de naar de Eredivisie gepromoveerde club verbonden. Zijn oude verbintenis liep volgend jaar af.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Alireza Jahanbakhsh speelt dit seizoen voor Excelsior in de Eredivisie. De rechtsbuiten was transfervrij na zijn vertrek bij de Belgische club Dender. Hij kwam met Iran uit op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
18 uur geledenZWOLLE (ANP) - Sherel Floranus is akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal na zijn rode kaart in het verloren thuisduel van zondag met Ajax (0-2). De linksback is drie duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk.
19 uur geleden