Honkballers Texas Rangers winnen eerste duel World Series
ARLINGTON (ANP) - De honkballers van Texas Rangers hebben de eerste wedstrijd van de World Series gewonnen. Het team was in Arlington met 6-5 te sterk voor Arizona Diamondbacks.
In een spannende wedstrijd viel de beslissing pas in de elfde inning. De Diamondbacks gingen tot de negende inning aan de leiding (5-3), maar de Rangers zorgden toen voor de ommekeer. Corey Seager sloeg een homerun en bracht zijn ploeg op gelijke hoogte (5-5). In de elfde inning volgde opnieuw een homerun. Adolis Garcia bezorgde de Rangers hiermee de overwinning. Hij heeft nu in totaal 22 punten in de play-offs gemaakt. Dat is een record in de Amerikaanse competitie MLB.
Beide ploegen kregen een wildcard voor de play-offs en plaatsten zich verrassend voor de World Series. De tweede wedstrijd van de best-of-seven series staat zaterdag (plaatselijke tijd) op het programma.
Meer uit Sport
CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Sileziƫ. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.
28 minuten geledenMADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosniƫ en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.
46 minuten geledenNIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.
4 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.
17 uur geledenHENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.
21 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Ondanks de oorlog is het Iraanse nationale voetbalteam "volledig voorbereid" om deze zomer deel te nemen aan het WK. Dat zei regeringswoordvoerder Fatemeh Mohajerani, meldt Al Jazeera.
1 dag geledenHOEI (ANP) - Demi Vollering heeft voor de tweede keer in haar loopbaan de Waalse Pijl op haar naam geschreven. De 29-jarige wielrenster van FDJ United - Suez was na 148 kilometer de beste op de Muur van Hoei en bleef Puck Pieterse, de winnares van vorig jaar, nipt voor. Paula Blasi, de Spaanse winnares van de Amstel Gold Race van afgelopen zondag, werd derde.
1 dag geleden